• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014

Srazík Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014


  • Celkový počet hlasujících
    15

DeletedUser9371

Guest
Srazík hráčů Šárka Praha 6

Protože mi píší hráči , že jsem zapomněl na další sraz hráčů, které cca 2-3x v roce pořádám od roku 2009 a ve hře i tady na fóru je nějako poklidno, tak tady je další.

V podstatě stejná pravidla. Kdo má z hráčů chuť se s námi, obyčejnými hráči a "provařenými figurkami" hry zase setkat na "pivku" či "cole", včetně moderátorů a to "akčních" ve hře i těch "odešlých" ze hry, má možnost.
Vzhledem ke zkušenostem v počtu účasti, klasika. Uhradím max. do 15 osob nějaký ten skromný "dlabanec".
Navrhuji buď klasicky, jako vždy pečená vepřová kolena a "tatarák" pro 15 osob (hradím já), nebo změnu? Ostrý "gulášek" a místo knedlíků bramboráčky? Je to na Vás. Pití si hradíte sami.
Pro mimopražské, či unavené je k dispozici kousek od hospody (pěšky max. 15 minut) skautská klubovna k přespání. Pro pamětníky, kdo tam již spal, mám informaci, že tam proběhlo pár úprav na mé náklady. Ač já, antikomunista tělem i duší, ale vždy podpořím "pionýry". Respektive dnes Skauty. "Frantu", hlídače přes zimu, aby klubovnu nerozkradli bezdomovci, jsem vyrazil za "flígr" i s tou jeho "hvězdou".
Benzinová centrála, osvětlení, WC šlape. Spacáky sebou, mimořádně jsou k zapůjčení vyprané deky (bezplatně, příspěvky skatům uhradím).



Pátek 20.6.2014 od 17:00 hodin.


Zatím mám potvrzenou účast 6 hráčů, kteří se přizpůsobí většině (termínu srazu).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Takhle to tam vypadá. Je možné domluvit i exkurzi v jejich vlastním pivovaře. Může 5 osob na jednu prohlídku. Kdo bude mít chuť ? Cena je 90 Kč na osobu. Uhradím Vám to. Nedávno vlastní pivovar zprovoznili. Zajímavá podívaná na technologii vaření, skladování piva, tankery a sklepení. :)

NO A TADY JE SRAZÍK

Spojení:

MHD Praha Metro, konečná metra Dejvická a autobusem č. 119 cca 10 minut na stanici Divoká Šárka (výstup přímo u "Mekáče"). Autobus je v podchodu metra značen jako směr Letiště Ruzyně (sakra, Václava Havla). Pak to už uvidíte.

Nebo MHD Metro Butovice a autobus č. 179. Stejná stanice (výstup).

Pro nezletilé, respektive "náctileté" hráče platí to co vždy. "Písnou" mi telegram ve hře, nebo tady v soukromé zprávě a já se spojím zase s jejich rodiči telefonicky a dohlídnu na jejich včasný přesun do 22:00 hodin bez alkoholu na "kutě". :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14841

Guest
Sice sem hlasoval ale pátek je pro mě asi pase radši bych sobota neděle.Ale chci dojet tak jako loni.
 

DeletedUser13918

Guest
ahoj krosna :)


je dosť možné že sa ja a mikosansobin stavíme avšak budeme to vedieť deň dva pred cestou do čr :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Wau ... snad mi to tentokrát vyjde, rád bych dorazil !! R3SP3CT srazu !
 

DeletedUser15256

Guest
Jestli to nebude 13. tak dorazím :) přeci jen to mám kousek
 

DeletedUser9371

Guest
Do kdy se rozhodne o termínu? Musím zamluvit dovolenou a lístky...

Termín je daný. 7 hráčů bude 100 % (přislíbili účast), vyhovuje jim pátek 20.6. (viz první příspěvek o navrhovaných termínech). Nehledě, pár nás bude včetně mě až do neděle. Komu nevyhovuje pátek, můžes se stavit o víkendu. Písne mi tady, nebo vehře soukromou zprávu a vyměníme si telefony. Volám já, aby jste s tím neměli škodu.
Zase platí, jak jsem psal, když dorazí "náctiletí hráči", můžu se zase spojit s jejich rodiči, jako minule, aby neměli starost. :)

Tři moderátoři to vidí zatím slibně (účast).

Jednoho bývalého moderátora doženu mobilem o víkendu, jestli bude mít zase chuť na pokec.

Další 3 hráči mi ještě koncem týdne zavolají, ale jsou také pro pátek 20.6.


V neděli jsem dám pak do příspěvku jména hráčů, co přislíbili účast na srazu.

Tak ještě další se hlásí a nebojí se. My na srazech nekoušeme, maximálně do kostí od vepřového. A ne že se nezkonzumované jídlo zase rozdá po "place".
:D

Johny The 5 ? Jak jsi na tom ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Spíš přijedu.

Jen bych poprosil příště spíš orientovat hlavní program na sobotu. Přeci jen je to pro nás přespolní snažší, dojet v sobotu po obědě, než v pátek po práci v 8 večer, víceméně na otočku, nechceme-li přespávat, ale potkat co největší bandu lidí a stihnout i tombolu:)
 

DeletedUser9371

Guest
Spíš přijedu.

Jen bych poprosil příště spíš orientovat hlavní program na sobotu. Přeci jen je to pro nás přespolní snažší, dojet v sobotu po obědě, než v pátek po práci v 8 večer, víceméně na otočku, nechceme-li přespávat, ale potkat co největší bandu lidí a stihnout i tombolu:)

Není problém, stačí se domluvit. :)
 
Ahoj Krosno, jestli je jeste misto tak se mnou pocitej, vecer bych vzdy jel domu...sice mi jeste neni 18, ale rodice s tim nebudou mit problem, takze jim psat nemusis :)
 

DeletedUser9371

Guest
Definitivně platí pátek 20.6.2014 od 17:00 hodin. Já budu cca hodinu předem. Nebo i dřív, podle toho, jak dojede Ostrava a Vsetín. :D

Bilo ? Místa je dost, pro "srdcaře této hry" a jejich přátel. Na soukromých srazech je super právě to, že se sejdou přátelé i soupeři ve hře na pokec ze všech světů.
Jeden hráč co dorazí, slaví v ten den 18 let. :D

O víkendu obvolám ještě pár hráčů a v neděli večer sem dám seznam. Ten pak do termínu akce budu průběžně aktualizovat.
 

DeletedUser9371

Guest
Tebe po pěti letech společné hry Hamé rád uvidím v reálu. Ty jsi přesně ten příklad vynikajícího hráče a to jak hrou, tak i "charakterem" ve hře. Na jednom světě krutý a letitý boj na krev, proti sobě a na dalším světě v jednom společném městě a taky super hra. :72:

A o tom jsou právě srazy hráčů.

S GPS na mě nechoď, to musíš na mladší hráče věkem. Já jsem ten od mapy, "virzatilky", buzoly, trojúhelníku, logaritmického pravítka a podobně. Odkaz máš nahoře. Jinak není problém si zavolat a navedu Tě. V prvním příspěvku je trasa MHD metro a bus. Metro je ta věc, co stavěli "Rusáci" v sedmdesátých letech minulého století v Praze a do kterého v roce 2002 při záplavách komplet nateklo, protože norné stěny v tunelech zapomněli dozdít a zabetonovat. Bus je ta věc, co má kola, nemá to trolej, stojíš v tom v Praze u tyče, na jedné noze a ještě ne na své, plácá se to v koloně a ještě za to musíš platit. :D

Beru Tvůj příspěvek jako bernou minci příslibu účasti na srazu. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru