• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014

Srazík Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014


  • Celkový počet hlasujících
    15

DeletedUser9371

Guest
Nevadí Bilo, hlavně když budeš.
Info pro Ty, co budou spát v klubovně, dnes je schůzka skautů a budou uklízet klubovnu. Jsou to malé děti, tak jim musí Krosna pomoc a rukama. Vzal jsem si volno na zítra, zkusím houby. Letos jsem byl jednou a nic, ani prašivka. Prý rostou. Razím na Křivoklátské lesy a okolí Berouna, Nižbor.
Na pátek jsem si zrušil zubaře, radši, abych nebyl protivný.
:D
 

DeletedUser9371

Guest
Je pátek přátelé. Takže připomínám dnešní sraz hráčů. Budu se těšit a dobrou náladu sebou.:)
 

DeletedUser11313

Guest
Omlouvám se, ale dostal jsem rýmičku, což je pro chlapa smrtelná choroba - takže nedorazim.
Bavte se a vzpomínejte na mne v dobrém.
 

DeletedUser14841

Guest
Tak den D je tady v 11:02 vyrážím směr Praha jen to čekání na spoj v Hranicích mě asi zabije asi 1:30 hodiny tak tam asi zapadnu do nějaké knajpy jen aby mě ten spoj pak neujel :D
 

DeletedUser17592

Guest
No ty budes vypadat...ne ze tam na me hned skocis;-) my dorazime na 7mou tak nam nechte papu;-)
 
Nuž vyjeďme sokolíci, a sváču si necháme na později, nemusíme hned všechno sťápat (sníst). Stejně budeme plní těch řízečků, co nám nabalily maminky/přítelkyně. Hlavně aby bylo po cestě veselo; v hlavní úloze - pozvolně měnící se krajina stokrát jinak (cestopisně dobrodružný velkofilm) a doprovodný program sto slonů a pár bílých myší k tomu... :D
 

DeletedUser9371

Guest
Nedorazí Johny The 5 (pětník), veterán soukromých srazů. Psal mi sms, omluvil se, že marodí. :(
 

DeletedUser15256

Guest
Marodim, taky, ale jako správnej wesťáka s tím že jsem si zvolil den dorazím asi moc nezaPlzním s antibiotiky,ale rád Vás poznám :) v 17:30 tam cca budu.
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkný podvečer i večer, pokec a tak podobně.
Máme v té restauraci ještě sraz dnes, sobata od 18:00 hodin, kdo má chuť, čas i náladu.
:)

Prezentace%20%C5%A0%C3%A1rka%20%C4%8Derven%202014.jpg


%C5%A0%C3%A1rka%202014%202.JPG


%C5%A0%C3%A1rka%202014%202%20(2).JPG
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15256

Guest
Dobrej srázek, dnes už to ale nedám :) Díky za pěknej večer
 

DeletedUser14841

Guest
Jo bylo to super jen na to moje nedělní cestování domů na Vsetín. Se rozhodl jeden sebevrah zrovna skočit pod pendolino a následné vlaky pak nabrali hodinové spoždění a mě pak ujel spoj z hranic.
 

DeletedUser17592

Guest
I za me diky...uvolnene,prijemne,pohodove. Priste bych si rad nasadil pracovni rukavice, vzal do rukou krumpac a pomohl dobre veci.

A jsem rad ze jsem potkal skvele lidi i kdyz mi po sobotni tlacence malem spadla hlava do octa;-)

UPDATE: Mam vyridit podekovani i za Nika75, ktera se odmita registrovat na toto forum, ze se ji sraz velmi libil a tesi se na dalsi ! Pry umi uvarit vybornej kotlikovej gulas ze se po nem budou vsichni westmani a westacky olizovat !
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Krosno, moc dekuji za usporadani srazu, ikdyz jsem mohl byt jen v patek ,moc se mi to libilo :)

Mikosansobi, myslis na support? :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jojo, ozvi se v ticketu přes support ve hře, že si byl účastníkem srazu. Budeš bit, anebo odměněn. :D
 
Nahoru