• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014

Srazík Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014


  • Celkový počet hlasujících
    15

DeletedUser9371

Guest
Řeším termín a mou práci. "Nerada něco slíbila a pak nesplnila". :D
 

DeletedUser14841

Guest
Šak na termínu sme se dohodli a vem si dovolenou a je to já si potřebuju nahlásit na pátek dovolenou nějak s předstihem :D :D :D
 

DeletedUser15256

Guest
Skvělej nápad s klubovnou ! Já jdu 10. do divadla,takže to vidím na sobotu.
 

DeletedUser17592

Guest
Zacinam bejt netrpelivej. Pokud to, Krosno, nestihas, dej nam vedet at se podle toho zaridime. Diky.
 

DeletedUser9371

Guest
Snažím se, ale mám zmatky v práci. Nemůžu nic závazně slíbit, když si nejsem na 100 % jistý.
V létě o kotelny nezakopnu a teď chce každý všechno a hned, když se začíná topit. S revizemi se splašil pytel taky, stejně tak jako s neplatiči od března. Každý na to roky kašle, pak se někdo otráví a podobně. Nova to ještě zveličí a nestíhám.
Ve středu potvrdím termín, co jsme si tady odsouhlasili, doufám, že to vyjde. Už je to na hraně.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14841

Guest
Takl co s tím termínem tedy? Je nejvyšší čas to potvrdit nebo zrušit.
 

DeletedUser17592

Guest
Krajni moznost je udelat sraz na stejnem miste jako minule v terminu o vikendu 11.10.

Krosna muze dorazit tak jako my, ale odpadne mu cas a starost se zajistovanim suda a prasete. Chapu, ze maji ted vsichni starost o kotle, aby si je jeste posledni zimu uzili nez Rusko zavre privod.

Spani bud v Mekaci na zachode (tam je pruser ze do hodimy ostraha budi a nezajima ji, ze nevid kde jsi), nebo kdyz se Rive domluvis s Krosnou o klice o klubovny, tak mu ji aspon do rana vymalujeme:-)
 

DeletedUser18193

Guest
Takže stan s sebou :49:, je mi to jasné.

Mari - ale nápad není špatný, taky jsem pro - opijeme mě v hospodě :beer:
 

DeletedUser9371

Guest
Kdybych nebyl ateista (neznaboh), řekl bych "bohužel". Člověk míní a realita běžného života mění. Stejně tak jako na Westu, tak v životě je všechno o duelech a dolarech. Musel jsem poprvé, po skoro už šesti letech hry nesplnit vyhlášený sraz, který jsme si domlouvali. Prostě jsem dal přednost práci. Stejně tak, jako kdysi záplavám.

Takže se omlouvám a na další akci Vám to vynahradím.
:(
 
Nahoru