• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Divoká šárka (liboc) 2015

DeletedUser9371

Guest
Srazík hráčů Šárka Praha 6

Protože mi píší a volají hráči , že jsem zapomněl na další sraz hráčů, které cca 2-3 x v roce pořádám od roku 2009 a ve hře i tady na fóru je nějako poklidno, tak tady je další.

V podstatě stejná pravidla. Kdo má z hráčů chuť se s námi, obyčejnými hráči a "provařenými figurkami" hry zase setkat na "pivku" či "cole", včetně moderátorů a to "akčních" ve hře i těch "odešlých" ze hry, má možnost.
Takže klasika, jako vždy pečená vepřová kolena, „tatarák" pro 20 osob a k tomu pár porcí žebírek na medu (hradím já). Pití si hradíte sami.
Pro mimopražské, či unavené je k dispozici kousek od hospody (pěšky max. 15 minut) skautská klubovna k přespání. Pro pamětníky, kdo tam již spal mám informaci, že tam proběhlo pár úprav.
Benzinová centrála, osvětlení, WC šlape. Spacáky sebou, mimořádně jsou k zapůjčení vyprané deky (bezplatně, příspěvky skatům uhradím).



Sobota 20. 6. 2015 od 17:00 hodin.


Spojení je letos nové. Otevřeli novou trasu metra, takže výstup na stanici metra A "Nádraží Veleslavín, pak dvě stanice autobusem 119, nebo kteroukoliv tramvají od metra do zastávky Divoká Šárka (u McDonald’s). Restaurace je přímo přes ulici proti zastávce.

http://www.firmy.cz/detail/12724798-nad-sarkou-praha-liboc.html#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=restaurace%20nad%20%C5%A1%C3%A1rkou&utm_content=toppremise
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Seznam přihlášených hráčů :

Krosna 33 (svět 9, Dakota, Eldorado)
Rivano
Johny 5 (Pětník) Sombrero sebou chlape :D
Grobián
Gerlik
Aja 55
Didlin
Bila
Hamerinski
Pianthy 01
Fredy
Hanz-is

Pro nezletilé hráče platí zase pravidlo, že mi pošlou telefon v soukromé zprávě tady, nebo na světech kde hraji a spojím se s jejich rodiči.
V restauraci nejsou žádné hrací automaty, takže není problém. Letos už otevřeli i malou zahrádku.


Prosím hráče, aby tuto akci dali jako info na svých světech kde hrají, formou městských i aliančních telegramů. Jinou možnost jak všechny hráče informovat nemám, jako hráč.

Díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14841

Guest
V pátek :/ já měl pocit že to dáme v sobotu pro přespolní je to harakiri. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně, chybička sakra. Je to opravené. Pokračovat budeme i v neděli, na klubovně, jestli bude počasí. :D
 

DeletedUser14841

Guest
Tož v tom případě se mnou se může počítat na 120% já dojedu v pátek nejspíš ale až na večír práce nepočká :D
 

DeletedUser9371

Guest
Padl i návrh, že by jsme si mohli dát turnaj v šipkách. Nějakou cenu společně vymyslíme, pro vítěze. :)
 

DeletedUser18193

Guest
Pokud je tatarák, tak tam nemohu chybět :D. Dorazím o trochu později, ale dorazím :good:.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ahoj Vojto, omlouvám se, že jsem Ti nezavolala, ještě jsem to s Navijákem neprobírala :(
Koukla jsem do kalendáře a mám zrovna pracovní víkend, jak je na tom Navi, netuším.
 

DeletedUser17865

Guest
Původně jsem měla v plánu vás poznat osobně-ale okolnostmi,jsem po zralé úvaze došla k názoru,že bych vám to svou přítomností jen kazila :(
Takže si to užijte :)
 

DeletedUser9371

Guest
Nám by si nic nekazila, sraz hráčů je sraz hráčů. Pokec a pohoda. :)
 

DeletedUser17393

Guest
Čau krosna,
Bude mi potěšením poprvé dorazit na srazík :)
Hraju: Dakotu, Eldo, Betu a Floridu
Hrál jsem: S1-S9, Buffalo, Arizonu :)
Budu se těšit :)
Ps: Rodičům volat nemusíš, je mi 33 let :)
 

DeletedUser9371

Guest
Neboj, volat nebudu Pianthy, dostal bych vynadáno od Tvých rodičů, co blbnu. lol

To platí pro věk 12, 13 let a podobně.

Díky, budu se těšit. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17982

Guest
srazik

nedojedu v ten den mam narozeniny a jsem abstinent ve 40 letech ...a vy by jste me jeste naucili pit
 
Ahoj, rád bych, nicméně nevím ještě takhle dopředu.. :( upřesním později (doufám, že to najisto budu vědět tak týden předem)
 

DeletedUser14443

Guest
Krosna promiň ale v tento termín mám nepovinné povinné závody v poslušnosti se psem :-)
 
Nahoru