• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Divoké Kmeny

DeletedUser

Guest
hral sem to asi pred 3ma rokama...3x me odrovnali hned nazacatku..ale poctvrty uz jsem to dotahl daleko...mel sem celkem neco pres 120 vesnic a kolem 1 500 000 bodu, nedalo se to stihat, tak jsem s tim seknul
 

DeletedUser

Guest
já jsem hrál svět 6 2 roky aktivně ,měl jsem přes 7 000 000 bodů a 584 vesnic pak se svět rozdělil na dvě aliance a to severní a jižní které proti sobě začali útočit a já to odnesl ,nezničili mě ,ale klesl jsem na nějakých 70 000 bodů ,jinak jsem byl v žebříčku na 28 místě nejlépe ,zaútočilo na mě najednou 25 hráčů takovému náporu se nedalo bránit
 

DeletedUser

Guest
:D jenže když ty se budeš věnovat DK, tak zase nebude čas na West a tak ti bude kámoš na Westu trochu nanic, neřekl bys?

Nejspíš to mysle tak, že jeho kamarád hraje divoké kmeny a on West, chtěli ale hrás spolu, ale ani jeden nechtěl přesedlat na jinou hru, tak přesedlali oba, aby se nehádali :-))
 

EREWAN

Člen týmu
Hrával jsem na s1, 2.000.000 obyvatel, teda to bylo asi tak 80. misto na zebriku,
pak me to prislo moc takovy o nicem... :(
 

DeletedUser

Guest
Daleká minulost, měl jsem něco přes 800 000 bodů, ale, ač to bude znít podivně, během týdne mě odrovnali :tom:
 

DeletedUser

Guest
hrál jsem ale pokaždý když jsem si udělal další vesnici tak me ji rozdrtily nemam na to talent:D
 

DeletedUser

Guest
já sem hral alu já sem nebil chvily aktivní sem byl už tam borec a oni mi smazali učet na světě 6 kuli taboru mi to smazaly:_(
 

DeletedUser

Guest
7x z toho 6x mě zabily hned na začátku okolo 9000 bodů no a teď když už to jedu po sedmé už se my daří o něco málo líp bodů mám 1.804.143 a jsem na světě 17 ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja som divoké kmene hral už pred 3 rokmi ale už dávno to nehrám začalo ma to nudiť tak hrám TW a to ma stále baví :D
 

DeletedUser

Guest
DK som hrával ale kvôli časovej náročnosti som musel prestať, mal som okolo 200 000 bodov keď som končil :)
 

DeletedUser4088

Guest
Svět 24 běží a jsem tam zaregistrovaný. Musím říci, že to oproti světu 3, kde jsem začínal se hra velmi vylepšila. Grafické úkony jsou lepší, propracovanost je také mnohem lepší.
Zcela nové pojmutí hry. Tak bych to řekl.
 
No budu se muset mrknout...

Tak oni už i tutoriální odměny v podobě naturálií za splněné nanoúkoly, no to je epes...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2677

Guest
Od světa 11 to jde s kvalitou dolu a pochybuju, že se to vůbec ještě zlepší, navíc přidávaj čimdál víc výhod pro prémiáky a lidi co do toho cpou prachy (dokonce už i skracování výstavby budov, kterej se "bránili" a řikali, že na DK nepřijde...) Takže nemá ani smysl tam chodit...
 
Já to hrál do světa 18, nemyslím si že by to od jedenáctky šlo s kvalitou dolů. No že přidali výhody pro uživatelel premia je jedině dobře. Já si prémium platím, mi to akorát pomůže
 

DeletedUser12614

Guest
DK.cz som tak isto hrával no už nieje nato čas.. stači west :)
 
DK jsem začal hrát 24.1.2008... můj konec jsem si zvolil sám jako letošní půlnoční překvapení :)

bylo to z časových důvodů a osobních důvodů..


jinak jsem tam hrál pod nickem Edai (kupodivu :D:D:D) a hrál jsem na S1 a později na S11 (po cca roce konec) a na S16 poslední 2 roky. tam jsem také dosáhl jediného mého ocenění (částečné vítězství - http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=12227 ) mimochodem bylo za mylnou informaci od supportu :D:D:D)
 

DeletedUser11232

Guest
Zítra startuje na .CZ nový server! Budu tam hrát a zakládat kmen, kdo se přidá?
 

DeletedUser

Guest
Dk jsem hrál od dob, když se s nimi začínalo s menšími přestávkami až prakdicky do nedávna, kdy jsem zjistil, že ta hra je pořád stejná a žrout času, kterého je málo, tak jsem se rozhodl DK ukončit a již se nikdy nevrátit.

Ten nový svět25 měl být mimochodem otevřený 21.2., takže bych se moc z nového světa neradoval, když to odložili jednou o týden co jim brání to odložit i o další? Jste přece jenom hráči co si chtějí zahrát, tak proč by oni měli plnit nějaké sliby či svá prohlášení. Jako bysme neznali slavné INNO. :)
 
Nahoru