• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Divoké Kmeny

DeletedUser

Guest
Čaute lidi...koľký z vás hrajú divoké kmeny?
Či tu náhodou nemám nejakého známeho :-)
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že tento topic by měl patřit do sekce salon...

Ale když už jsme u těch divokých kmenů, tak jsem hrál skoro rok aktivně svět 1, kde jsem dva měsíce byl na prvním místě, poté jsem se propadl na třetí a tam byl několik měsíců, mno a poté jsem se rozhodl své aktivní hraní ukončit :fggfg:

Jinak ale působím na slovenském světě 1, kde jsem na celkově druhém místě :sdfsd:
 

DeletedUser

Guest
Tak to si dosť dobrý ja som na svete 6 začal hrať na začiatku leta a teraz mám 191.689 bodov...
 

DeletedUser

Guest
ako som predpokladal, zopár sa nás tu zišlo...
tak ja teraz hrám asi od začiatku júna na CZ3 a mám
720 tisíc bodíkov :-)
 

DeletedUser

Guest
HI

Ja som tam tiez len som smoliar stale ma niekto zvalcuje a zacinam od znova.. Kym ma to raz prestane bavit!
 

DeletedUser

Guest
jo taky hraju jsem ve svete 1 v klanu Vikingsclan ale hraju to jen chvili :-D
 

DeletedUser

Guest
DK

jéé,oni se nám DK přesunou i sem :-),bylo by zajímavý kdyby si lidi z kmenů udělali města i zde a navzájem se mordovali :-))
Já jsem pod stejnym nickem i tam ve kmeni

ICE AGE Seniors $ Dark Knights

http://cz.twstats.com/cs3/index.php?page=tribe&id=779


TO JE NEJLEPŠÍ KMEN!!!!

user_image.php
 

DeletedUser

Guest
no j áuž v žebříčku našel pár jmen ze s4, ale největší krájič je shulík , ty jeho videa , ty mě drtí :fggfg::fggfg::fggfg::fggfg:
 

DeletedUser

Guest
Fliperko: Zkrať si citaci ;)

matej13: Děkuji

Abych nebyl OT: Já aktivně hraji na cs8 (a samozřejmě na cs3, když mám to video... :D:D).
 
Nahoru