• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Divoké Kmeny

DeletedUser

Guest
já sem měl na světě 2 jen 100 000 ale kolem mě bylio samý spojenci a soukmenovci tak si mě přebral kámoš kterej měl 1 000 000 bodů a těd má 2 000 000
 

DeletedUser

Guest
Hrál jsem DK, ale už mě nudili, tak jsem s tím sekl, účet jsem dal kamošovi, který teď sedí za DK furt:loool:. S2, jméno stejné:sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Já hraju na světě 5 : http://cs5.divokekmeny.cz/guest.php?screen=info_player&id=432208
Taky jsem na skoro všech speedech.
__________________________________

img.php
 

DeletedUser

Guest
Já hraju na světě 13,a 7
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7063

Guest
Hrával sem to, ale vadilo mi že mi to zabíralo čím dál víc času když sem měl víc vesnic.
 

DeletedUser

Guest
Hrál jsem...ale moc me to nebavilo...docela nuda....
Měl sjem asi 20 vesnic dostavěných...ale už jsem se nemohl rozšiřovat...měl sjem okolí plné spojenců a DoN...
 

Deleted User - 31870

Guest
DK jsem také dříve hrála - na světě 1, bohužel tato hra mi po čase přišla dosti stereotypní, a proto jsem s ní sekla..
 

DeletedUser

Guest
DK jsem také dříve hrála - na světě 1, bohužel tato hra mi po čase přišla dosti stereotypní, a proto jsem s ní sekla..

Věčná pravda. Přesto jsou hráči, co tvrdí opak. Nehrají kvůli DK TW.
Zkoušel jsem i 4 censored, ale seknul jsem s tím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
určitě na s7,8,9,12,13,15.:eww:na dvanactce máme kmen a potřebujem nový členy
 

Deleted User - 31870

Guest
Věčná pravda. Přesto jsou hráči, co tvrdí opak. Nehrají kvůli DK TW.
Zkoušel jsem i 4 **censored by Darling :) **, ale seknul jsem s tím.

znám i spoustu hráčů, kteří hrají obě hry, TW i DK.. DK je zábavné, ale jen pokud máš v okolí jistou konkurenci, která tě nutí být u počítače a nějakým způsobem reagovat na jejich hru.. pokud na tebe nejde za víc jak 6 měsíců útok, začneš se velmi rychle nudit :ehm:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 32331

Guest
tet hraju na S7 a mam 80.000 asi za 3 mesice a bleskem me to stoupa rekl bych ze asi za tejden mam uz 100.000 maximalne sem mel zatim 600.000
 

DeletedUser

Guest
Začal jsem hrát asi před měsícem a už mám 5 vesnic.. hraju to jenom kvůli kámošovi aby on hrál The West
 
Nahoru