• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Dlouhé časové prodlevy mezi oznámeními

Oznámení se objevilo v salonu v 19:54, přitom již dnes odpoledne měl první v žebříčku přes 200 bodů a úspěch je za 120. Jedná se tedy zřejmě o bug, nebo nějakou podivnou machinaci.
Svět - Jericho
1625595350352.png
 
Edit: Na Indianě jsem tento úspěch obdržel asi 40 minut po splnění podmínek. Nějaká chyba tedy asi je.

Edit2: experimentem na několika světech jsem dospěl k tomu, že úspěch se zobrazí po vyrobení libovolného výrobku (řemeslo). Předpokládám, že by podobně fungovalo splnit libovolný úkol. Ukončení práce toto nespouští. Celkově mi ale stále nepřijde, že by úspěch fungoval tak, jak má.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru