• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých 2019

Deleted User - 825207

Guest
@Mikosansobi

Špiritus sada- pokud vím původně snad ani xp neměla dávat (myslím že na bete byla bez xp), nakonec dává což je na Jerichu super a jsem za to rád ovšem na ostatních světech člověku zůstane ležet v báglu protože je taková nemastná neslaná aby nahradila nějakou starší sadu

Vaquero sada- no konečně sada pro střelce, staty má dobré-no maličko bych si je asi představoval jinak ale byli zde i horší sady co se tvářili pro střelce ale byli.., mrtě střílení a přesnosti, solidní počet výstupka, taktiky méně ale to zas není takový problém, problém je opravdu málo uhýbání podle mě, raději bych ubral z bonusů střilet/přesnost něco a zvýšil úhyb.

sada kovbojky- naprostá kopie Hamilton sady, ok ok, možná je někde něčeho víc/míň ale prakticky je dobrá asi jen na Jerichu protože kdo má na starších světech vylepšenýcho Hamiltona/Laughlina tak pro takového člověka nemá smysl shánět kovbojku, navíc špatný nápad co se týče zbraní, nezlobte se na mě ale duelovat se houslema?no...

Celkově si myslím že ta událost je pro hráče co hrají na Jerichu(na novém světe) protože na jiném světe nevidím důvod shánět tyto sady(myslím že nestojí za utrácení nugget), možná tak ta sada Vaquero ale to je tak vše.Další věc, moc dobře víme jak to vypadá na starších světech, jsou mrtvé, takže sice si můžete sehnat sadu na duely, vylepšit ji ale když tam nikdo nedueluje-protože tam nikdo nehraje/nebo jen hrstka lidí(kteří třeba ani duely nemají rádi), takže jsou sady na duely pro člověka bezcenné, na to INNO asi zapomnělo že?...
Takže pro nové světy kde to jakž takž žije(i z pohledu duelů, a nevím zda třeba Jericho je zrovna narvané, ale pořád lepší než třeba Hudson nebo jiný starý svět) ta událost celkem ujde ale jinde je to jen slabí odvar kde jen každý den zkusíte protočit karty za točení zadarmo a snažíte pak něco protočit na Jericho..
Je fajn že to trvá déle, člověk má více času na sběr květin/UPD.
Ale podle mě, minulí rok tam byla lepší sada za postup než je teď takže ano špiritus je lepší než nic ale podle mě minulí rok ta sada za postup byla lepší, a to i vzhledově se mi víc líbil jestřáb.
 

Deleted User - 825207

Guest
Jo tohle taky, opravdu..A i klobouk myslím že špatně sedí, na bete to i někdo načrtnul že to je na .. ale klasicky bez reakce tamního admina..
Co k tomu dodat..Asi nic..

EDIT:
BTW ten vějíř je hezky pro holku, nebo i kluka když má dámsky avatar ale opravdu by to chtělo opravit jak je zasazen.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18984

Guest
Pokial vam vsetkym nedoslo tak vsetky tato sada spiritus + novy event je vysoko cieleny na NOVE SVETY , kde sa to vsetko zacalo kaktusmi a potom tato sada :D samozrejme ze ta sada je nah*vno na ostatnych svetoch ale na novom svete to ako tak nieco dava :D Cize ako som povedal len vydojit peniaze od hracov na novych svetoch ..
 

Deleted User - 825207

Guest
Pokial vam vsetkym nedoslo tak vsetky tato sada spiritus + novy event je vysoko cieleny na NOVE SVETY , kde sa to vsetko zacalo kaktusmi a potom tato sada :D samozrejme ze ta sada je nah*vno na ostatnych svetoch ale na novom svete to ako tak nieco dava :D Cize ako som povedal len vydojit peniaze od hracov na novych svetoch ..
Myslím že to je každému jasné že tyto eventy dny mrtvých jsou spíš dělané pro nové světy, i když je pravda že minulí rok tam byli tuším sady do pevností(no snad se nepletu a hledat se mi to nechce) a myslím že i na starších světech je mělo význam sbírat ale tento rok je tato akce opravdu spíš pro Jericho, to je jasné. :)
To samé kaktusy-pro Jericho, to je pochopitelné že INNO chce vydělat co nejvíce, proto ty nové světy otvírá, kdyby nic na tom netrhli/nebo jen opravdu málo tak by další rok nemělo smysl spustit nový svět když na tom nic netrhnú, jenže tady není jen CZ komunita ale i jiné z kterých jim opět tečou peníze do kapes z otvírání nových světů-a dovolím si tvrdit že i možná daleko větší zisky než od nás, to je však myslím známí fakt.
$$
 

Deleted User - 586785

Guest
Originál pozadie z okna eventu:

cards_bg.jpg

https://westcz.innogamescdn.com/images/window/events/dotd/cards_bg.jpg

cards_sprite.jpg

https://westcz.innogamescdn.com/images/window/events/dotd/cards_sprite.jpg
 

Deleted User - 586785

Guest
Mať šťastie? :D Ja klikám stále na tú istú kartu, ono je to naprogramované asi tak, aby si mal každú časť menšiu pravdepodobnosť uhádnuť, ale pre ten program je aj menšia pravdepodobnosť, že budeš klikať na tú istú kartu stále dokola... Dalo mi to takto sedlo Vaquero aj trumpetu...
 

Deleted User - 825207

Guest
Mať šťastie? :D Ja klikám stále na tú istú kartu, ono je to naprogramované asi tak, aby si mal každú časť menšiu pravdepodobnosť uhádnuť, ale pre ten program je aj menšia pravdepodobnosť, že budeš klikať na tú istú kartu stále dokola... Dalo mi to takto sedlo Vaquero aj trumpetu...
No tak to máš dobré.Ja točím na 3 světech, jeden bez prémka, dva s prémium a bez nugget takže 5x za den a mám všeho všudy housle koubojky(což je navíc střelná v sadě pro chlaďáka takže k...).Do kategorie jízd mně to pustilo snad jen jednou ale odměna špatná tak jsem zkusil dál tam konec.Takže je to hezky nastavené, ale je fajn že tam jsou sady pro mě k ničemu takže mi to je jedno hehe..Ale kecům 50/50 nevěřím ani za mák!
 

Mikosansobi

Člen týmu
A jak nenajit smrtku nevis? :-D


Někdo se někde zmínil, že když se karta vrací zpět, na vteřinu se ukáže karta (smrtka) za ní...zkoušela jsem to na Jerichu 2x, jednou jsem se dostala do třetího kola, podruhé jsem skončila na prvním. Zdálo se mi, že se tam smrtka mihla, ale mohlo jít pouze o oční klam. Tady žádný recept neexistuje.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Tak to mě nenapadlo, chytré. :D

Tak najdou se hráči, kteří přijdou na takové "vychytávky" . Obzvlášť v době, která je plná technických vymožeností. Pamatuji si, kdy jsem měla Nokii3210, Včera, při úklidu, jsem našla dva staré telefony. Jeden miniaturní z T Mobile Samsung a druhý, který jsem měla opravdu moc ráda, Nokia XpressMusic.
 
Tak to mě nenapadlo, chytré. :D

Tak najdou se hráči, kteří přijdou na takové "vychytávky" . Obzvlášť v době, která je plná technických vymožeností. Pamatuji si, kdy jsem měla Nokii3210, Včera, při úklidu, jsem našla dva staré telefony. Jeden miniaturní z T Mobile Samsung a druhý, který jsem měla opravdu moc ráda, Nokia XpressMusic.
Jsme rádi že máš doma uklizeno.
 
Mám takový pocit, že když byly Dny mrtvých úplně poprvé, tak stačilo si to jít párkrát zkusit na jiný server, najít správnou cestu a následně ji pouze aplikovat na svém hlavním světě, jelikož to bylo skoro pokaždé stejné. Bohužel v současnosti tato strategie již nefunguje. :-D
 
Nahoru