• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých 2019

Deleted User - 825207

Guest
Nejde o kytky, ale posíláním prostě získáváš cca 20% čehokoliv a tyhle akce jsou min 4 do roka, takže pool 100 aktivních "přátel" se prostě hodí a resp. když už to posílám já, tak chci pokud možno stejného magora na druhé straně :)
No když máš na to čas a hlavně náladu.. ;)
 
... V prním kole nic není a už zde je to 50/50 ...
Není důvod k tomu si myslet, že je to naprogramované tak, že už při rozdání karet program určí, že třeba levá karta vyhrává a pravá prohrává.
Podle mne prostě jen na jednu z nich klikneš a teprve pak ti server "hodí kostkou", jestli jsi vyhrál nebo ne. A to i z toho důvodu, aby mohli nastavit koeficient pravděpodobnosti výhry.

Když ta akce s kartami byla asi druhý rok, tak jsem si dal tu práci, že jsem si dopředu určil řadu, jak budu klikat vlevo a vpravo, dokud nedojdu na konec (tedy abych případně postihl to, kdyby to náhodou měli udělané tak, že už při rozdání karet určují výhru). Pak jsem každý den na všech světech postupoval podle toho schématu a zapisoval jsem si, kam až jsem došel. Protože hraji na hodně světech (na dvou jazykových serverech), tak jsem měl docela slušná statistická data, protože těch točení bylo hodně přes sto. Došel jsem k tomu, že pravděpodobnost výhry je znatelně pod 50 % (to číslo už si přesně nepamatuji, ale mám za to, že mi vycházelo něco kolem zde zmiňovaných 40 %.
Ale to vše ještě neznamená, že pokud to mají udělané tak, jak jsem popisoval, že ten koeficient bude stejný po celou dobu akce. Klidně ten koeficient mohou měnit, např. na začátku akce mohou dát přes 50 %, aby se lidi navnadili, že jim to dobře padá a pak ho sníží, takže lidem to přestane padat, a začnou si říkat "to snad není možný..." a budou si za nugety otevírat další kola, aby něco dostali. (A protože tu nejde přímo o peníze, tak se na ně nebude vztahovat nějaké omezení, že takové praktiky není možné dělat.)
 
V tomhle jsem fakt nevěřící, opravdu si nemyslím, že by byl rozdíl v progemblování (rozumněj, utrácení reálných pěnez) v nastavení 50/50 nebo 40/60 - spíš bych hledal chybu v metodice, ale zrovna u tebe mi nesedí ani to :-). No nic, letost už je to pasé, za tak si snad vzpomenu za rok a uvidím, co vyjde mě - třeba si tu pak budu sypat popel na hlavu.
 

DeletedUser18984

Guest
tieto karty su podla mna 50/50 ale nedivil by som sa keby neboli :D Zoberme si stranku the west calc net kde su jednotlive tomboly ktore prebiehaju / su uz za nami. Pekne sa da na to poukazat pri točení za 800 nuggetov. človek by čakal že je rovnaká šanca na truhlu alebo zbraň že ano? NIE NIEJE. SANCA ZE TI PADNE TRUHLICA ZA 800 je takmer 3x MENSIA AKO ZE TI PADNE NEJAKA SRACKOIDNA ZBRAN. A koho to nenastve utratit 800 nugg a vie ze ma 3x mesiu sancu ze ti padne zbran?
podvod.png
zdroj: https://tw-calc.net/tombola/25_2019
 

Deleted User - 825207

Guest
Kuci vypadá to že vás osud nemá moc v lásce, nezlobili jste vy náááhodou?!
Aby na vánoce vůbec ten ježíšek něco přinesl!Bacha na to!
:D
 

Mikosansobi

Člen týmu
"Rukavičky" se většinou objeví při rychlém klikání - jak už bylo zmíněno výše...více prací za sebou, vyšší výroba řemeslných předmětů, připojení k síti (stávalo se u některých hráčů v určitou denní dobu), dále u tomboly... a samozřejmě každé druhé úterý při aktualizaci.
 

DeletedUser11928

Guest
"Rukavičky" se většinou objeví při rychlém klikání - jak už bylo zmíněno výše...více prací za sebou, vyšší výroba řemeslných předmětů, připojení k síti (stávalo se u některých hráčů v určitou denní dobu), dále u tomboly... a samozřejmě každé druhé úterý při aktualizaci.
A muzu prostrednictvim Tebe vznest na inno dotaz, proc s tim nic nedelaji? Hracu hraje daleko mene nez kdysi. A kdysi to bylo v pohode.
Dekuji
 

Pawn

Člen týmu
Je to taková forma "antifloodu" by jsem řekl, zkrátka aby někteří si nedělali scripty co budou klepat za ně cokoli, respektive forma "botování" pokud to tak jde nazvat.
 
Nahoru