• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých 2019

DeletedUser15301

Guest
ja teda kdyz se dostanu pres toho kostlivce na prvnim, tak vetsinou nejaky obleceni ukoristim
 
Já si to osobně počítal a dle mých výpočtů, které si vedu, mám dost žalostnou statistiku, která činí pouhou 36,84 % "úspěšnost", dostání se do druhého kola. Přičemž šanci na postup ze druhého do třetího kola mám ještě menší a to 28,57 %. Moje celková úspěšnost, dostání se z prvního kola až do třetího je v současnosti pouhých 10,53 %, což znamená, že se tam dostanu jednou za deset her. Má to někdo podobné ? :-D
 

DeletedUser15301

Guest
asi tak... 4 toceni denne, a dal jsem se dostala 4x nebo 5x, ale az do trojky nebo ctyrky
 

Deleted User - 586785

Guest
Kto si myslí, že je to 50/50, lol :D Nech si ide do kasína zahrať automaty, uvidí. :D
 

DeletedUser17809

Guest
To není pocit, to je fakt, já tak napoprvé získal sety :D Prostě poprvé se zadařilo a na dalších světech šel stejnej sled karet....
 

Pawn

Člen týmu
Já si myslím, že je úplně jedno na jakou kartu kliknete, protože šance se propočítá až v době kliknutí zda zrovna na té kartě bude smrtka/slunce a vidím to tak 40/60 nějakým sestupným způsobem do dalších kol. Takže záleží čistě na systému co vylosuje.
 
A nejste tu všichni zbytečně paranoidní ? V prním kole nic není a už zde je to 50/50, v dalším u klobouků a šátků jste na 25% (tj jen v jednom vytočení ze 4 se dostanete zde cenu) ... O patro víš je to už jen 1/8 a opravdu neveřím tomu, že zde máte správný-rozumně velký statistický vzorek.
 

DeletedUser18281

Guest
Mám vlastní statistický vzorek, hraju na třech světech, mám 4 točení free denně. Jakmile mi padne první item ošacení, tak ho beru, dál netočím. Na všech světech mám celkem 4 itemy ošacení.
A historicky (hrál jsem prakticky na všech světech s přestávkami) mám úspěšnost ještě menší. Hraju bez kupovaných nugetů, jen na Eldu jsem na začátku zakoupil za 500 korun, jako poděkování za hru.

PS: skořápky nejsou 0:100, prvních několik sázek te aspoň malou výhrou navnadí.
 
Ale to tu motáš dvě věci dohromady: karty jsou 50/50, ale jejich výhra už může být už trochu nefér směrem k hadrům (ve prospěch obálek a pod..).
Jinak podle tvé strategie, je šance na výhru zhruba 20% a já to hraju stejně, jen s dvojím točením a hadry mám 3 a jednou jsem to ještě prolosoval dál, takže 4 a podle toho jsem jsme uváděl bych to teoreticky bylo skoro pět ... já si přijdu v pořádku a průměru :-)
 

DeletedUser18544

Guest
Fakt k ničemu to posílání kytek!!! Posílám - klikám ručně a slavný server se z toho podělá.... Osud s tebou nejednal v rukavičkách... BRAVO!!! Asi víte, co si myslím!
 

Deleted User - 825207

Guest
To ještě někdo posílá kytky jo?
Ahá to jsou ti na salónu mee mee a nebo hledám přátelé..
Že to lidi ještě baví mít kvůli tomu script a zabívat se ještě hlídáním kdo mi poslal kytičku a kdo ne, pak psát jak vůl mee mee nebo že "promazal jsem neposílače, mám volno" to se člověk jen směje co jsou lidi schopni dělat za pár kytek. :D
Ztráta času tady to..Ale pobaví to číst na salónu někdy hehe.

EDIT:
Jo a top je hláška "přidejte si mně, posílám kytky poctivě každý den přesně v 19 hodin" :D
 
Nahoru