• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých 2020

Bude možné (výhledově) sady z tomboly dražit na trhu? Někde byla informace, že to letos nepůjde
 
Nerozumím:
_____________________
  • Nemáme žádné plány s prodejem části setu Dne mrtvých.
  • Sadu Dne mrtvých nebude možno prodat na trhu.
______________________

Miko nebo někdo povolaný prosím o překlad, mám dotaz jaký je rozdíl mezi první a druhou větou?
druhou větu chápu jako že eventová sada nebude dražitelná, první věta znamená to samé?
nebo o čem je ta první věta? (prodeje u obchodníka? nebo je to věta i o ostatních setech z toho eventu?)
Díky
 

Pawn

Člen týmu
Minulý rok Hudebnice / Vanquero mělo prodejní akci později v shopu za nuggety. Tak předpokládám že první věta poukazuje právě na to že nic takového nebude. A druhá je jasná sama o sobě, respektive že sada za afrikány (free) nebude dražitelná.
 
Minulý rok Hudebnice / Vanquero mělo prodejní akci později v shopu za nuggety. Tak předpokládám že první věta poukazuje právě na to že nic takového nebude. A druhá je jasná sama o sobě, respektive že sada za afrikány (free) nebude dražitelná.
Dík za snahu o odpověď.
Ale ohledně té akce ala minulý rok mluví tato věta:
" Části setu J. Cortiny a G. Corteze nebudou k dispozici během prázdninového výprodeje. Položky budou dostupné v roce 2021 v jednom z prodejů, ale nebude to v blízké budoucnosti. "

Podle mě se i první věta týká toho "hlavního" eventového setu, anebo jak říkáš zmiňují a odmítají možnost že by do shopu hodili ten hlavní eventový set, což ale nikdy neudělali, takže to považuji za nesmysl.
Ale jak říkám dík za odpověď, ale bohužel mě neuspokojila,-)

Ps. Je to dost odfláklý, strojově přeloženo, proto mi to není jasné asi. Viz např. Části setu J. Cortiny a G. Corteze nebudou k dispozici během prázdninového výprodeje. Proč tam není normálně psáno: Vánočního výprodeje?
Tak jsem to omrk a na en fórum je ten výprodej na Vánoce psán jako Holiday Sale 2020 (což bych jako prázdninový výprodej asi nepřekládal, navíc mě trochu irituje, zavádění těhle politicky korektních názvů a výroků i na českém fóru, tady snad slovo Vánoce 99,9% osazenstva the west.cz unese ne?)
Navíc mě to pak nutí přemyšlet, co ta či ona věta znamená,-)

Jakkoliv, dík za oznamko a otázka ohledně těch dvou vět trvá,-)
Tak z toho co vidím na en fórum, to je asi jen jedna a ta samá věta napsaná inak. Kdyžtak mě vyveďte z omylu díky,-)
 
Naposledy upraveno:
Tento rok bude událost o 3 dny delší než loni. minuly rok event zacal 28 oktobra 10:00 a skoncil 15 novembra 23:59, to je 18 dni a 14 hodin, tento rok to bude od 5 novembra 12:00 do 23 novembra 11:59, co je presne 18 dni, takze mne vychadza ze tento rok ten event je kratsi o 14 hodin, a nie dlhsi o 3 dni :D
 
Tento rok bude událost o 3 dny delší než loni. minuly rok event zacal 28 oktobra 10:00 a skoncil 15 novembra 23:59, to je 18 dni a 14 hodin, tento rok to bude od 5 novembra 12:00 do 23 novembra 11:59, co je presne 18 dni, takze mne vychadza ze tento rok ten event je kratsi o 14 hodin, a nie dlhsi o 3 dni :D
dobrej poznatek, budiž útěchou, že takhle je to i na ostatních fórech,-))
 

Deleted User - 825207

Guest
@Symphie
Části setu J. Cortiny a G. Corteze nebudou k dispozici během prázdninového výprodeje.
O jaký prázdninový výprodej se jedná?

Sadu Dne mrtvých nebude možno prodat na trhu.
Jak je to myšleno?V průběhu události a později po skončění dražit půjde?Nebo nepůjde dražit vůbec, ani za měsíc ani za dva?

Díky za objasnění.
 

Komora95

Člen týmu
@Symphie
Části setu J. Cortiny a G. Corteze nebudou k dispozici během prázdninového výprodeje.
O jaký prázdninový výprodej se jedná?

Sadu Dne mrtvých nebude možno prodat na trhu.
Jak je to myšleno?V průběhu události a později po skončění dražit půjde?Nebo nepůjde dražit vůbec, ani za měsíc ani za dva?

Díky za objasnění.

Prázdninový výprodej = Vánoce / Vánoční výprodej

Sada Dne mrtvých (oblečení, jízda, zbraně) nepůjde dražit během akce a ani po skončení akce nepůjde dražit (ani za měsíc ani za dva).
 
Přehlédl jsem to nebo nebude velký květináč v shopu? A nebo se to neoznamuje a bude? Díky
 

Komora95

Člen týmu
Je to 2x výhra, 1x prohra.
Šance na výhru jsou tedy větší, ale opět záleží na štěstí. :)

P.S.: Kdyby to byla 1x výhra, 2x prohra, tak by asi docela zbytečně vytvářeli nějaké sady. :D
 

Deleted User - 825207

Guest
No moc tomu nevěřím, znám inno, ale nechám se překvapit(doufám že mile).

Kdyby to byla 1x výhra, 2x prohra, tak by asi docela zbytečně vytvářeli nějaké sady. :D
No..Zbytečné..
Já bych se nedivil kdyby to bylo tři karty, všechny prohra..
A dali by tam nějake op op sady a prohry by obhajovali "hoooold smůla" a doporučení, zkus uplatit za nuggety a v dalším kole se třeba zadaří, další kolo smrtka, jóój, smůla, nevadí, použij nuggety, určitě to příští kolo bude už lepší...!
Bohužel v takovém stádiu jsem pokud jde o důvěru k inno, k tomu co řeknou..
 
Přehlédl jsem to nebo nebude velký květináč v shopu? A nebo se to neoznamuje a bude? Díky
pokud se nepletu, bylo by to 19 použití, což znamená 9,5 obálky (pokud to stihneš naklikat bez pytle) a tím pádem je pytel na pytel (respektive -125UPD) pokud stíháš cca 7K kytek denně, což nějakých 20 hodin práce/den, bez posílání, a dalších extra kytek.

Ale taky je potřeba říct, že precl pytel jsem tady taky neviděl oznámenej
 
Nahoru