• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých 2020

Řekněme, že jsi 24x navštívil 4. stupeň, šance že ti nepadnou kalhoty je tedy zhruba 2,7%.
Pro zajímavost:
Počet kusůpravděpodobnost přesného počtu kusůpravděpodobnost alespoň tolika kusů
0​
2,7%​
99,9%​
1​
10,5%​
97,2%​
2​
19,6%​
86,8%​
3​
23,4%​
67,2%​
4​
20,0%​
43,8%​
5​
13,0%​
23,8%​
6​
6,7%​
10,8%​
7​
2,8%​
4,1%​
8​
1,0%​
1,3%​
9​
0,3%​
0,3%​
To znamená, že zhruba 2 ze 3 hráčů, kteří se dostali 24x do 4. tieru potkali kalhoty cortiny alespoň 3x
Pořád ale jeden člověk ze 37 ty kalhoty nepotká a z tohohle pohledu je to sice smůla, ale stane se
Abych dal příklad za sebe, z 28 toček mám 3x tier 5 a po jednom tier 4, 3, 2, což je lehký nadprůměr (ale na tak malém vzorku, že je to statistická nevýznamný, nebo laicky řečeno štěstí).
padlo mi dalsie sedlo a inak tie gate som nemal v ponuke na ziadnom svete :D
 
Pro zajímavost jsem si udělal tabulku toho, co mi zatím padlo, (můžete si vcelku snadno do posledních dvou sloupečků spočítat vaše hodnoty)
Je z toho hezky vidět, že pokud bych nepočítal poslední točku (která byla smrtka) jsem přesně na tom co statistika říká. Pro info kolonka "měl bych mít" je počet točení *25 (v mém případě 3 světy po dvou točkách za 9 dnů a 100 nugetů investice)
TierŠanceCena v nugetechZískánoHodnota
167%380
244%56156
330%842169
420%1272253
513%1905949
Celkem1427
Měl bych mít1450
 

raketak95

Člen týmu
Závidím ti, že se u tebe pravděpodobnost realizuje tak nějak normálně s tím koncem v 5. kole.... :D Kdybych měl počítat free točky z Indiany a Klondiku mám z 36 toček 1 item ze 4. kola. No raděj pomlčím, jaká je při 13 % šanci dosažení skvostné odměny šance, že se na to z 36 pokusů nedostaneš. :)
 
Závidím ti, že se u tebe pravděpodobnost realizuje tak nějak normálně s tím koncem v 5. kole.... :D Kdybych měl počítat free točky z Indiany a Klondiku mám z 36 toček 1 item ze 4. kola. No raděj pomlčím, jaká je při 13 % šanci dosažení skvostné odměny šance, že se na to z 36 pokusů nedostaneš. :)

No, a to mám ještě dost kliku, že mám napříč světy 2 duelky a 2 kuše Cortiny a jen jednu duelku Cortéze
 
Původní hláška, že akce bude o tři dny delší než loni nabírá nový rozměr... karty zmizely, ale kytky jde sbírat dál. Čili možná spíš měli napsat "akce bude o tři dny delší, než se vám teď snažíme namluvit..."

Chudáci ti, kteří vyplácali nugety, aby to stihli... (tím nemyslím ty paka na klondiku, který to zanugetili hned první den).
 
Možná už jsem to sem psal, ale pro jistotu ještě jednou. Podle mě 3 karty místo dvou super krok, obvykle si platím jen premium ale tentokrát jsem do tomboly asi 1K nuget investoval (čísla má samozřejmě INNO svoje a vědí, jestli se jim to ve výsledku vyplatilo, nebo ne) Co bych trochu zkritizoval je rozložení oblečení - nevím proč kalhoty byly na 4 zatímco zbytek na 2/3 buď bych očekával kabát na 4 spolu s kalhotami (dva kusy na 2, dva na 3, dva na 4) nebo kabát/pásek/kalhoty na 3 a zbytek na 2 (3 a 3). Nevím co si myslet o truhle mrtvých, která byla hodně o štěstí a nové světy hodně ovlivnila (ale asi dobře, protože aspoň pár sniperů se díky tomu na Klondajku najde). Bedna co byla za bitvy byla trochu slabší, ale ruku na srdce, která odměna mimo upd, který si většina šetří na Vánoce, je použitelná? Úkolovka nebyla špatná, ale nechápu, proč z ní mám v inventáři tři itemy, které jsou k ničemu (báseň na papíře, svíčky pro mrtvé a zápalky) nehledě na to, že v úkolovce u eventu - dýně byly potřeba jiné zápalky, což mnohé mátlo.
 
Co bych trochu zkritizoval je rozložení oblečení - nevím proč kalhoty byly na 4 zatímco zbytek na 2/3 buď bych očekával kabát na 4 spolu s kalhotami (dva kusy na 2, dva na 3, dva na 4) nebo kabát/pásek/kalhoty na 3 a zbytek na 2 (3 a 3).

Pozastavoval jsem se nad tím už minulej rok, ale vlastně je to celkem pochopitelný. Jde o rovnoměrný rozložení odměn (ale samozřejmě taky o business :D), co se četnosti týká, protože zapomínáš na jízdu - kam potom s ní. Nyní je to (když počítám obě sady): 3.tier - 6 itemů (boty, pásek, kabát), 4.tier - 6 itemů (kalhoty, jízda), 5. tier - 6 itemů (zbraně). Kdyby to bylo podle tvýho prvního návrhu, máš to: 2. - 4, 3. - 4, 4. - 8, 5. - 6 a druhý návrh: 2. - 6, 3. - 6, 4. - 4, 5. - 6. Takže první návrh - problém s nevyvážeností, druhý návrh - problém s výdělkem (boty budou až moc snadno dostupný :D ). Napadají mě i další řešení - přidat 6. kartu a roztrhnout od sebe dvojice šátek/klobouk, boty/pásek a kalhoty/kabát, to ale jako hráči samozřejmě nechceme :D. Další řešení a podle mě nejlepší - přesunout šátek/klobouk už do 1. tieru, 2. by byl pásek/boty, 3. kalhoty/kabát, 4. jízda a 5. zbraně, přičemž ty "posilováky" by padaly hned po smrtce v prvním kole. To ale opět naráží na usnadnění získání itemů, stejně jako předtím boty ve 2. tieru a na to by INNO pravděpodobně nepřistoupilo. Vzhledem k tomu, že DoD je prakticky jediný p2w event z těch všech, nechce ti prostě dát ty věci "zadarmo", ať už si o tom můžeme myslet cokoliv. Takže za mě taková střední cesta, ikdyž se může zdát nesmyslná.

Co se týče truhly mrtvých, to se mi nelíbí vůbec, stejně jako bedny z jiných tombol. Že má někdo štěstí a za 9k eventové měny vytočí celou bednu a někdo točí nesčetněkrát za 9k, párkrát i za 48k a bedna mu nepadne. U DoD to je vlastně stejný, někdo se dostane jednou do posledního kola a chytne murrinu, někdo sype, sype a stejně mu ta bedna nepadne ani když na konci mění odměnu, a když už mu ta bedna padne, je v ní nahuatl :D :D :D. Ale zase, je to jen o penězích, protože se najde spousta lidí, kteří tam protočí naprostej nesmysl, jen aby tu bednu měli...

A pokud jde o bednu z bitev, tak si nemyslím, že by byla "trochu slabší". Byla v ní ene truhla, truhla mrtvých a nevím co všechno usefull. Jen zase znovu, nesmíš mít tu smůlu jako já a celkově asi ze 12 beden ti nesmí padnout 10x 400 kytek no :D :D :D takže asi tak :)
 
Hele nevím jestli je to úplně to stejný, spíš myslím, že ne. Inno prostě dělá vše jen pro prachy, což byl případ i 3. karty, což byl geniální tah. Bylo by naivní si myslet, že to bylo čistě kvůli hráčům, aby měli sady dosažitelnější :D. Kdežto z téhle modifikace by neměli, troufnu si říct, nic, spíš naopak. Většina lidí stejně otáčí až do poslední chvíle, jen u konce při kompletování sady berou ty slabší itemy. Sypači, co to chtějí mít na minimálně +1 celý, si to vytočí i tak. Takže to prostě nevidím moc reálně, ale samozřejmě bych se rád mýlil :) .
 
Nahoru