• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých 2020

Ahoj musím říci,že jsem si vždy pytel,květináč koupil,ale setkal jsem se s názory,že na kytky to je zbytečné neb je akce kratší.
Jenže hlásí že je letos o 3 dny delší,ale pak se setkám s výpočtem,že to není pravda a je to stejně krátké.
Takže díky dezinformacím jsem trochu zaskočen a tak pls vyplatí se to koupit na mrtváky či nikoli,děkuji pěkně za soudný názor :)
 
Apropo k té výše uvedené otázce...že spustili úkol dopředu je fajn,ale budou se ty kytky z něk vůbec počítat do eventu???
Jako pokud ne tak je to slušná pakárna a měli na to upozornit!!!
 
Jo, a 110 fazolí (pokud to není překlep na calc) je taky velká paráda
 
Naposledy upraveno:
neviem ci iba ja mam taku smolu, ale z milion toceni mi nepadli ani jedny nohavice co som chcel, keby bola aspon nejaka moznost vymenit si vec za 25 nug napriklad ... proste ked mas smolu mozes minut aj tisice nugetov a nedostanes to co chces
 

Deleted User - 825207

Guest
neviem ci iba ja mam taku smolu, ale z milion toceni mi nepadli ani jedny nohavice co som chcel, keby bola aspon nejaka moznost vymenit si vec za 25 nug napriklad ... proste ked mas smolu mozes minut aj tisice nugetov a nedostanes to co chces
Smůla je jedna věc, toto je ale inno, mám to podobný, max předposlední kolo ve kterém smrtka..Nemít nuggety..
Takže mi to přijde to samý jako každý rok (zatím!)..
 
čistě statisticky je uplácení blbost, šance na to, trefit poslední tier je cca 13%, to znamená, že z 8 točení se jednou povede (v průměru) je rozhodně lepší točit 8x za 200, než uplácet za 400 (zatím je to mikro vzorek, ale ze 16 točení mám 2 zbraně)
 
čistě statisticky je uplácení blbost, šance na to, trefit poslední tier je cca 13%, to znamená, že z 8 točení se jednou povede (v průměru) je rozhodně lepší točit 8x za 200, než uplácet za 400 (zatím je to mikro vzorek, ale ze 16 točení mám 2 zbraně)
a povedz mi aka je sanca ze mam 15 veci zo stvrteho stupna, 6 veci z piateho stupna plus par krat smrtka na poslednej urovni a nemal som ani raz ako odmenu cortinove gate :)
 
a povedz mi aka je sanca ze mam 15 veci zo stvrteho stupna, 6 veci z piateho stupna plus par krat smrtka na poslednej urovni a nemal som ani raz ako odmenu cortinove gate :)
Řekněme, že jsi 24x navštívil 4. stupeň, šance že ti nepadnou kalhoty je tedy zhruba 2,7%.
Pro zajímavost:
Počet kusůpravděpodobnost přesného počtu kusůpravděpodobnost alespoň tolika kusů
0​
2,7%​
99,9%​
1​
10,5%​
97,2%​
2​
19,6%​
86,8%​
3​
23,4%​
67,2%​
4​
20,0%​
43,8%​
5​
13,0%​
23,8%​
6​
6,7%​
10,8%​
7​
2,8%​
4,1%​
8​
1,0%​
1,3%​
9​
0,3%​
0,3%​
To znamená, že zhruba 2 ze 3 hráčů, kteří se dostali 24x do 4. tieru potkali kalhoty cortiny alespoň 3x
Pořád ale jeden člověk ze 37 ty kalhoty nepotká a z tohohle pohledu je to sice smůla, ale stane se
Abych dal příklad za sebe, z 28 toček mám 3x tier 5 a po jednom tier 4, 3, 2, což je lehký nadprůměr (ale na tak malém vzorku, že je to statistická nevýznamný, nebo laicky řečeno štěstí).
 
Řekněme, že jsi 24x navštívil 4. stupeň, šance že ti nepadnou kalhoty je tedy zhruba 2,7%.
Pro zajímavost:
Počet kusůpravděpodobnost přesného počtu kusůpravděpodobnost alespoň tolika kusů
0​
2,7%​
99,9%​
1​
10,5%​
97,2%​
2​
19,6%​
86,8%​
3​
23,4%​
67,2%​
4​
20,0%​
43,8%​
5​
13,0%​
23,8%​
6​
6,7%​
10,8%​
7​
2,8%​
4,1%​
8​
1,0%​
1,3%​
9​
0,3%​
0,3%​
To znamená, že zhruba 2 ze 3 hráčů, kteří se dostali 24x do 4. tieru potkali kalhoty cortiny alespoň 3x
Pořád ale jeden člověk ze 37 ty kalhoty nepotká a z tohohle pohledu je to sice smůla, ale stane se
Abych dal příklad za sebe, z 28 toček mám 3x tier 5 a po jednom tier 4, 3, 2, což je lehký nadprůměr (ale na tak malém vzorku, že je to statistická nevýznamný, nebo laicky řečeno štěstí).
dik, potesil si ma, do konca eventu tu sancu este znizim
 
Nahoru