• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých 2021

raketak95

Člen týmu
Ono pořád přemýšlím, proč bych se měl jako hráč eventu účastnit, když:
- free sada se mi bude válet v inventu, protože Cortéz je lepší
- střelec sada taky, protože budu pořád používat 3 roky starou Murrietu a kapitána + absenci jakéhokoliv bonusu u jízdy pokládám za špatný ftip...
- z toho na duely mi stačí ten jaguár na rychlost (což je teda bizár, že je to nejužitečnější věc eventu), pochybuju že to bude lepší než Vaquero

K tomu zku..., ehm zkazili tu bednu, ze které padají full sady, takže spíš člověk dostane nějakej kus muzejního skvostu.

Takže se modlím za haldu obálek, za kterou koupím za měsíc proper výbavu a ne tento podvod a odpad, který INNO po celý rok servíruje za účelem nalákání nových hráčů, jak se pořád ohání na beta fóru (nebo asi spíš znechucení nových i starých).
 
pochybuju že to bude lepší než Vaquero
je

jen bych si dovolil menší úpravu , místo klasického úspěchu za komunitní událost je teď "Legendární černá truhla" - https://prnt.sc/1xegkb3

ale to jste taky mohli upravit .....
Tento text pochází z minulých let, bohužel, ani tentokrát @Symphie netuší, o čem vlastně "píše"/co kopíruje... Kdyby se více zajímala o hru a dění okolo ni, bylo by to více než žádoucí.
 
Tenhle text jsme přímo dostali ke zveřejnění a tak jsme i učinili :)

takže když dostaneš auto které sice jede ale chybí mu čelní sklo tak s ním budeš taky normálně jezdit ?
To je přesně to co komunitu štve , výmluvy , laxnost , za tohle může inno , takhle jsme to dostali , za tohle mi nemůžeme apod......

to je takový problém to zkontrolovat a popř. upravit ?
 
Nechci tě nějak kritizovat, ale takhle to mají přeloženy všechny jazykové verze. Hlavně ty čerpáš informace z beta fora a z beta světů, což taky nemusí být platná informace, protože se tam věci mohou změnit. Pokud to zítra bude ve hře jako na beta verzi, tak to přepíšeme.

PS: Některé fora nemají doteď ani napsané oznámení o DoD.
 

Přílohy

  • energy1.png
    energy1.png
    6 KB · Zobrazení: 19
  • energy2.png
    energy2.png
    6,4 KB · Zobrazení: 17
  • energy3.png
    energy3.png
    6 KB · Zobrazení: 15
  • energy4.png
    energy4.png
    6,2 KB · Zobrazení: 12
  • energy5.png
    energy5.png
    6 KB · Zobrazení: 15
  • energy6.png
    energy6.png
    6,3 KB · Zobrazení: 16
  • Části setu jaguářího válečníka a Rona nebudou k dispozici během prázdninového výprodeje. Položky budou dostupné v roce 2022 v jednom z výprodejů. – To už jste tvrdili loni o cortině a cortézovi a ničeho jsem si nevšiml
 
Zdar, začal jsem hrát na Jerichu, mám level 23 a z komunitních odměn mám jenom ty červené řeky. Jsou další komunitní odměny podmíněné levelem a jakým? Ty individuální odměny z eventu fungují normálně.
 
Nechci tě nějak kritizovat, ale takhle to mají přeloženy všechny jazykové verze. Hlavně ty čerpáš informace z beta fora a z beta světů, což taky nemusí být platná informace, protože se tam věci mohou změnit. Pokud to zítra bude ve hře jako na beta verzi, tak to přepíšeme.

PS: Některé fora nemají doteď ani napsané oznámení o DoD.

Argument "Všichni to mají blbě, tak proč bychom to měli mít my správně?" je fakt obskurní, ale "Ostatní to nemají vůbec, tak buď rád za špatný" je snad ještě obskurnější.

Zdar, začal jsem hrát na Jerichu, mám level 23 a z komunitních odměn mám jenom ty červené řeky. Jsou další komunitní odměny podmíněné levelem a jakým? Ty individuální odměny z eventu fungují normálně.

Komunitní odměny získáváš ve chvíli splnění podmínky, pokud jsi v té době ještě nehrál, tak máš smůlu.
 
Argument "Všichni to mají blbě, tak proč bychom to měli mít my správně?" je fakt obskurní, ale "Ostatní to nemají vůbec, tak buď rád za špatný" je snad ještě obskurnější.
Tvůj argument je absurdní, protože jsem nic takového ani nenapsal. Nerad porovnávám, ale tady mi to přišlo vhodné. A to PS byl jenom můj poznatek, když jsem porovnával oznámení z jiných jazykových verzí. A nemůžeš brát informace před eventem z bety jako za 100%, protože jsem si myslel, že se to změní na tu verzi co nám oficiálně poslali.

PS: Všechno je to v oznámení správně, jenom se použil starý obrázek.index.png

PSS: Více věcí používá starý obrázek.
Screenshot_10.png
 
Nahoru