• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých 2021

Na Jericho jsi se zaregistroval 30.10. Komunitní odměna byla rozdána 29.10. Abys dostal odměnu, už na tom serveru musíš mít postavu.
 

Přílohy

  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    649,6 KB · Zobrazení: 11
Tvůj argument je absurdní, protože jsem nic takového ani nenapsal.
Zní to tak:
PS: Některé fora nemají doteď ani napsané oznámení o DoD.
--------------
PS: Všechno je to v oznámení správně, jenom se použil starý obrázek.
Po x urgencích to @Symphie upravila, avšak to má stále špatně, protože hráči obdrží truhly dvě.
 
@Symphie Jako nic proti tobe, ale oznameni jsi upravila po trech dnech naseho upozornovani, ani jsi se za svou chybu neomluvila a navic jsi to opravila spatne!
Kdyz te to nebavi, tak to nedelej! Delas to pomalu a jeste navic spatne! Jsi uplne k nicemu, doufam, ze te brzy nekdo, treba @Legate. ktery se snazi a dela vse poctive, nahradi!
 

z3l1

Člen týmu
Nepřeháníš to trochu? Nebo se ti furt každý musí omlouvat?
Opravit jsem to mohl klidně i já!

Máš to opravený doufám, že to stačí a pokud máš ještě nějaký problém neváhej a napiš.
Mužeš zde, zde pomocí zpráv nebo ve hře.

z3l1
 
Ne, neprehanim. Protoze pokud neco ma delat, tak to ma delat poradne. Na kazdou kritiku reaguje arogantne a povysenecky, nevidim tedy duvod, proc ji setrit.
/samozrejme Ti, @z3l1, dekuji za upravu oznameni. Avsak jsem te nechtel vyzyvat k tomu, abys po sve kolegyni @Symphie neco opravoval - neni to Tva prace ani Tva chyba, proto neni vhodne Te timto zatezovat.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru