• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobývání stříbra (-> Těžit stříbro)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
mám dotaz k činnosti Dobývání stříbra. Před patchem jsem ji měl v nabídce na mapě (ještě jsem ji nemohl vykonávat, měl jsem schopnosti na nějakých -27 bodech), ale teď ji nemám ani v nabídce - ani když si vezmu na tuhle činnost nejlepší vybavení, které mám. Vloudila se do patche chybička nebo se tak razantně zvýšila náročnosti téhle práce, že ji nemám ani v nabídce? Díky za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
mám dotaz k činnosti Dobývání stříbra. Před patchem jsem ji měl v nabídce na mapě (ještě jsem ji nemohl vykonávat, měl jsem schopnosti na nějakých -27 bodech), ale teď ji nemám ani v nabídce - ani když si vezmu na tuhle činnost nejlepší vybavení, které mám. Vloudila se do patche chybička nebo se tak razantně zvýšila náročnosti téhle práce, že ji nemám ani v nabídce? Díky za odpověď.

Ona se ta práce přejmenovala, jmenuje se teď Těžit stříbro.:)
 

DeletedUser

Guest
Jaj, tak to mě fakt nenapadlo projít všechny činnosti, které mám v seznamu - zvlášť, když na West Stats a Tools se to pořád jmenuje Dobývání stříbra :loool:
díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru