• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobrý Fantasy Knihy

DeletedUser

Guest
Ahoj,
hodně mám rád Fantasy, ale nikde jsem nenašel dobrý seznam knih.
Jestli máte stejný vkus jako já, bude se vám líbit:
Percy Jackson
Eragon
Harry Potter
Hunger Games


Komu se taky líbili tyto knihy, napište sem co jste četli vy, taky to zkusím.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak největší klasika je Tolkien, což snad ani nemusím psát :)

Pak bych doporučil ''zfilmovaný hit'' a to zatím nedokončenou ságu Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina. První a část druhé knihy je již známa jako seriál Hra o trůny z dílny HBO. Já zatím přečetl 3 díly a je to výborné čtivo.

díl = 2 knihy
 

DeletedUser

Guest
Můj člověk :) Já četla ještě třeba Hraničářův učeň, sice to není tak úplně fantasy... dílů je asi už 9, ale mě to přestalo bavit asi u 4 nebo 5 :D jinak první díl nejlepší :)
 

DeletedUser

Guest
Jen ty Hunger Games...
1 díl je skvělej
2 už není tak dobrej a trojka je úplně o ničem
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí všechny tři, ale ta jednička asi nejlepší no :) nejvíc mě baví když jsou v aréně :D
 

DeletedUser

Guest
Přesně, mě taky. Právě to je kouzlo tý knihy. Jednička je nejlepší, protože tam se to v tý aréně aspoň dohraje, ve dvojce už ani to ne, a ve trojce už ani ta aréna není.
 

DeletedUser8423

Guest
Co jiného bych měl doporučit než Andrzej Sapkowski a jeho serie o zaklínači :D :D
(pro ty kdo neznají a nechápou, tak Cahir po kterém mám svůj nick je jedna z postav)

Mohu ale vřele doporučit od stejného autora i trilogii o Reynevanovi (Narrenturm, Boží bojovníci, Lux perpetua).
 

DeletedUser

Guest
Taktéž doporučuji trilogii Narrenturm a pro ty náročnější sérii Malazské knihy padlých od Stevena Erisona.
 

DeletedUser

Guest
V poslední době jsem četl...docela dost. Zaujala mě trilogie ERAGON. Dalo se to číst jedním dechem a děj byl poutavý a nedal pustit čtenáře jít spát. O to horší ale bylo mé zklamání, když jsem zhlédl filmový přepis této knihy. Ani ti elfové neměli špičatý uši a vůbec dějově to bylo velice ubohé.
Teď čtu Pán ledové zahrady od Jaroslava Grzedowicze......a už vidím, že si budu muset pořídit další tři díly. Také velice dobře zpracované fantasy....

Na druhou stranu bylo pro mě čtení Syn lovce vlků od Henriho Loevenbrucka...poměrně nezdařilý pokus o fantasy, nezačal jsem číst ani druhé pokračování.
 
Nahoru