• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobrodružství - tutoriál diskuze

"Pánové, zanechte hádek, víte jak k nám nedávno, přijeli kočující umělci Entrick a Svoso?"


Tohle mě hodně pobavilo, nejspíš proto, že takhle uchopený návod a následné prezentování nemá v historii cz westu obdoby. :)

A za celou akci rozhodně velký palec nahoru!
 

DeletedUser17923

Guest
Dávam palec hore tutorialu Dobrodružstva celkom je to podarený výklad.
 

DeletedUser18219

Guest
Díky všem :-)

Jinak co se týče trezoru, tak to náhoda byla :D Nečekal jsem to, ale povedlo se :D
 

DeletedUser17028

Guest
Naždaj Lidiškové,
ani v nejmenším bych si nedovolil snižovat snahu Enta a spol. - jejich práce si zaslouží Palec Nahoru!!! Kolik si ale myslíte že Lidišek vidělo to video??? myslím že hodně málo.... Nebudu jmenovat, ale najdou se lidi kteří tvrdí, že můj návrh na Tutorial pro Rush on Tomstone (dále jen R o T) je k ničemu, že stačí to video... V zápětí, ale řeknou, že by tvůrci měli řešit to či ono, a přitom to video jasně říká jak jsou ty jejich problémy řešeny :D
Pak se setkáte s ostříleným borcem ještě i dnes na TOMBSTONE a on neví Vo co Go :D
Fakt si myslíte že ten můj návrh na zavedení Tutorialu pro R o T je nesmysl???? Jsem přesvědčený že by zaveden měl být!!!

S přáním hezkého dne John Deep ;)
 

DeletedUser9371

Guest
Tohle je opravdu pěkná práce. :72:

Tak tam naklikejte kladné reputace, tady zatím (už) nemůžeme.

[youtube]1Wq94SrlihM[/youtube]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Je nějaký vzorec pro výpočet rozmístění hráčů ? Náhodné to zřejmě nebude. Pozoruji, že je vždy upřednostněna jedna strana. Na jedné straně třeba ve hře o třech hráčích součet jejich HP 11 000 HP a na straně druhé s bídou 6000. U slabší strany vždy jedna perla s lukem, nebo kamenem v levé ruce. Pak je třeba nesmyl se obtěžovat chodit v zahájení hry třeba na mlýn. V takovém případě se někteří borci nervově hroutí na chatu. Naštěstí je jich menšina. Docela se tím bavím, sleduji cvrkot této hry. Povedená věc, palec nahoru. Jen je škoda, že to INNU trvalo 6 let , co hraji. :)
 
Myslím že "systém" to rozdělí při čekání podle lvlu a pušek. Ale už nepočítá s tím že se hráč převlíkne. Dobrodružství se jim až na pár chybiček povedlo a jak píšeš škoda že to trvalo takovou dobu...

Nedávno jsem dostal s dalšíma 2 borcema lvl 6. lol No válel jsem se smíchy po zemi. Naštěstí byl chápavý, takže šel salon a za pochodu jsme mu Dobro vysvětlili, já ještě k tomu hledal Entrickovo tutoriál lol Sice jsme (a asi i částečně kvuli němu) prohráli, ale myslím že to nikomu nevadilo, pěkně jsme si zahráli, vysvětlili a jako herní odměnu dostali vysloužených 200VB Jenom je zajímavý že jsem natrefil snad na všechny, jenom na teb,Krosno, ne :D
 

DeletedUser9371

Guest
Nedávno jsem dostal s dalšíma 2 borcema lvl 6. lol No válel jsem se smíchy po zemi. Naštěstí byl chápavý, takže šel salon a za pochodu jsme mu Dobro vysvětlili, já ještě k tomu hledal Entrickovo tutoriál lol Sice jsme (a asi i částečně kvuli němu) prohráli, ale myslím že to nikomu nevadilo, pěkně jsme si zahráli, vysvětlili a jako herní odměnu dostali vysloužených 200VB Jenom je zajímavý že jsem natrefil snad na všechny, jenom na teb,Krosno, ne :D

Koukám, že taky patříš jako já k drtivé většině hráčů, u kterých když se objeví hráč v 10 levlu, kámen a podobně, tak ho v klídku a pohodě navedeme, poradíme pohyby, střelbu a taktiku. Stejně tak jako v klasických bitvách. I když přímo ve hře se to špatně stíhá, v těch pár vteřinách. No a o tom to je. A ne na ně řvát, nadávat a ponižovat. To jim West totálně zhnusí.
Já si to taky vyžral, když jsem začínal. Rád bych napsal, že tyhle nerváky nechápu. Ale já je chápu. Těm nejde o hru a zábavu. Ale o to, vždy uspět. Jinak se dějí věci, co mi hlava nebere a roky. To jsou chlape bozi, nadlidi, neomylní. Oni to prostě dali hned, napoprvé při spuštění.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Zase jsem tomu pár dní věnoval, ale opravdu je to rozlosované podivným klíčem. Minimálně ve 20 dobrodružstvích vždy stojím na straně s hráčem 30 level, kuše nebo kámen, na druhé straně krutá převaha v HP. To je prostě bez šance. K tomu ob bitvu vždy hráč odpadne. Říkám jim "kukačky". Zakukají, číhnou a pro neaktivitu jsou vyhozeni a je vymalováno. Kdyby alespoň reagovali na chatu, tak se je to dá naučit, než na ně nadávat.
Když si sčítám HP u soupeře při bitvě třeba 3 na 3 hráče, je to v podstatě jako když my ve třech hráčích hrajeme opravdu pro pěti hráčům.
Nevím, ale slabé povahy tahle hra 100 % otráví. To je i ničem.
 

DeletedUser3338

Guest
Zase jsem tomu pár dní věnoval, ale opravdu je to rozlosované podivným klíčem. Minimálně ve 20 dobrodružstvích vždy stojím na straně s hráčem 30 level, kuše nebo kámen, na druhé straně krutá převaha v HP. To je prostě bez šance. K tomu ob bitvu vždy hráč odpadne. Říkám jim "kukačky". Zakukají, číhnou a pro neaktivitu jsou vyhozeni a je vymalováno. Kdyby alespoň reagovali na chatu, tak se je to dá naučit, než na ně nadávat.
Když si sčítám HP u soupeře při bitvě třeba 3 na 3 hráče, je to v podstatě jako když my ve třech hráčích hrajeme opravdu pro pěti hráčům.
Nevím, ale slabé povahy tahle hra 100 % otráví. To je i ničem.

Rozložení do týmu je spravedlivé (aspoň se o to tedy systém pokouší) podle lvlů, kdy jako první jsou rozděleni hráči s 2 nejvyššími lvly, další 2 s nejvyššími lvly jsou rozdělení do týmů tak, že hráč s vyšším lvlem jde do týmu, kde součet již rozdělených hráčů je nižší, takhle to pokračuje až do rozdělení všech hráčů.

Jinak určitě sis už všiml, že o HP až zase tolik nejde, mnohem důležitější je taktika a správné oblečení (co nejvíc kusů psancovy sady) s puškou obsahující atributy. Celkem snadno s obyčejnou puškou (oktoberfest, šlechticova, atd.) přestřílíš hráče s hanksem, který má extrémní postih na střelbu.

S odcházením hráčů, ať už úmyslným nebo způsobeným neochotou hrát, se snad časem ještě něco udělá, v tom je asi největší problém současně s přeskakováním animace u pomalejších počítačů.
 
Jinak určitě sis už všiml, že o HP až zase tolik nejde, mnohem důležitější je taktika a správné oblečení (co nejvíc kusů psancovy sady) s puškou obsahující atributy. Celkem snadno s obyčejnou puškou (oktoberfest, šlechticova, atd.) přestřílíš hráče s hanksem, který má extrémní postih na střelbu.

Není to tak vždycky, už se mi párkrát stalo že hráč s Hanksem a hp okolo 6k mě odstřelil ani jsem nevěděl jak a jemu zbylo krásných 5,5k :)

Jinak jak toho tolik víš? :D A nevíš jestli se plánuje nějaká nová mapa? Klidně PvP ale tahle už začíná být....monotóní...
 

DeletedUser9371

Guest
No, ale je zase pravdou, že jsem párkrát viděl pěkné rány i hru od hráče 30 lvl a kámen. Ale moc jich není. :)
 

DeletedUser6397

Guest
Hoj,mám dotaz. Neví se,jestli budou časem dražitelné předměty z psancovi sady? Jedná se mi tedy o pušku ,která dražitelná není.Mám jich více a nevím jestli je prodat dědkovi,nebo raději počkat?
 

DeletedUser

Guest
Hoj,mám dotaz. Neví se,jestli budou časem dražitelné předměty z psancovi sady? Jedná se mi tedy o pušku ,která dražitelná není.Mám jich více a nevím jestli je prodat dědkovi,nebo raději počkat?
za sebe bych s nima počkal na upgrade itemů
 
Nahoru