• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dobrodruh na úkoly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
chtěl jsem se zeptat kam si mám dávat schopnosti a atributy když chci hlavně dělat Q dobrodruha???
 

DeletedUser

Guest
Já na S9 jsem dával do obchodovat..Je to dobré..A udělal jsem tak všecny úkoly až po můj level..Ale občas jsem dával i do jiných..Ale většinou z charisma..Hodně vystupovat a tak..A navíc se to vyplatí jelikož teď práce v novým Updatu bude práce kde je 94% štěstí ..:) A je tma hlavně obchodovat a vystupovat..:) Neříkám žýe to je nejlepší ,ale tak jsme to udělal já a jsem spokojen :) :tom:
 

DeletedUser

Guest
třeba já na betě dávam taky charizma a obchodovat a zatimje to fajne na prachy už na 5 lvlu jsem měl 1900 ted mam nejakej 11 level a už hledam drahokami a obchoduju takže pecka prachu mam hald ale neviplaci se byt ve meste kazdej dueluje
 

DeletedUser

Guest
Ja byť tebou idem cez Nástrahu pascí a Zručnosť . Budeš mať dostupné všetky charakterové úkoly a pritom skvelé práce na XP .

P.S. plzy - je nemožné mať na 5. leveli 1900 $ .
 

DeletedUser

Guest
jj je pac co najdu to prodam :-) a sdobrodruhem nachazis furt neco
 

DeletedUser

Guest
Je to síce pravda ,ale na 5. leveli nieje možné mať 1900 $ !!!!
 

DeletedUser

Guest
ver mi mel sem :-) si to otestuj mit dobrodruha davat vse do charizma a obchodovat za jednu praci mam prumerne 50 dolaru a ktomu nejaky ten nalez a maz hned 1900
 

DeletedUser

Guest
Nechcem ťa uraziť ,ale mám pravdepodobne viac skúseností s westom než ty ;-) . A z vlastnej skúsenosti viem ,že je to nemožné ;) .
A ty dokonca ani nemáš Prémium na príjem ,takže kór .
 

DeletedUser

Guest
hmmmm ja kazdou 4 praci najdu predmet a temer kazdou dostanu predmet a to vsechno prodam :-)
 

DeletedUser

Guest
Nevím, na jednom světě jsem od začátku dobrodruhovi dával jen nástrahu pastí. Teď jsem asi level 23 a na zkušenosti mám práce jako lovit vlky, lovit kojoty a zajíždění koní, na peníze zase krást koně a lovit bobry, na štěstí obchodovat. Na jiném světě jsem právě začal jiného dobrodruha, kde zase vše chci dávat do obchodování, tak uvidím co je lepší.
 

DeletedUser

Guest
1500$ může mít na pátém lvlu.
Někdy před 1.2 jsem měl postavz,která neustále tloukla cukr.Po chvíli mě to sice přestalo bavit,ale na 5.lvlu jsem měl kolem tisícovky v cukrech.(V kapse jsme neměl nic,protože to jsem utrácel za hotel.)
Nedávno byly navíc zvýšeny výdělky,takže to s trochou štěstí určitě možné je.
P.S:Nejlepší je jet přes Morteruelův návod:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=5752
 

DeletedUser

Guest
Lenže ten hráč nemá prémium na príjem . Bez toho to proste nejde .
 

DeletedUser

Guest
Jde to, jestliže bude dělat finančně výnosné práce, plus prodá produkty z prací, tak to udělá...
 

DeletedUser11417

Guest
Já osobně jsem si dával do lvl 20 na charismma a obchodování, od lvl20 na střílet přesnost uhýbání... a Černý hory jsem dal na úrovni 40:::))::
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru