• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobrodruh na úkoly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
chtěl jsem se zeptat kam si mám dávat schopnosti a atributy když chci hlavně dělat Q dobrodruha???
 

DeletedUser

Guest
Já na S9 jsem dával do obchodovat..Je to dobré..A udělal jsem tak všecny úkoly až po můj level..Ale občas jsem dával i do jiných..Ale většinou z charisma..Hodně vystupovat a tak..A navíc se to vyplatí jelikož teď práce v novým Updatu bude práce kde je 94% štěstí ..:) A je tma hlavně obchodovat a vystupovat..:) Neříkám žýe to je nejlepší ,ale tak jsme to udělal já a jsem spokojen :) :tom:
 

DeletedUser

Guest
třeba já na betě dávam taky charizma a obchodovat a zatimje to fajne na prachy už na 5 lvlu jsem měl 1900 ted mam nejakej 11 level a už hledam drahokami a obchoduju takže pecka prachu mam hald ale neviplaci se byt ve meste kazdej dueluje
 

DeletedUser

Guest
Ja byť tebou idem cez Nástrahu pascí a Zručnosť . Budeš mať dostupné všetky charakterové úkoly a pritom skvelé práce na XP .

P.S. plzy - je nemožné mať na 5. leveli 1900 $ .
 

DeletedUser

Guest
jj je pac co najdu to prodam :-) a sdobrodruhem nachazis furt neco
 

DeletedUser

Guest
Je to síce pravda ,ale na 5. leveli nieje možné mať 1900 $ !!!!
 

DeletedUser

Guest
ver mi mel sem :-) si to otestuj mit dobrodruha davat vse do charizma a obchodovat za jednu praci mam prumerne 50 dolaru a ktomu nejaky ten nalez a maz hned 1900
 

DeletedUser

Guest
Nechcem ťa uraziť ,ale mám pravdepodobne viac skúseností s westom než ty ;-) . A z vlastnej skúsenosti viem ,že je to nemožné ;) .
A ty dokonca ani nemáš Prémium na príjem ,takže kór .
 

DeletedUser

Guest
hmmmm ja kazdou 4 praci najdu predmet a temer kazdou dostanu predmet a to vsechno prodam :-)
 

DeletedUser

Guest
Nevím, na jednom světě jsem od začátku dobrodruhovi dával jen nástrahu pastí. Teď jsem asi level 23 a na zkušenosti mám práce jako lovit vlky, lovit kojoty a zajíždění koní, na peníze zase krást koně a lovit bobry, na štěstí obchodovat. Na jiném světě jsem právě začal jiného dobrodruha, kde zase vše chci dávat do obchodování, tak uvidím co je lepší.
 

DeletedUser

Guest
1500$ může mít na pátém lvlu.
Někdy před 1.2 jsem měl postavz,která neustále tloukla cukr.Po chvíli mě to sice přestalo bavit,ale na 5.lvlu jsem měl kolem tisícovky v cukrech.(V kapse jsme neměl nic,protože to jsem utrácel za hotel.)
Nedávno byly navíc zvýšeny výdělky,takže to s trochou štěstí určitě možné je.
P.S:Nejlepší je jet přes Morteruelův návod:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=5752
 

DeletedUser

Guest
Lenže ten hráč nemá prémium na príjem . Bez toho to proste nejde .
 

DeletedUser

Guest
Jde to, jestliže bude dělat finančně výnosné práce, plus prodá produkty z prací, tak to udělá...
 

DeletedUser11417

Guest
Já osobně jsem si dával do lvl 20 na charismma a obchodování, od lvl20 na střílet přesnost uhýbání... a Černý hory jsem dal na úrovni 40:::))::
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru