• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobrodruh na štěstí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý den, někdy (třeba až budu spuštěn nový svět) si chci udělat nějakého dobrodruha na štěstí s prémiem(charakterové bonusy). Moje otázka zní: Do čeho si mám cpát schopnostní body a tak? Chci mít dosah na best práce se štěstím, abych toho hodně nalézal. Díky.
 

DeletedUser

Guest
skrývat se, dobré práce na peníze a štěstí, a dobrý na obranu pevnosti
 

DeletedUser6989

Guest
Buď na obchodování a charisma (pracovat jako kupec),nebo na zručnost a manuální zručnost (vykrádání hrobů).
 

DeletedUser

Guest
Práce pracovat jako pracovat jako potulný obchodník má 2x obchodovat a 3x charizma, a je to nejlepší práce na štěstí, to je dobré, ne?
 

DeletedUser

Guest
Práce pracovat jako pracovat jako potulný obchodník má 2x obchodovat a 3x charizma, a je to nejlepší práce na štěstí, to je dobré, ne?

To je opravdu dost dobré.
Na obchodování budeš mít víc prací než na manuál zručnosti.
A pravděpodobně na něm půjdou najít lepší předměty,než na hrobech.(To je jen má teorie.)
 

DeletedUser

Guest
Takže, pokud to spočítám, práce pracovat jako potulný obchodník má obtížnost 501. každý lvl vložím do práce 9 prac. bodů (6 za 2x obchodovat a tři za atribut) 501:9=55, tak se na práci dostanu asi v 55. úrovni. Mezi tím budu mít další (relativně) dobré práce: pro začátek Obchodovat, dále Těžit stříbro, Obchodovat s indiány, Prodávat zbraně indiánům, pak tedy Pracovat jako kupec a nakonec Sňatkový podvodník.
 

DeletedUser

Guest
Zapomínáš na oblečení ;) Cca. na 40. lvlu to budeš mít :)
 

DeletedUser

Guest
No jo, já jsem :lovec:.
Nejlepší vybavení (filtr lvl 42):
Drahá buřinka (+31 prac. b.)
Žlutý trojcípý šátek (+21 prac. b.)
Hnědý žaket (+30 prac. b.)
Drahé pracovní boty (+28 prac. b.)
Mačeta (+3 prac. b.)
Drahý pásek s přezkou buvola (+32 prac. b.)
Drahé kostkované kalhoty (+36 prac. b.)
--
Pokud by se mi to podařilo všechno sehnat(nepředpokládám, že to všechno seženu), tak celkem by mi to přidalo +181 prac. bodů = 501-181=320 320:9=35 Takže, pokud bych to všechno sehnal, mohl bych to dělat cca v 35. úrovni. Jelikož předpokládám, že to neseženu, ta počítám tak s 40. úrovní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hroby jsou lepsi nez kupec:)
takze jestly chces nalezta ty nejdrazsi predmety tak jdi do hrobu...a kdyz si koupis par schopnosti tak mas v pohode sanci i na 3 klic
 

DeletedUser6989

Guest
Těžko říct co je lepší.Na betě hráčka,která má nejvíce schopností do obchodování,má nálezy z Pracovat jako kupec v nákupní ceně kolem 7500$ s prémiem (k tomu za dvě hodiny přes 600$ v hotovosti)
 

DeletedUser7906

Guest
Ano.. je to podle otho kdo má jak rozestavěné schopnosti
 

DeletedUser

Guest
kdyz jsem mel na bete schopnosti v hrobech mel jsem nalezy okolo 7100
a u kupce mam 6900 takze jsou hroby na 100% lepsi
 

DeletedUser

Guest
Opravdu záleží na rozestavění schopností: Pokud opravdu budu cpát do charizma a obchodovat, tak na začátku by se vyplatily hroby ale ve vyších lvl je pak lepší potulný obchodník.
 

DeletedUser

Guest
ani bycvh nerekl kdyz na 84lvl jsou o 200 dolaru na nalezu lepsi hroby
 

DeletedUser

Guest
No, myslim, ze bude mit lepsi toho obchodnika. Krom toho, lepsi nez co ti to vyplivlo, mas Gentlemanovu sadu. Ta ti sama o sobe prida 149 bodu a pak jeste +neco za kalhoty, opasek a zbran.

(Ps: nechci nijak kecat jo, ale nevim jestli te bude bavit jet porad jen obchodovani.... je to nuda a kazdy te hned sunda... ale to s manualni presnosti nebo skryvanim uz tuplem :))

Jo a jeste, ja jsem jel od zacatku charizma a vystupovani... lv 20 obchod s indiany a sirit viru... nasel jsem sice kotel hovadin, ale stejne... jak jsem plnil ukoly, tak jsem se k tem pracem poradne ani nedostal :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Tak jsem si na betě přehodil schopnosti na charisma a obchodovat.Výsledek ? Na 70.lvl můžu dělat práce jako Vyjednávat mír,nebo Svatební podvodník,které dávají docela dost zkušeností,což je výhoda oproti Vykrádání hrobů,kde s manuální zručností moc dobrých prací nebylo.
 

EREWAN

Člen týmu
Bracha zkusil jet na obchod a vystupko na 22ce mohl Obchod s indiány, padalo hafo predmetu, za par levelu moze Stříbro a víru... tzn. expy prachy předměty...
na vyšších levelech Prodávat zbraně indiánům také kůl práce... :) aji to hašení ohnu když zbude čas...


jinak přikláním se k žluté ...

Manualní zručnost práce : http://cz.weststats.com/index.php?page=jobs&filter=skill&skill=finger_dexterity
Skrývat se práce : http://cz.weststats.com/index.php?page=jobs&filter=skill&skill=hide
Obchodování práce : http://cz.weststats.com/index.php?page=jobs&filter=skill&skill=trade
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru