• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobrodruh-polní kuchař

DeletedUser17629

Guest
Ahoj, berte prosím toto téma tak že jsem v této hře docela lama.Hrával jsem ji kdysi jak mi bylo 10 let a to jsem jinhravla prostě jen tak že sem dělal ukoly a práce, a vůec sem na taktiku ani nepomyslel.

Takže ted bych se chtěl zeptat Jak pokračovat dál, zatím ještě nemám 20 lvl ale jako řemeslo bych chtěl polní kuchař.A tak bych se chtěl zeptat do čeho dávat body schopností atd...
Nechci tady po nikom at mi napíše návod na hru, spíše jenom takové ty začátečnícké rady co jak poprípadě jaké práci se nejvíce věnovat atd...

Díky, s pozdravem Taminx
 

DeletedUser

Guest
1) Řemeslo není závislé na charakteru.
2) Věci na řemeslo jsou vesměs z lehkých prací (alespoň ze začátku a i později je většina surovin snadno dostupná, těch pár vzácných jako doutníky není problém koupit).
3) Kuchaře (alespoň na světě 9) dělá každý druhý, takže recepty jdou dost drahé v porovnání např. s mastičkářem, o sedláři ani nemluvím.
4) Kuchař je úplně k ničemu. Jeho produkty přidávají pracovní body a od doby, kdy je možné dělat práce na lvl 120 i bez potřebných PB se je prakticky nevyplatí vyrávět. Jediný dobrý produkt, který má, je hostina pro gentlemany a to proto, že se dá vyměnit za 5 UPB.
 
Nahoru