• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobrodruh

DeletedUser

Guest
Na zkoušku jsem si dnes asi v poledne založil účet a nyní mám lvl 8 a duelovou motivaci na 1%. Odehráno 65 duelů s NPC.

Pokud mě pozve někdo do města na S9, vylepším mu statistiku u funebráka :) Hrát to nemám v úmyslu dlouho, ale proč zase nezkusit začátek....uvidí se...

Jen mi ta hra teď přijde na začátku dost přeplácaná zbytečnostma. Jen těch hlášení o úspěších... Je to spíš otravné.
 

DeletedUser9371

Guest
Na zkoušku jsem si dnes asi v poledne založil účet a nyní mám lvl 8 a duelovou motivaci na 1%. Odehráno 65 duelů s NPC.
Pokud mě pozve někdo do města na S9, vylepším mu statistiku u funebráka :) Hrát to nemám v úmyslu dlouho, ale proč zase nezkusit začátek....uvidí se...
Jen mi ta hra teď přijde na začátku dost přeplácaná zbytečnostma. Jen těch hlášení o úspěších... Je to spíš otravné.

Založil jsem si druhý účet na Coloradu ani ne pře 2 měsíci. Jsem tam už na 53 úrovni hráče. Úkoly plnín jen zběžně a na co dosáhnu. Denní úkoly neplním. Vyznamenání mě otravují, hlavně taková ta co jsou naprosto k ničemu a o ničem. Věnuji se hlavně duelům (183 pořadí v žebříčku), takže s energií není problém. Jak si psal, dá se za den duely přeskočit i o 3 úrovně hráče, když začínáš. Takže za energii neutrácím. Dokonce i jednou za den jsem skočil o 4 úrovně. Jde to ale jen do 20 úrovně "figurky", pak je to těžší. :)
 

DeletedUser

Guest
Založil jsem si druhý účet na Coloradu ani ne pře 2 měsíci. Jsem tam už na 53 úrovni hráče.)

Problém je, že na Coloradu lze nakupovat skušenosti. Nevím jak je to drahé, ale hra v ten moment ztrácí pevné mantynely a s tím já bych se nikdy nesmířil. S tím, že existuje člověk, který si za 50 000 koupí nedostižnost a ani s tou teoretickou možností.
Jsem schopen soupeřit v jakkoli těžkých podmínkách, ale limity by měly být pro všechny stejné.
Škoda že hráči se hrnou jako ovce na každý nový svět a nedají tvúrcúm jasně najevo, že něco už je za hranicí. Zato na forech pak brblají že je to stojí velké peníze.
 

DeletedUser9371

Guest
Problém je, že na Coloradu lze nakupovat skušenosti.
Škoda že hráči se hrnou jako ovce na každý nový svět a nedají tvúrcúm jasně najevo, že něco už je za hranicí. Zato na forech pak brblají že je to stojí velké peníze.

Právně proto jsem stále na sedmičce. Tady jsem začal v roce 2009 a dokud mě nedutí updatem k "emigraci" (migraci) a podobně, zůstanu. Třeba i jako poslední hráč. :D
Proto jsem si před těmi dvěma měsíci založil svůj druhý účet který hraji taky denně na Coloradu. Právě proto abych mohl srovnávat. Koupíš tam schopnosti, atributy. Takže to je naprosto o něčem jiném. Vyhrává "movitý" hráč. Takže si tam hraji vesele a v klidu zase po svém. :)
 

DeletedUser

Guest
Předpokládám, že hráči za peníze půjdou jak žebříčkem tak levelem prudce nahoru - a to by při tomto začátku nemuselo moc vadit (s nimi se měřit nemusím). Počáteční zaměření na duely slouží pro vydělání peněz na nákup některé dražší součásti - a většinou píšete, že po čase přestane bavit - potom tedy asi finance do přeskupení bodů. Hra se mi líbí, tak malou částku (asi do 200korun) do ní časem investuji.
Na Colorado jsem dostal balíček - mj. Colt Bufalo Bila = střelná zbraň od 10. úrovně.
Duelovou motivaci se mi podařilo snížit jen na 80%.
Kdybych chtěl tuto variantu duelového dobrodruha hrát od 10 - do 20. úrovně a potom přejít na variantu dobrodruh - lovec = myslíte že je to výhodnější, než hrát variantu dobrodruh lovec od začátku? Myslím ve vztahu k možnému dokoupení dovybavení. A je potom snížení duelové motivace tak podstatné?
 
Nahoru