• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobrodruhuv build

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Čau chtěl bych se zeptat jestli nekdo nezna nakej build pro dobrodruha aby byl dobry v duelu na utok(nebo obrana by bejt taky mohla) a dostal se i k pracem jako lovení grizzliho(prace kde potřebuješ hodne střilení a nastraha pastí) stačilo by mi kolik atributu a schopnosti kam davat postupne a jake prace bych mohl v prubehu s timto buildem delat
 

DeletedUser

Guest
A jakou schopnost a atribut máš rozehranej potom bych ti mohl pomoc?

zručnost a neco i v charisme ale sem z toho uplne zmateny nevim kam to davat do budoucna hlavne bych chtel vydelavat slusne penize a aby ze me meli duelanti respect ne ze ke me pridou jak do obchodu pro zkušenosti :)
a taky mam nevim jestli davat do taktiky nebo do vystupovaní chtel bych se obranit ale nekdy zautocit by nebylo spatne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
taktika obrana

Prachy obchodovat potom si dávej do duelových a hlavně do výstupka a střílet kup si mastičkářskou sadu a budeš moct mastičkáře šířit víru obchodovat a prodávat zbraně indiánům a jiné dobré.
 

DeletedUser

Guest
ahoj vymyslel jsem si takovej build tak by me zajimalo co tomu řeknete popřipade bych rad vydel naky komentaře v čem by se mohl zlepšit
takže vycházim z toho že mam level 60 :
charisma : 30
zručnost: 30

střílení : 60
nastraha pastí :40
uhýbání:30
Přesnost: 10
Reflexi a houževnatost: 30 (:2)

nejak takle bych to chtel mit ale nelibi sem in a tom že mi nevychazi moc bodu na zdraví a ty reflexi a houževnatostnevim no okomentujte jak byste to zlepšili je to zamerene na praci s pastmi a střilenim a i ty dueli
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru