• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Domlouvání květinových duelů (všechny světy)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 32331

Guest
hledám dobrovolníky na Arizoně a S9 :) pište PM tady se to lehce ztratí
 

Deleted User - 31870

Guest
Na s1 mám nasazenou květinu, kdo bude chtít, může mi přetáhnout :) (stejný nick)

Edit: neaktuální - již nemám..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6324

Guest
Stále mám u sebe kytičky navíc: na S3 vlastním 2 a na S8 vlastním už jen 1. Napište mi telegram na uvedené světu v případě zájmu o výměnu zboží.

Pozn.: Vystupuji pod stejným nickem.

!!!VŠE JE JIŽ VYPRODÁNO!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na s1 mám nasazenou květinu, kdo bude chtít, může mi přetáhnout :) (stejný nick)

Už sem tě kytkou přetáhl , Darling :)

EDIT: Kdo chce kytkoví duel tak řekne ,,, na S1 mám 1 kytku , na Arizoně mám 1 kytku , na S5 zatím nemám kytku , ale můžu posbírat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, kdo chce duel na CZ Arizona, napiste mi ve hre telegram. Mam 3 kytky. Diky, Ameligo :)

Uz sem vsechny rozdal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
duel

Na světě 7 mám dvě kytky, tak můžeme dát s někým souboj :zásek:
 

DeletedUser7904

Guest
Na arizone mám na sebe kyticu kto chce nech príde... "vymeníme" si ich :::))::

Nick: fagott
 

DeletedUser10669

Guest
Má na Arizoně někdo ještě kytici na duel? Mám 3 a nechci je promarnit, prosím telegram do hry..
 

DeletedUser

Guest
Mám na světě 6 poslední kytku:

Pošlete telegram - Harry Long
 

DeletedUser

Guest
Komu ještě na světě 7 píšou nějací ňoumové, že mají kytku?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru