• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dopis

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17072
  • Vytvořeno

DeletedUser17072

Guest
Zdravím pistolníku,
tak máme zase po Vánocích… Byly to již několikáté Vánoce tady na Západě, první na Dakotě a druhé bez tebe. Nebyly horší ani lepší než ty předešlé, ale přece jenom jiné. Žije se tu celkem dobře. Dakota je přívětivá i lidé celkem ujdou. Možná by tě překvapilo, kolik známých tváří tady člověk potká. Je tu dokonce i Henry, Marie, Waupee a náš starý dobrý šerif Fitzburn. Marie mi zase dala Adventní kalendář. Fakt milá holka, nikdy nezapomene. Pomohla jsem jim ustrojit stromeček, upéct sušenky, dětem postavit sněhuláka. No, ostatně jako každý rok. Věděl jsi, že Henry měl bratra? No jo, měl… Strašně smutná záležitost. Celá jeho rodina uhořela v chatě kousek od Města duchů. Byla jsem se tam podívat a musím ti říct, že se tam děly divné věci. Na strašidla moc nevěřím, ale tam skutečně strašilo. Vždycky, když jsem tam nechala něco na stole, tak to zmizelo a objevila se odměna. Ještě štěstí, že jsem měla dostatek zásob. Kde bych taky teď v zimě hledala rajčata nebo kukuřici? Poslední den ležel na stole kožešinový kabát na jehož límci bylo napsáno R. Walker. Henry tomu ani nechtěl věřit, ale nakonec mi přidal ještě Rupertovy kapesní hodinky. Taky jsem dostala klobouk sněhuláka a truhličku s ocelovými pláty. A na Štědrý den, když jsem se byla modlit v kostele, tak se tam najednou objevily vánoční sáňky. Jen toho Rudolfa ne a ne najít. Taky tu máme novinku – tombolu. Mám spoustu nových užitečných věcí na oblečení a novou zbraň. Ale budu muset ještě počkat, než ji budu moct používat. Přece jen je pro zkušenější střelce. Docela povedené Vánoce. No, povedené… Když jsem byla lovit krocany, tak jsem zakopla o kořen a pěkně si natloukla. A taky se mi pořád stýská. Doufám, že se můj dopis k tobě dostane. Pořád čekám, kdy se vrátíš. Oheň v krbu hoří a světlo na terase svítí. To abys našel cestu zpátky.
Líbá Jenny
 
Nahoru