• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DOSTIHY ve hře!!!

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    31
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mohla by se do hry dostat nová možnost, jak si vydělat pár doláču, případně dluhopisů. A to sázením na pravých INDIÁNSKÝCH DOSTIZÍCH :kobylka:

Princip by byl jednoduchý. Ve hře by přibylo nové "okýnko" (podobně jako u Duelů apod.).

EDIT: Podle návrhů McBraceye, Blila a Entricka, bych maličko pozměnil průběh dostihů.

VYHLÁŠENÍ: Dostihy samotné pořádal automat (systém). Jednou za určitý časový interval (mohlo by to být jednou denně nebo každý týden v neděli apod.)

PRŮBĚH: Ve speciálním okně by se objevili koně, podobně jako tomu je u NPC duelů (viz obrázek níže). Běželo by např. 8 náhodně zvolených koní a každý kůň by měl nějaký kurz (např. 2,5:1 na výhru). Hráči se zájmem vyhrát by si vsadili na svého favorita. Poté systém automaticky vylosuje "nejrychlejšího" koně a vítěz by obdržel částku vypočítanou z hodnoty jeho sázky na vítězného koně (hráč vsadí 1000$ na koně s kurzem 2,5:1; vyhraje tak 2500$).


Mohly by být i dostihy s možností vsadit a vyhrát dluhopisy.


Jezdecké vlastnosti koní by byly samozřejmě před dostihem utajeny.:indián:
V podstatě jde o takovou malou loterii, kdy si hráč vsadí např. 1000$ na neznámého koně a v závodě se náhodně vylosuje ten "nejrychlejší".

Vím, že na fóru už podobná soutěž probíhá, takhle by to bylo jednodušší a hezké zpřijemnění hry. Příjmu jakoukoliv kritiku, ale slušně. Dalo by se to ještě celé prodiskutovat a vylepšit. Pokud se vám to nelíbí vůbec, nevadí. Napadlo mě to u snídaně. :střelec:

Nakonec malé grafické znázornění:
WHAaRbX.png

H3zea3o.png

fgsPmti.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Určitě je to zajímavý nápad, ale špatně je, aby to pořádala města. Neměla by co ztratit a tudíž by soutěž vyhlásilo 3/4 měst světa a těžko by se rozdělovaly dluhopisy, jak už si psal.
Udělal bych to podobně jako NPC duely. Např každých 30 minut nové koně u kterých by systém nastavil kurs (jako u sázkových kanceláří- čím menší, tím větší šance na výhru; čím větší, tím menší šance na výhru) a každý hráč by měl svou osobní nabídku koní.
Jinak by to mohlo být zajímavé zpestření.
 

DeletedUser

Guest
Pekny napad :)

Jen bych to mozna torchu poupravil. Takove 'vydelky' by se podle me INNU ani moc nelibily, takze dle meho by prislo omezeni na pocet ticketu - videl bych to tak 3-5 za den max. S tim, ze dejme tomu 'system' by kazdou hodinu vyhlasil dostih... hraci by si behem te hodiny vsadili dostih by se odbehl a vyhlasil by se novy.

S tim, zeby se treba nehralo o bank, ale bylo by mozno vsazet klasicky na nejak dane pevne kurzy. Eventuelne vsazeni jako treba ve Formuli. ( ten a ten bude 1, nebo 1-2 dobehne atp.) A vyse sazky bud pevna jak je tady v zakladu nebo dat nejaky rozsah ve kterem by si hrac zvolil svou sazku (treba i s poplatkem :D)
 
Proč to nedat tak, že by ty dostihy pořádal automat a ne konkrétní města. Jednou v měsíci by se to odehrálo, kdo chce vsadí si. Hráč by v případě výhry dostal poměrnou částku z celkového balíku sázek, vypočítanou z podílu (hodnoty) jeho sázky na vítězného koně.
 

DeletedUser

Guest
tohle zní lépe no...jak říkám ten průběh jsem nestihl nijak promyslet a jsem rád že se vám to líbí a pomáháte to vylepšit!
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkné, zajímavý nápad a jsem pro. Jen nevěřím, že by se v této hře a to už roky prosadil nápad řadového hráče. V každém případě ? Nenech se odradit a dávám Ti, jako hráči : :72:
 

DeletedUser

Guest
také hlasuji ano,líbí se mi to moc.Jelikož jsem starý sázkař,určitě bych tu imrvére seděl a sázel:D
 

DeletedUser

Guest
Ještě jednou tu musím napsat.Je to jeden z dobrých návrhů,doufám,že to pošlete do INNA,je to pěkně zpracováno a myslím,že by to nemělo daleko k realitě.Jak jsem napsal výše,někteří hráči rádi sází:)
 

DeletedUser

Guest
Také se mi to zamlouvá,dám hlas pro.

Možná by ale Inno mohlo využít koně ze hry - čili hráči jako majitelé různých koní : (osel,poník,quarter horse apod), by mohli stavět level u koní (vymyslí se podrobnosti) a přihlašovat koně na dostihy. Pak už jen záleží jaké schopnosti hráče budou rozhodující v tom,aby zvítězil v dostihu.(schopnosti hráče jako je například jízda na koni apod.) Peníze by se sázeli ,tak že by byli 3 úrovně(500 dolarů,1000 dolarů,5000 dalarů)

COMPRENDE ? :D Zkuste si to DOLADIT , nemám detailní představivost.A hlavní část musí udělat asi Inno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru