• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dostihy

Líbí se Vám projekt?

  • Ano

    Hlasy: 42 75,0%
  • Ne

    Hlasy: 14 25,0%

  • Celkový počet hlasujících
    56
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Old Cadger: Přidá se faktor náhody, náhodného rozsahu atd. a Tvůj sáhodlouhý příspěvek je vyřešen jednou větou. :-) -; Tak, jako v duelech.
Rozhodně je to lepší, než většina ostatních "projektů".

Ale duely nejsou JEN o náhodě. To to nechápete? Když zařadíš náhodu, tak se moc nezmění. Místo "nejvyšší součet vyhrává" se to změní na "každému se náhodně vygeneruje číslo z intervalu, přičtou schopnosti a nejvyšší součet vyhrává". To není zrovna dvakrát zajímavé. V duelech si mohu vybírat soupeře (v pracovním oblečení, tanka...), existují různé strategie. KDYBY tam zařadil něco na způsob "jízda na koni zvyšuje rychlost, vytrvalost snižuje případné zranění na překážkách, zručnost snižuje šanci zranění...", bylo by to něco jiného. Pak by ale musel doplnit příslušné vzorečky, jak by se to určovalo, což, upřímně řečeno, je DOST složité udělat vyváženě - například INNO to očividně nezvládá.
 

DeletedUser

Guest
Jsem rád, že tu je kolem toho diskuze. Podle mě je fór v tom, že každý z nás mám uplně jinak nastaveny schopnosti. Díky oblečení to sice jde srovnat, ale ne vždycky se všichni dostanou na stejnou úroveň. Vždycky existuje šance, že někdo utratil peníze u Šamana a na dostih si navýšil třeba jízdu na koni, aby vyhrál. A to přece nikdo nikdy neví kolik těch schopností tam kdo má!
Budu moc vděčný, pokud mi to někdo pomůže dotáhnou do konce. Jinak ale vidím, že forum nečte moc lidiček...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru