• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dotaz - Cylindr

raketak95

Člen týmu
Je to zmar no. :D Hlavně se moc nepovedla integrace mezi už boostnuté itemy base sad (Hnědý cylindr, Černá buřinka) - z té řady jsou skoro nejslabší, ačkoliv předtím byly nejmíň k ničemu a prakticky nejdražší... Doufám teda, že na začátku 2023 bude boost už jednou boostnutých itemů. :D
 
Já se obávám, že někdo naplánoval několikaletou změnu systému. Budou dávat sady na houno viz. letošní velikonoce a +25 bodů na pracovat jako hrobník, zatímco budou postupně přepalovat staré itemy z obchodů. Vždycky nějaký neskutečně vytuní, takže se skoro vyplatí vyhodit nějakou věc z bitevní sady a doplnit to tím, přičemž v duelech to bude hlavně o těhlech věcech na levelu 5.
No a do téhle koncepce i zapadá to jejich tvrzení, že důstojník je momentálně moc silný...Dokud nebudou Drahé kožešinové chapsy dávat 250 vést a 200 přesnost, tedy asi desetinásobek současných hodnotu, bude důstojník moc silný...
 
A není to divný? Však z důstojníka unie má inno $$, z toho že si někdo dá čelenku na +5 nic nemaj...

Navíc při pohledu na bitvy se mi nezdá že je důstojník moc silný, moc silná je ta souprava začínající od C

lol (2).png
 

Pawn

Člen týmu
Co přesně ten screenshot s ubráněnýma pevnostma má naznačovat? Že mít obě strany víc důstojníků tak bude výsledek jiný? To asi spíše ne no.
Problém u důstojníka je z mého pohledu hlavně jeho směšná cena na to jak je ten set silnej. Takovej set měl mít trojnásobnou cenu s tím kolik si účtovali například za set Rolníka nedávno jehož užitečnost je vůbec diskutabilní.
 
Jednoduše se snaží naznačit, že Cortina je hrozně overpowered a měli by to konečně nerfnout.
Nechci předbíhat, ale tím kdyby nerfnuli sadu jako je cortina, tak dostanou hodně negativních ohlasů od hráčů, kteří ji poctivě vylepšovali. Podle mě brzy přijde nějaká "overpowered" sada na útok, aby vybalancovala cortinu a následně se to celé otočí. Obrana se nebude dát ubránit.
 
Nahoru