• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dotaz k názvu nového světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16913

Guest
Zdravím,
chtěl bych se zeptat na jednu věc.
Viděl jsem, že do soutěže o nový název světa někteří lidé psali více názvů.
Neměli by být diskvalifikováni (jako ať si admini vyberou)? Nebo je to dovolené?

S úcou QX01
 

DeletedUser14443

Guest
Zdravím,
chtěl bych se zeptat na jednu věc.
Viděl jsem, že do soutěže o nový název světa někteří lidé psali více názvů.
Neměli by být diskvalifikováni (jako ať si admini vyberou)? Nebo je to dovolené?

S úcou QX01

Ahoj QX01,
měl by každý dát jen jeden tip.
 

DeletedUser16913

Guest
A mohl bych se jěště zeptat jetli hráči, kteří dali více názvů budou nějak postiženi (např. diskvalifikace apod.)?
 

DeletedUser

Guest
Však uvidíš, dočkáš se výsledku :D
Spíš bych řekl, že si takových 50% lidí nepřečetlo požadavky :D

Konkrétně: (a samozřejmě název musí být ve spojení s West tématikou)

:D
 

DeletedUser13789

Guest
Však uvidíš, dočkáš se výsledku :D
Spíš bych řekl, že si takových 50% lidí nepřečetlo požadavky :D

Konkrétně: (a samozřejmě název musí být ve spojení s West tématikou)

:D
Mně vymazali příspěvek E55. Jako kdyby tenkrát na divokém západě nebyly prostitutky... :( :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Názvy nevyhovující zadání a vícenásobné návrhy budou vyloučeny ze soutěže.
 

DeletedUser16913

Guest
Konečně pořádná odpověď. :)

A ještě jeden dotaz- když někdo předemnou dal název Erie a já dal Erij a oba názvy jsou od jedné věci (jezera), počítá se můj název jako platný?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Takže názvy jsou Erie a Erije ? Tak záleží také na správnosti názvu, pokud někdo napíše něco špatně a někdo další správně, počítá se až správný název.
 

DeletedUser16913

Guest
Díky

Mám ještě jiný dotaz, bude octoberfest i nějakou dobu na novém světě?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Muzu mit dotaz? jaky ma vztah k westu zrovna Eldorado? Kdyz je to bajne mesto v JIZNI AMERICE ?!? To mi teda moc zrajma spojitost neprijde...
 

DeletedUser

Guest
uplne súhlasím s Entrickom a ďalšimi odporcami Eldorada...
bez urážky, ale trapnejši názov pre svet už asi nebude - absolutne sa to nehodí
 

Deleted User - 31870

Guest
Přeneseně je Eldorado místem blahobytu, zlata a bohatství, země zaslíbená, ráj. (ze španělštiny - pozlacený)
 

DeletedUser13789

Guest
Darling, nic proti Tobě...
Ale tohle je vážně blbost. Docela se mi zdá, že to má tolik hlasů jen kvůli tomu, že té negramotné části hráčů to je jediné povědomé slovo. Ti chytřejší možná tuší, že se jedná o nějaké místo v Americe. Navíc je asi plno těch, co to vidí nahoře a už se dál nechtějí probírat těmi anglickými názvy.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim, kdyz uz se vyhlasily odmeny pro prvni 3 mista v soutezi a odmeny pro ne, tak by bylo asi dobre vyhlasit vsechny 3 a ne pouze to prvni :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Vyhlásím je, potřebovala jsem si něco dodělat a nemohla to udělat hned (a kdyby mi spadl net, přišla bych o zprávu, tak jsem to poslala). :)
 

DeletedUser17710

Guest
Pro hatery, kteří si stěžují, že El Dorado !je! z Jižní Ameriky - > takřka s jistotou se dá říci, že toto město nikdy neexistovalo, proto je jeho lokalizování naprosto směšné.

A abych jen nemlel pantem a dodal trochu souvislosti s divokým západem, tak zacituji z wikipedie:
Meanwhile, the name of El Dorado came to be used metaphorically of any place where wealth could be rapidly acquired.

Místo stížností si raděj' kupte krumpáč ke kopání zlata nebo kvér k rabování bank a pocestných.

Možná to není nejdokonalejší název, ale určitě bychom společnými silami přišli i na horší. :D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, měl bych otázku, zas a znova :D. Ony odměny za tu tipovací soutěž o název serveru se budou posílat až ke startu serveru nebo v nějakém blízkém časovém horizontu? Tajně jsem totiž doufal, že když by se mi podařilo uspět, zkusím své štěstí v Oktoberfestu, když už jsem před ním vyhodil 500 upd za kleště. A ono se nějak zadařilo a uspěl jsem, tak by mě to zajímalo.

Díky ENT
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru