• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dotaz k pravidlům k migraci

DeletedUser1318

Guest
V diskusi k anketě na toto téma dotaz zodpovězen nebyl, zeptám se proto v "příslušnější" sekci, třeba budu úspěšnější.
Dle týmové dohody se k pravidlům hry mají vyjadřovat supportéři, především ti, kterých se dané § při kontrole týká. Tedy ohledně mulťáků se vyjadřují cheathunteři, atp. Takže ačkoliv moderátoři téma sledují, vyjadřovat se k tomuto nebudeme - nevíme, jaké nástroje na kontrolu supportéři mají a nemíníme dávat možné zavádějící informace. Vyčkejte si na reakci toho, kdo k tomuto tématu má co říci, děkuji.
Především asi budu muset napsat nějakou neoblíbenou slohovou práci, poněvadž se zdá, že podstata problému stále není jasná.
Mně se nejedná o souběžnou existenci dvou postav na jednom světě, což by byl jednoznačně multiúčet. Jedná se mi o to, že jako dobrodruh, bavící se plněním úkolů, obchodem a řemesly, mám plno věcí, o které nechci přijít, tak stejně jako nechci dostat ban za operace odporující pravidlům.
Na S1 mám postavu, kterou z nostalgie zrušit nechci, táhnem to spolu už pěkně dlouho. Na dalších světech mám pár kousků výbavy, o které by bylo škoda přijít, získal jsem je běžnou sestou ve hře.
Teď jsem v situaci, kdy bych chtěl, (třeba i za úplatu herními dolary) za pomoci někoho z dalších hráčů, kteří se mnou nesdílí IP adresu, přenést na cílový svět část své výbavy tak, že mu ji např. na S3 prodám, po migraci daného hráče, např. na S1 odkoupí moje postava na S1.
Otázka tedy zní, zda takovýto, předem domluvený obchod, jehož účelem je přenos výbavy mezi světy je, či není porušením pravidel fair play?
Neptám se na to, jak to bude kdo kontrolovat.
Neptám se na to, jaká je interní domluva teamu, kdo co bude kontrolovat.
Ptám se jako hráč na výklad pravidel v nové situaci a předpokládám jaksi automaticky, že herní pravidla jsou veřejná, a nejasnosti ve hře by měl řešit tým.
Možné jsou jen dvě možnosti:
1. Ne, podobné přesuny vybavení jsou zakázané,
2. Ano, je to možný postup, pravidla podobné přesuny nezakazují.

Akceptovatelné je i podložené, ověřené, jasné a srozumitelné sdělení, že tento bod zatím není vyřešen, s upřesněním, kdy bude oznámen nějaký závěr. V tom případě s migrací raději vyčkám.
 

DeletedUser4

Guest
Na S1 mám postavu, kterou z nostalgie zrušit nechci, táhnem to spolu už pěkně dlouho. Na dalších světech mám pár kousků výbavy, o které by bylo škoda přijít, získal jsem je běžnou sestou ve hře.
Teď jsem v situaci, kdy bych chtěl, (třeba i za úplatu herními dolary) za pomoci někoho z dalších hráčů, kteří se mnou nesdílí IP adresu, přenést na cílový svět část své výbavy tak, že mu ji např. na S3 prodám, po migraci daného hráče, např. na S1 odkoupí moje postava na S1.
Otázka tedy zní, zda takovýto, předem domluvený obchod, jehož účelem je přenos výbavy mezi světy je, či není porušením pravidel fair play?
Neptám se na to, jak to bude kdo kontrolovat.
Neptám se na to, jaká je interní domluva teamu, kdo co bude kontrolovat.
Ptám se jako hráč na výklad pravidel v nové situaci a předpokládám jaksi automaticky, že herní pravidla jsou veřejná, a nejasnosti ve hře by měl řešit tým.
Možné jsou jen dvě možnosti:
1. Ne, podobné přesuny vybavení jsou zakázané,
2. Ano, je to možný postup, pravidla podobné přesuny nezakazují.

Pokud nebudeš mít na jednom světě 2 či více postav (multi účet) a opravdu chceš/budeš riskovat, že ti předmět daný hráč který migruje, neprodá zpět (support toto řešit nebude) neporušíš žádné pravidla hry.
 

DeletedUser1318

Guest
Pokud nebudeš mít na jednom světě 2 či více postav (multi účet) a opravdu chceš/budeš riskovat, že ti předmět daný hráč který migruje, neprodá zpět (support toto řešit nebude) neporušíš žádné pravidla hry.
Děkuji za odpověď.
Hlavně doufám, že to na základě vyhodnocení chování hráčů zase někdo dodatečně "nepřehodnotí".
Jinak, raději "zariskuju", stejně bych o zmíněné předměty migrací přišel...
 
...

Ahoj. Chtel bych se přesunout do jineho sveta ze sv arizona ale bohužel nevim jak.
v možnostech na učtu se mi nic jako přesun postavy neukazuje.
Díky za pomoc KID
 

Deleted User - 31870

Guest
Za současného nastavení pouze jednou - na cílový svět. Až se změní počty hráčů na jednotlivých světech, rádi bychom podali nový návrh na migrační pásma.

Ahoj. Chtel bych se přesunout do jineho sveta ze sv arizona ale bohužel nevim jak.
v možnostech na učtu se mi nic jako přesun postavy neukazuje.
Díky za pomoc KID
Arizona je cílový svět, v současné době z ní nelze migrovat jinam.
 

DeletedUser

Guest
V tuto chvíli lze emigrovat pouze jednou, jelikož z cílových světů se emigrovat nedá. Ale jak už bylo zmíněno, migrační pásma se budou postupem času upravovat, takže se může vyskytnout další možnost migrace. Pravděpodobně bude časová vyjímka, tedy že mezi jednotlivými migracemi postav musí uběhnout min 90 dní.
 
Nahoru