• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dotaz k soutěži

Mikosansobi

Člen týmu
Opatrně se svými miláčky. Pokud vlastníte krvelačné šelmy, raději je nenutně k selfie. :D Nerada bych vysvětlovala šéfce, že mi půlka komunity skončila ve špitálu. Takže prosím, nééé hady kolem krku a nééé hlavu v puse krokouše.
Byla jsem oslovena ve hře, jestli také platí fotka tchýně. Tak tchýni také ne, prosím, na ně nemáme kategorii.
 
Opatrně se svými miláčky. Pokud vlastníte krvelačné šelmy, raději je nenutně k selfie. :D Nerada bych vysvětlovala šéfce, že mi půlka komunity skončila ve špitálu. Takže prosím, nééé hady kolem krku a nééé hlavu v puse krokouše.
Byla jsem oslovena ve hře, jestli také platí fotka tchýně. Tak tchýni také ne, prosím, na ně nemáme kategorii.

Takže radši zvolit imaginární zvíře, pokud se šelma nechce fotit ? :-D
 

DeletedUser11928

Guest
@Mikosansobi @Symphie @z3l1
Taakze.... Anketa "tymu" je neplatna, ne? Kdyz vidime, kolik kdo kam dal hlasu...
Dle vyjadreni nize ma mit kazdy jeden clen pouze jeden hlas. Kdo toto dodrzel? :)
Diky a preji klidny vecer.

Ahoj, soutěž vyhodnotíme v rámci celého týmu. A za sebe mohu říct, když jsem soutěž vymýšlela, že se určitě bude brát potaz na originalitu, nápad, prostě nejlepší obrázek, který se zalíbí. Určitě budeme společně hlasovat a ten, kdo získá nejvíce bodů, ten vyhraje. :) Každý člen v týmu bude mít jeden bod, který může dát svému favoritovi.
 

Symphie

Člen týmu
Podívám se na to. Ano, psala jsem, že jeden bude mít jeden hlas, potom ale bohužel došlo k omylu mezi mnou a z3l1 a ten udělal anketu za mě. Domluvíme se, dám vědět.
 

Deleted User - 586785

Guest
Si napiš a uvidíš, zabijáku..
Mne to nerobí problém sem napísať... Len ma zaujíma či je potreba písať ten ticket kôli tomu, aby to mali ako "zdokladovať" inno, tak sa opýtam radšej skôr tu a napíšem to sem a počkám namiesto toho ako spamovať support teraz...
 
Nahoru