• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dotaz k soutěži

Dobré ráno,

mohl by mi někdo říct, podle jakého kritéria se vybírá nejlepší fotografie a kdo konkrétně ji vybírá (pokud členové týmu, tak kteří) ?

Kdo sleduje fórum, tak ví, že se soutěží účastním pravidelně. Bohužel jejich netransparentnost způsobila to, že jsem se již minimálně jednou cítil poškozen a okraden o svůj čas, který jsem soutěži věnoval, takže bych to rád věděl dopředu.

Děkuji.
 

Symphie

Člen týmu
Ahoj, soutěž vyhodnotíme v rámci celého týmu. A za sebe mohu říct, když jsem soutěž vymýšlela, že se určitě bude brát potaz na originalitu, nápad, prostě nejlepší obrázek, který se zalíbí. Určitě budeme společně hlasovat a ten, kdo získá nejvíce bodů, ten vyhraje. :) Každý člen v týmu bude mít jeden bod, který může dát svému favoritovi.
 

DeletedUser11928

Guest
Dobré ráno,

mohl by mi někdo říct, podle jakého kritéria se vybírá nejlepší fotografie a kdo konkrétně ji vybírá (pokud členové týmu, tak kteří) ?

Kdo sleduje fórum, tak ví, že se soutěží účastním pravidelně. Bohužel jejich netransparentnost způsobila to, že jsem se již minimálně jednou cítil poškozen a okraden o svůj čas, který jsem soutěži věnoval, takže bych to rád věděl dopředu.

Děkuji.

Koukam, ze mi byla smazana prvni rekce (viz. nize).
Tak se Ti, Gabore omlouvam. Vsichni by jsme chteli byt Tvi mazlicci. Doufam, ze se na me nezlobis - moc me mrzi, pokud se Te to dotklo. Do rana si dam 10 otcenasu.

1573920946585.png
 

DeletedUser11928

Guest
Ahoj, soutěž vyhodnotíme v rámci celého týmu. A za sebe mohu říct, když jsem soutěž vymýšlela, že se určitě bude brát potaz na originalitu, nápad, prostě nejlepší obrázek, který se zalíbí. Určitě budeme společně hlasovat a ten, kdo získá nejvíce bodů, ten vyhraje. :) Každý člen v týmu bude mít jeden bod, který může dát svému favoritovi.
Preji krasny, predvanocni, sobotni, vecer, mila Symphie.
Rad bych se Vas dotazal, zda-li je mozne udelat vyhlasovani soutezi verejne - tj. udelat hlasovani, aby mohl hlasovat kazdy jeden hrac. Uvedomuji si obrovskou casovou zatez, ktera by Vam timto vznikla, avsak si myslim, ze by to bylo ku prospechu veci. Pokud by jste si nasla cas, prosim o odpoved - at uz pozitivni, ci negativni. Oboji vrele uvitam.

Dale bych si dovolil (snad ne moc) Vam pripomenout svuj navrh na spolupraci pri opravach textovych chyb ve hre (viz. https://forum.the-west.cz/index.php?threads/abeho-koutek.31110/page-4#post-296787 ), protoze verim, ze by z nas dvou byla uzasna dvojka. Ac jsem Vas v uvedenem textu oznacil, nejspise jste na to v tom "zmatku" na foru zapomnela, prosim tedy o odpoved i na tento navrh.


S vrelymi pozdravy,
Abe
 

Symphie

Člen týmu
O změně hlasování v soutěži popřemyšlím a proberu to s Miko. A co se týče spolupráce, projdu si to, kde jsi to psal. Ale to bude až po víkendu. Bohužel jsem byla se synem v nemocnici, takže jsem měla jiné starosti. :)
 

Pawn

Člen týmu
Hlasování hráčů nikdy nedopadlo dobře.. ať už co se multi účtů týče, nebo co se kamarádíčkování týče, takže zde mi jako nejlepší volba vychází west team ačkoli netvrdím že je bezchybný, ale to není žádná volba pokud to nedáme k posouzení úplně někomu mimo hru kdo uvidí jen díla a podmínky soutěže a nezná nikoho.
 

DeletedUser15301

Guest
nikdo neni nestrannej, ale jak uz tu padlo jsou tu multi a hraci se daji uplacet a podobne... jsem pro hlasovani tymu...
 

DeletedUser17990

Guest
Nechci hlasování hráčů - tam je to hodně ovlivnitelné. Budu raději pokud vítěze vybere cz tým.


stejně jako hlasování o názvu světa... :D tam pak jsou některý kraviny zařazeny do hlasování a chvilku šeptání nebo otravování a je to tam... :D
 
Také bych byl radši za hlasování hráčů, ale pokud chcete, aby vybíral tým, tak ať je to prosím veřejné.

Například u soutěže Hostina mi přišlo vyhodnocování hodně pofidérní a spíš bych se přiklonil k tomu, že prostě někdo nechtěl, abych vyhrál.
 
Sorry, ale tady si taky malinko rýpnu. Přesně tak jak píše misho, návrh o hlasování hráči v téměř každé soutěži je scestný. Rozhodovat musí přece co nejméně zaujatá porota (zaujatá=co nejméně znalá tvůrců, soutěžících osobností). I kdybychom vzali v potaz, že neexistují mulťáci, tak se prostě hlasující hráč nevyhne sympatiím ke svému spoluhráči/spoluhráčům z nějakého světa, mezi kterými se následně bude rozhodovat. Takže o "kvalitě" díla rozhoduje počet, který zná toho či onoho. Výsledek "více lidí" bude spokojeno, pravděpodobně nevyhraje nejlepší dílo. Jiná věc je otázka vkusu, co se jeví někomu jako nejlepší nemusí být nejlepší pro druhého, jenže na základě toho bych nesnižoval potenciální nezaujatost, kvalifikovanost poroty. (kvalifikovanost=soutěž někdo vyhlašuje s nějakou představou o hodnocení, což ale nemusí "plebs" vzít za svoje hodnocení). Howgh
 

Deleted User - 586785

Guest
Čo keby mali 1 hlas hráči (výsledok ankety, traja čo budú mať najviac hlasov dostanú bod, 1. 3 body, 2. 2 body, 3. 1 bod) a druhý hlas tw team (tiež najlepšie anketa tu na fóre)?
// alebo nejakým iným spôsobom by sa to sčítalo...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Vzhledem k tomu, že jsem v této soutěži částečně omezen, tak se nemusíte bát, že bych zřejmě vyhrál. I když, kdo ví... ;-)

Nicméně bych chtěl, aby byly soutěže i do budoucna vyhodnocovány nějakým nezaujatým a hlavně veřejným způsobem. Kdysi to zase takový problém nebyl, když jsme se všeho zúčastnili vždy tři lidé a tím pádem se všichni umístili. Ale přeci jenom, poslední dobou je fórum aktivnější.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15301

Guest
to sice jo, ale kdyz se podivas, tak je tu kecu jak ... ale fotky dve...
teda az presvedcim psa, aby si aspon sedl k PC, tak mozna tri...
 

Deleted User - 825207

Guest
az presvedcim psa, aby si aspon sedl k PC
Ta moje by za pamlsek udělala snad cokoli, i zloděje by pustila dál kdyby ji přinesl piškotu. :D
Právě přemýšlím že bych ji ukecal na West, ale ona asi raději než klikat 15sec práce zůstane u svého koníčku-chrápání pěkně pod dekou.:D
 
Přečetla jsem si to tu, můžeme maximálně udělat kompromis, že původní hlasování zůstane a může být ještě vyhodnoceno místo, kde rozhodnete formou ankety Vy.

Jak to bude s hlasováním týmu, bude to opět neprůhledné, nebo se bude hlasovat veřejně, aby nedocházelo k žádným následným dohadům ?
 
Nahoru