• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dotaz k soutěži

Deleted User - 586785

Guest
Já si napsal již před dvěmi dny. Tiket byl někam delegován a tím to haslo.
Ty si mal písať hneď jak si tam postol tú fotku. :D
Ja som dlho nemal z niečoho taký záchvat smiechu. :D To som ti aj písal...
Vidím že sme mali podobný nápad... Len ja nečarujem... už. :D Ja sa priznám, že mne tieto veci zničili celý život. Videl som, že niekto zamkol hneď vlákno z vyhlásením súťaže ako som zase pokračoval v debate o tom obrázku, už je to jedno, ja chcem týmto len povedať, že ak tieto kryštalické veci, čiary, žiarovky niekto ešte v živote neskúsil, nech dá ruky od toho preč, berte to ako zlý príklad, lebo toto vám len tak niekto nepovie, kto sa v tom hýbe... Ľahko sa dá k tomu dostať, ľahko sa dá namotať a skončiť v kruhu depresii z ktorých nejde von... Zvlášť v tom momente, keď tie veci samotné berie človek ako antidepresívum, potom sa váš život točí len okolo toho, keď v živote nastanú situácie keď si človek povie, že to nemá ďalej zmysel, verte mi, nebude to takto lepšie, ja tomu hovorím chemical suicide, vlastná skúsenosť... Poznal som človeka, čo kôli tomu došiel o všetko, ostal na ulici, 8 rokov nevidel svoju 8 ročnú dcéru a tiež poznám pár dievčat z ktorých sa kôli tomu stali len tupé š*apky, ktorých názor má hodnotu jednej čiary.
A k tomu obrázku, čo keď to bola sol, a čo keď nie? Tento obrázok nemôže proste nikoho uraziť, ja vidím tú fotku ako moment zo života niektorých ľudí... Z tohoto nemôže mať depku žiadna cieľová skupina... Jaj zase tu riešim morálne veci zbytočne, mal by som dostať ban, aspoň na pár dní... Tak keď tu budem čítať ďalšie posty aká je gabor fetka a nemyslí to zo srandy ten človek, tak bude mať so mnou problém. :) Čo viete o tom?

Ako celkovo táto súťaž pobavila, tie fotky niektoré boli naozaj vydarené, ja som na nejakú odmenu ani nemyslel... Ja mám čas, ja som nechcel písať ticket, keď nemusím, lebo tam máte toho asi dosť kôli Wastelandu, tie UPD skôr asi ako na vianoce neminiem.., Ja som rád že môj obrázok niekoho pobavil a to že mám za to pár UPD ako bonus je haluz, dúfam, že to všetci tak vidia. :)

Ajtak, @Symphie díki za skorú odpoveď, už som plánoval, že sem presne za týždeň v rovnakom čase postnem že som si radšej už ten ticket poslal, mohlo to byť vtipné. :D

Mohlo by byť takýchto podobných menších akcii viac... Ja by som uvítal nejakú grafickú súťaž, fan art je neoddeliteľná súčasť každej hry... Strašne dávno som sa tu už do takej súťaže zapojil, len teraz by to bolo trochu inde, lebo som sa posunul za ten čas už niekam, rád by som spravil niečo podľa zadania... Ajtak sa považujem za amatéra, lebo sa tejto oblasti - 2D PC grafike aktívne nevenujem, radšej si manga postavy kreslím na papier keď sa ozaj nudím, to tu nikde postavať nebudem, moc off topic. :D Toto aj keď nemáte grafický tablet, stačí naskenovať kresbu a vyfiltrovať len farbu ceruzky, ostatné farby na alfa kanál (png) a máte obrys ktorý sa dá tieňovať, vyfarbovať na PC... Pre úplného amatéra, alebo chudobného :D -> low-cost diy grafický tablet - touchpad notebooku, s malou citlivosťou myši... S velkým zoomom sa aj prstom krásne s tým tieňuje. Aj na toto sa dajú zohnať/vyrobiť perá - elektrická vodivosť, ako na dotykový displej s ktorými sa dá kresliť na touchpade... Popri písaní kódov sa na mňa toho trochu nalepilo, keď človek programuje grafické rozhranie, upravuje si obrázky a tak... Na grafiku používam gimp, lebo je opensource, je tam možnosť programovať si vlastné farebné filtre a tak... Kto používa gimp, viem poradiť kľudne, keby niekto chcel... Kto povie, že photoshop je lepší, tak možno nevie využiť všetky možnosti opensource programov, každému niečo iné vyhovuje... Len toto je aplikácia, ktorú programujú ľudia, čo v tom každý deň kreslia, nie komerčný projekt... To jak keď niekto programuje JavaScript podľa tutoriálu, požíva jQuery a ďalších 100 knižníc ktoré vôbec nepotrebuje a samotný ten jazyk do hĺbky nechápe, ja to vidím online na stránkach, aj na iných skriptoch, kto jQuery používa, väčšinou sú preňho prototypy, primitívne premenné, objekt, DOM referencie, regex a podobné advanced veci hieroglify, čo ja berem ako základ pre nejakú pokročilejšiu aplikáciu, no každého len výsledný efekt zaujíma, nie to jak je kód efektívny, záťaž na procesor, optimalizácia na všetky prehliadače... No a sorry že túto poslednú vetu nikto asi nepochopil, ja som to napísal len ako parafrázu na to porovnávanie gimpu a photoshopu :D
 

DeletedUser11928

Guest
Videl som, že niekto zamkol hneď vlákno z vyhlásením súťaže ako som zase pokračoval v debate o tom obrázku
To jen @CanisLupusArctos zkousel urazit gabora.... Zase ho museli hodit do kazajky, rozumnej znemoznit mu dalsi komentovani, aby si nedelal opet ostudu... Asi ho jen mrzelo, ze nevyhral. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ty si mal písať hneď jak si tam postol tú fotku. :D
Ja som dlho nemal z niečoho taký záchvat smiechu. :D To som ti aj písal...
Vidím že sme mali podobný nápad... Len ja nečarujem... už. :D Ja sa priznám, že mne tieto veci zničili celý život. Videl som, že niekto zamkol hneď vlákno z vyhlásením súťaže ako som zase pokračoval v debate o tom obrázku, už je to jedno, ja chcem týmto len povedať, že ak tieto kryštalické veci, čiary, žiarovky niekto ešte v živote neskúsil, nech dá ruky od toho preč, berte to ako zlý príklad, lebo toto vám len tak niekto nepovie, kto sa v tom hýbe... Ľahko sa dá k tomu dostať, ľahko sa dá namotať a skončiť v kruhu depresii z ktorých nejde von... Zvlášť v tom momente, keď tie veci samotné berie človek ako antidepresívum, potom sa váš život točí len okolo toho, keď v živote nastanú situácie keď si človek povie, že to nemá ďalej zmysel, verte mi, nebude to takto lepšie, ja tomu hovorím chemical suicide, vlastná skúsenosť... Poznal som človeka, čo kôli tomu došiel o všetko, ostal na ulici, 8 rokov nevidel svoju 8 ročnú dcéru a tiež poznám pár dievčat z ktorých sa kôli tomu stali len tupé š*apky, ktorých názor má hodnotu jednej čiary.
A k tomu obrázku, čo keď to bola sol, a čo keď nie? Tento obrázok nemôže proste nikoho uraziť, ja vidím tú fotku ako moment zo života niektorých ľudí... Z tohoto nemôže mať depku žiadna cieľová skupina... Jaj zase tu riešim morálne veci zbytočne, mal by som dostať ban, aspoň na pár dní... Tak keď tu budem čítať ďalšie posty aká je gabor fetka a nemyslí to zo srandy ten človek, tak bude mať so mnou problém. :) Čo viete o tom?

Děkuji za obsáhlý a hlavně pravdivý příspěvek. :)
Občas je potřeba brát nějaké věci s nadsázkou, hlavně na internetu.
 

Deleted User - 586785

Guest
To jen @CanisLupusArctos zkousel urazit gabora.... Zase ho museli hodit do kazajky, rozumnej znemoznit mu dalsi komentovani, aby si nedelal opet ostudu... Asi ho jen mrzelo, ze nevyhral. :)
Ja to hovorím aj pre tých, ktorý sa radšej ani nevyjadrili na túto citlivú tému, lebo sám viem ako sa na to pozerajú obe strany... Niekto to môže aj ironicky myslieť, nie len ako urážku... Ja som povedal len ako to vidím ja, ja sa z nikým hádať nebudem, svoj názor si každý tvorí sám... Len ja si cením pár ľudí, čo tu roky píšu, či už o hre alebo aj trolling, na ktorom sa dá dobre zasmiať popri čítaní fóra a viem že nektorí sú ako tŕň v oku pre tw team alebo ostatných hráčov, či už na fóre alebo v hre. či už na cz alebo sk, tak mi nerobí problém sa ich zastať, alebo skôr aby to videli ostatný z iného uhlu pohľadu, keď ich to náhodou nenapadne. Ajtak sebe len zle asi robím, keď som sa priznal k tomu takto verejne... Píšem ja posty jak nejaká fetka?

Děkuji za obsáhlý a hlavně pravdivý příspěvek. :)
Občas je potřeba brát nějaké věci s nadsázkou, hlavně na internetu.
Neďakuj, mne to proste nedalo táto téma, tak som sa rozpísal... Niekto zase nerád číta takéto dlhé veci... Ja viem čo myslíš, len tie veci na internete píšu tiež živí ľudia a už som tu dlho na to aby som to len tak ignoroval, keď mám k tomu čo povedať...
No povedal som si, že tu budem písať na rovinu o všetkom a je mi jedno, čo si kto o tom myslí, predtým som riešil len hru a skripty... -> zrušenie cz fóra za 3...2...1... :D
To je tak keď by si chcel byť na the weste s každým kamarát, ale to je nereálne lebo sa niektorý ľudia medzi sebou neznášajú a ja niekedy vypadám potom ako idiot, keď sa bavím s každým. Potom sa len pozerám na to sám jak sa tí ľudia hádajú jak deti tu na fóre, keď niekto povie niečo s čím niekto nesúhlasí a hovoríš si prečoooooo sa takto hádajú? :D Ale teba nevytočí asi nič ako vidím, to je dobre. :)
 
Nahoru