• Nově připravovaná aktualizace 2.187 je naplánována na středu 22. listopadu. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, V divoké prérii jsme pro vás ukryly dýně plné překvapení! Najděte všech 100 dýni ještě před tím, než přijde zima a pokryje je všechny sněhem! Více informací najdete na herním fóru

Dotaz

Funkční Veterán

Guest
Mám dotaz. Plánuje se nějaký duelový turnaj, rád bych se zúčastnil, klidně bych akci podpořil, klidně bych pomohl (svět 9):klubun:
 
Nový duelový turnaj jsme prozatím neplánovali. Pokud by v budoucnu měl být, tak na světě 9 s velkou pravděpodobností ne, neboť tam již byl. Šanci by měly dostat i ostatní světy.. :)
 

DeletedUser15955

Guest
Ahojte, pár dní jsem tu nebyla a když se tak koukám tak nemůžu najít akci získej zvíře do sbírky :-( hned po spuštění update jsme na to s pár lidma naběhli a momentálně už bychom i teoreticky mohli mít splněný podmínky kdyby byly zveřejněný :-( takže akce se odpískala nebo se máme snažit dál?
 
Ahojte, pár dní jsem tu nebyla a když se tak koukám tak nemůžu najít akci získej zvíře do sbírky :-( hned po spuštění update jsme na to s pár lidma naběhli a momentálně už bychom i teoreticky mohli mít splněný podmínky kdyby byly zveřejněný :-( takže akce se odpískala nebo se máme snažit dál?

Tahle akce byla pro rok 2012 takže bohužel máte smolíka.
 
I kdybys nekecal, Lee :) Akce opět bude, už máme přepracované podmínky, budou vyhozeny v nejbližší době. Sekci jsem pro přehlednost skryla, obnovím ji po ukončení vánočních soutěží. Prodloužení by mělo být do konce března.
 
a Co třeba něco takového na DAKOTĚ ?

Dakota je zatím velmi mladý svět na takovou akci - aby hráč dosáhl na splnění podmínek, musel by zřejmě nuggetit - a to není cílem akce, abychom hráče nutili používat nuggety. Jistě to nebude poslední možnost, jak získat Rudolfa - vymyslíme pak něco jiného.
 
Samozřejmě, plánujeme soutěže. Původně jsme chtěli nasadit soutěž k nové úkolové sérii, ale vzhledem k tomu, že o pisatelské soutěže (příběhové) nebyl příliš zájem, tak jsme ji nenasadili. Uvidíme, co vymyslíme k další nové sérii úkolů, aby to mělo alespoň nějakou pěknou tématiku (nebo k výročí bitvy u Gett.).
 
Návrhy, nápady na soutěže

Zdravím, chtěl bych uspořádat takovou malou duelovou soutěž v nezvyklé disciplíně.

Jelikož diference v dulech není tak složitá, tak mě napadla myšlenka trochu složitější a to v průměrných zkušenostech za duel. To není tak jednoduché mít vysoký průměr v duelech, jelikož musíte chodit jen na větší hráče než jste sami a nelze to nijak jinak.

Teď si nejsem jistý abych neporušil pravidla hry o co by jsme mohli hrát, řekněme třeba dolary a rovnou celý million ať je o co hrát, každý kdo by se chtěl zůčastnit by vložil jistou částku do banku a hráli by jsme o ten bank a ten kdo by přišel s nejlešpím výsledekem by si odnesl bank.

Jelikož to bude z mnoha světů, museli by jsme se domluvit jak dopravit bank k vítězi, ale není to nic neuskutečnitelného, takže kdyby jste měli zájem mohli by jsme se do toho pustit.

Nezáleželo by na levlu ani charakteru, jen čistě na průměru, který získáme tak že si vezmem nasbírané zkušenosti z duelů, které každý vidí v tabulce duelů a ten se podělí počtem výher a získáme průměr, čím vyšší tím lepší.

Jako příklad můžu uvést svůj na světě jedna kde mám 832 911 zkušeností a 977 výher což dělá průměr 852,52 zkušeností.
 

DeletedUser16216

Guest
Mohl bych se zeptat, zda se plánuje nějaké velká akce na velikonoce ?
 
Nahoru