• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dotaz

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 825207
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Pawn

Člen týmu
Já pokud pamatuji, tak už pár let zpět se tohle, možná i trochu jiná verze objevila a patřilo to pod nějaký script.. který to spouštěl. Mám za to že tw-db ale taky jsem zvědav, zda se pletu. :-)
 

Deleted User - 825207

Guest
Jako je to možné, kdysi jsem script od tw bd používal pro link inventáře a pořád ho mám v tamper monkey, no a zkoušel jsem script na duely ten duel warner že co to umí a zda bude pro mně nějak užitečný no a když jsem povolil t.monkey tak se asi zapnul i ten script od tw bd a vyběhla ta hláška, nevím právě ale zda mi na hláška naskočila během testování toho duel warner scriptu a nebo až pak.Zjistil jsem že ten script duel warner je pro mně k ničemu tak jsem ho odstranil a opět zrušil povolení tamper monkey v prohlížeči a právě už nevím kdy přesně mi ta hláška naběhla, protože kdyby to bylo až po tom co jsem zrušil povolení tamperu a chrom refreshnul tak by se nejednalo o hlášku způsobenou scriptem ale něčím v hře, proto jsem psal i sem, zda se nejedná o něco v hře, nebyl jsem si jist totiž..
Takže to vypadá že to udělal ten tw db script když jsem zkoušel ten duel warner script, no a vzhledem k tomu že ten script jsem aktivně používal fúúúha-bůh ví kdy naposled tak ani nevím že něco takové dělá..
Ok, díky za vysvětlení, hlavně mi šlo o to zda to není něco v hře (nějaký event/soutěž/chyba apod..).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru