• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dražba relikvie

flashku mám taky, chvíli fungovala dobře, v autě jsem na tom měl hudbu :) teď jí občas použiju na nějaký rychlý přenos kde není jiná možnost.

LPcx8Cp
 

DeletedUser15301

Guest
ja sem ji zrasila v praci pri tahani dat z kopirky... ten tvar "karty" je dosti neslavny pocin... sice se dobre a rychle najde, ale obcas se dosti blbe zapojuje.

tak beru zpet. takovej hrnek nechci... kdyz nema aspon pul litru, tak to neni hrnek pro me.
 

DeletedUser17990

Guest
já vyměním za jakýkoliv hrnek na kafe s litráží 0,8 a vyšší, frťana na preso nepotřebuju... :D
 
Pokud by někdo chtěl tuhle užitečnou věc, díky které již nikdy při cestě z hospody neztratíte klíče.

s-l1600.jpg


Tak máte jedinečnou možnost zde.
Btw. Prodávají tam i The West klíčenku.
 

DeletedUser17990

Guest
Pokud by někdo chtěl tuhle užitečnou věc, díky které již nikdy při cestě z hospody neztratíte klíče.
Tak máte jedinečnou možnost zde.
Btw. Prodávají tam i The West klíčenku.

dam ti korunu, když začneš draži něco normálního na inno sou všichni zvědaví a nechtěj nic jinýho... :D
 
Nahoru