• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Draxaj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím jmenuju se John Stark ale od doby co jsem přijel z anglie na divoký západ jsem spíš známý jako dobrodruh Draxaj . a rád bych vám pověděl o mým nejmilejším svátku o díkuvzdání . Ptáte se jak může být příběh o díkuvzdání tak zajímavý že sem si dovolil vám ho vyprávět ? Tak poslouchejte jak sme jednou slavili díkuvzdání v Cortáně.




Hned co jsem se probudil v hotelu u ospalích coltů zamířil jsem do svého oblíbeného baru u žíznivého Tuláka . Musím se přiznat že cestou jsem si broukal písnički a měl usněv na tváři . Ptáte se proč jsem měl tak dobrou náladu ? Já myslím že to víte protože se blíží Díkuvzdání . Rozrazím dveře do salonu a pozdravím svého dobrého přítele barmana Jacka. Nazdar Jacku . Ahoj Draxi co že seš tak v náladě ? Už se nám to blíží . Tak co ,uděláme letoz zase velkou párty ? To si piš , co myslíš Draxi, ohrozí letos někdo tvůj rekort v jezení krocanů ? Minule si snědl skoro celýho a to i z oblohou a koláčem. Cha není možné aby mně někdo vtom to porazil, alespon né letos . Když myslíš ,tady Ben vypadá jako velký favorit . Tak abys věděl tak speciálně pro tuhle příležitost nebudu odtět až do oslavy jíst a letos toho krocana zvládnu celého . Ha ha ratši nech toho Vychloubání a běž pomoc Marii s přípravou . Proč jí nepomůže Dave , je to přece jeho holka ? Dave má momentálně jiné starosti , však ho znáš . No dobře dobře , pomužu ale musíme pamatovat že o díkuvzdání se nepracuje . Tohle skus říc Marii a tohle bude tvé poslední Díkuvzdání . P Marie toho má totiš s přípravamy letos až nad hlavu . Dobrá dobrá tak já už du , čau Jacku . A tak jsem se vydal k Marii . Zdravím Marie posílámě Jack , že ti mám pomoc s přípravamy . Ahoj Johne jsem ráda žes přišel když Dave ted nemůže . Budu od tebe potřebuvat vykopat brambory stam toho pole a pak je přivez k baru a pokud budeš mít čas skoč my eště pro pár dýní na koláč. Ale ale Marie to je práce na několik hodin . No tak bys měl ratši začít hned , at to do večera stihnež. Ale ale Marie na díkuvzdání se přece nep.. Ty si eště tady . No jo když už du . Šel jsem na pole a začal jsem kopat ty brambory . Nevěřili byste , jak při té práci člověku vyhládně . Po asi šesti hodinách práce se ale ve městě začal oběvovat velký rozruch . Hned jsem se tam šel podívat . Na náměstí byla spousta lidí a křičí . Kde jsou krocani , jak se to stalo , co budeme dělat . mezi davem lidí byl i Dave . Dave Dave co se to tu děje . banditi ukradli dodávku krocanů , co řeknu Marii dala si s přípravamy tolik práce . V duchu jsem si řekl ,, né krocani a mé břicho vydalo křečující zvuk. Mezi davem se furt ozývalo ,, co budeme dělat , musíme ty krocany najít . Dave vypadal zamyšleně pak mně chytil za rameno a zvolal . Jáá z Draxem ty krocany najdeme . Vtu ránu dav stichl a já křečovytím hlasem potichu říkám . Daveee co to děláššš. Ale Dave jen mluvil k davu . Vystopujem ty bandity a navrátíme krocany . Dav sice jásal ale mně už do zpěvu nebylo . Když už dav utichl a rozešel se mohl jsem si konečně popovídat s Davem . Dave co to děláš .Klid Draxi každou chvíli nám vyprávíš o svých dobrodružstvích tak se nám tu zrovna jedno nabýzí nejseš rád . Samozdřejmně radostí úplně šilhám . No tak vydíš za chvíli vyrážíme ale ale . Popovídámesi později ted se musím připravit . A tak jsem se chtě nechtě vydal s Davem na stopu banditům. Večer sme se dostali ke skále u které se ty lotři utábořili. Jsou tři a jsou to mexičani , co chceš dělat Dave , předpokládám že máš neaký plán . Plán jasně plán eehee vypadají že jsou už dost nalitý . Jo ale myslím že nás i tak prostřílí jako cedník , když se knim přiblížíme . To máš pravdu musíme je opít víc . My ? je ? a opít ? Jak to asi uděláme . Mám tu láhev whiski pujdeš knim pokecáte popijete a pak je vyřídíme . Ale ale Dave to je ůplná bl.Tak di na to budu tě krít ze zadu . Ale Dave ale ale , Davééé . Ty taki musíš všechno komplikovat Draxi , ratši tě strčím . Dave néé .A od skáli se ozve silný hlas ,, hele kdo tam . Přijde ke mně jeden mexičan a Dave mezitím nepozorovatelně mizí za skálu . Kdo jsi a co tu pohledáváš . Já já jsem John Columbo , vydím že jste taki zloději krocanů jako já. A řekni my Columbo jediný důvod proč bys sme tě neměli okrást a zahodil nahýho někam do lesa . No no mám tady láhev whisky , co se nejdřív napít a trochu si o tom pro mluvit . Cha ty se my líbíš Columbo pojd mezi nás . A tak jsme pili a pili dokud hlavní mexičan nezavolal .. Hej Jimy dejt taki najest krocanům nebo na trhu budou vypadat jako neaký vychrtlí chudinky . Půjdu sním šéfe, nábídl jsem se . Aspon uvidím ty vaše kousky . Dobře dobře Jimy , ukaž mu jak vypadá správní úlovek . Šel jsem S Jimim k vozu s krocany a Jimy my začal ukazovat krocany ale já ho neposlouchal díval jsem se na jeho dřevěný obušek a pomyslil jsem si že je čas na akci . Vzal jsem ten kus dřeva a majznul jsem ho sním po hlavě . Byl to skvělí pocit do tý doby než krocani začali zlobit. Jimi co tam stěmy krocany děláš zařval mexičan a přiběh kemě i se svým kamarádem. Co je to Columbo, snad sis nemyslels že nám ukradneš krocany tak snadno . Vytasili na mně colty a začali se přibližovat. V očích jsem mněl děs jenže pak se ze tmy ozval známý hlas , ano byl to Dave . Pááánovééé prosím neotáčejtese a odhodte zbraně. Ehee co je to sakra ? Dobrá práce Draxi svaž je a já je naložím na vůz . Vezmeme je do města . Ok ale musíme si pospíšit mám už totiš strašnej hláád. Do Cortány jsem dorazili brzo ráno , a dav nás s natčením výtal . Dobrá práce hoši , Řekl Jack. máte dneska u mně na oslavě čestné místo . Oslava , jídlo , krocan , já budu jíst . Cha cha de vidět že tu sázku s hladovkou brals vážně. Trochu se prospite a pak se stavte na oslavu . Když jsem vešel s přátely do salonu viděl jsem to nejkrásnější mýsto na světě . Na velkých stolech bylo víno , krocani a dýnové koláče . Posadilisme se s přáteli k jednomu stolu a já měl čestné místo na konci s samostatným krocanem na talíři . Jack pak zvedl sleničku vína a celí bar zvolal , štastné Díkuvzdání . Já sem jen nežně nasál vůni krocana a blaženě jsem zvolal ´´ Štastné Díkuvzdání´´.

( omlouvámse za chyby a doufám že se vám muj příběh líbil)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru