• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Draxaj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím jmenuju se John Stark ale od doby co jsem přijel z anglie na divoký západ jsem spíš známý jako dobrodruh Draxaj . a rád bych vám pověděl o mým nejmilejším svátku o díkuvzdání . Ptáte se jak může být příběh o díkuvzdání tak zajímavý že sem si dovolil vám ho vyprávět ? Tak poslouchejte jak sme jednou slavili díkuvzdání v Cortáně.




Hned co jsem se probudil v hotelu u ospalích coltů zamířil jsem do svého oblíbeného baru u žíznivého Tuláka . Musím se přiznat že cestou jsem si broukal písnički a měl usněv na tváři . Ptáte se proč jsem měl tak dobrou náladu ? Já myslím že to víte protože se blíží Díkuvzdání . Rozrazím dveře do salonu a pozdravím svého dobrého přítele barmana Jacka. Nazdar Jacku . Ahoj Draxi co že seš tak v náladě ? Už se nám to blíží . Tak co ,uděláme letoz zase velkou párty ? To si piš , co myslíš Draxi, ohrozí letos někdo tvůj rekort v jezení krocanů ? Minule si snědl skoro celýho a to i z oblohou a koláčem. Cha není možné aby mně někdo vtom to porazil, alespon né letos . Když myslíš ,tady Ben vypadá jako velký favorit . Tak abys věděl tak speciálně pro tuhle příležitost nebudu odtět až do oslavy jíst a letos toho krocana zvládnu celého . Ha ha ratši nech toho Vychloubání a běž pomoc Marii s přípravou . Proč jí nepomůže Dave , je to přece jeho holka ? Dave má momentálně jiné starosti , však ho znáš . No dobře dobře , pomužu ale musíme pamatovat že o díkuvzdání se nepracuje . Tohle skus říc Marii a tohle bude tvé poslední Díkuvzdání . P Marie toho má totiš s přípravamy letos až nad hlavu . Dobrá dobrá tak já už du , čau Jacku . A tak jsem se vydal k Marii . Zdravím Marie posílámě Jack , že ti mám pomoc s přípravamy . Ahoj Johne jsem ráda žes přišel když Dave ted nemůže . Budu od tebe potřebuvat vykopat brambory stam toho pole a pak je přivez k baru a pokud budeš mít čas skoč my eště pro pár dýní na koláč. Ale ale Marie to je práce na několik hodin . No tak bys měl ratši začít hned , at to do večera stihnež. Ale ale Marie na díkuvzdání se přece nep.. Ty si eště tady . No jo když už du . Šel jsem na pole a začal jsem kopat ty brambory . Nevěřili byste , jak při té práci člověku vyhládně . Po asi šesti hodinách práce se ale ve městě začal oběvovat velký rozruch . Hned jsem se tam šel podívat . Na náměstí byla spousta lidí a křičí . Kde jsou krocani , jak se to stalo , co budeme dělat . mezi davem lidí byl i Dave . Dave Dave co se to tu děje . banditi ukradli dodávku krocanů , co řeknu Marii dala si s přípravamy tolik práce . V duchu jsem si řekl ,, né krocani a mé břicho vydalo křečující zvuk. Mezi davem se furt ozývalo ,, co budeme dělat , musíme ty krocany najít . Dave vypadal zamyšleně pak mně chytil za rameno a zvolal . Jáá z Draxem ty krocany najdeme . Vtu ránu dav stichl a já křečovytím hlasem potichu říkám . Daveee co to děláššš. Ale Dave jen mluvil k davu . Vystopujem ty bandity a navrátíme krocany . Dav sice jásal ale mně už do zpěvu nebylo . Když už dav utichl a rozešel se mohl jsem si konečně popovídat s Davem . Dave co to děláš .Klid Draxi každou chvíli nám vyprávíš o svých dobrodružstvích tak se nám tu zrovna jedno nabýzí nejseš rád . Samozdřejmně radostí úplně šilhám . No tak vydíš za chvíli vyrážíme ale ale . Popovídámesi později ted se musím připravit . A tak jsem se chtě nechtě vydal s Davem na stopu banditům. Večer sme se dostali ke skále u které se ty lotři utábořili. Jsou tři a jsou to mexičani , co chceš dělat Dave , předpokládám že máš neaký plán . Plán jasně plán eehee vypadají že jsou už dost nalitý . Jo ale myslím že nás i tak prostřílí jako cedník , když se knim přiblížíme . To máš pravdu musíme je opít víc . My ? je ? a opít ? Jak to asi uděláme . Mám tu láhev whiski pujdeš knim pokecáte popijete a pak je vyřídíme . Ale ale Dave to je ůplná bl.Tak di na to budu tě krít ze zadu . Ale Dave ale ale , Davééé . Ty taki musíš všechno komplikovat Draxi , ratši tě strčím . Dave néé .A od skáli se ozve silný hlas ,, hele kdo tam . Přijde ke mně jeden mexičan a Dave mezitím nepozorovatelně mizí za skálu . Kdo jsi a co tu pohledáváš . Já já jsem John Columbo , vydím že jste taki zloději krocanů jako já. A řekni my Columbo jediný důvod proč bys sme tě neměli okrást a zahodil nahýho někam do lesa . No no mám tady láhev whisky , co se nejdřív napít a trochu si o tom pro mluvit . Cha ty se my líbíš Columbo pojd mezi nás . A tak jsme pili a pili dokud hlavní mexičan nezavolal .. Hej Jimy dejt taki najest krocanům nebo na trhu budou vypadat jako neaký vychrtlí chudinky . Půjdu sním šéfe, nábídl jsem se . Aspon uvidím ty vaše kousky . Dobře dobře Jimy , ukaž mu jak vypadá správní úlovek . Šel jsem S Jimim k vozu s krocany a Jimy my začal ukazovat krocany ale já ho neposlouchal díval jsem se na jeho dřevěný obušek a pomyslil jsem si že je čas na akci . Vzal jsem ten kus dřeva a majznul jsem ho sním po hlavě . Byl to skvělí pocit do tý doby než krocani začali zlobit. Jimi co tam stěmy krocany děláš zařval mexičan a přiběh kemě i se svým kamarádem. Co je to Columbo, snad sis nemyslels že nám ukradneš krocany tak snadno . Vytasili na mně colty a začali se přibližovat. V očích jsem mněl děs jenže pak se ze tmy ozval známý hlas , ano byl to Dave . Pááánovééé prosím neotáčejtese a odhodte zbraně. Ehee co je to sakra ? Dobrá práce Draxi svaž je a já je naložím na vůz . Vezmeme je do města . Ok ale musíme si pospíšit mám už totiš strašnej hláád. Do Cortány jsem dorazili brzo ráno , a dav nás s natčením výtal . Dobrá práce hoši , Řekl Jack. máte dneska u mně na oslavě čestné místo . Oslava , jídlo , krocan , já budu jíst . Cha cha de vidět že tu sázku s hladovkou brals vážně. Trochu se prospite a pak se stavte na oslavu . Když jsem vešel s přátely do salonu viděl jsem to nejkrásnější mýsto na světě . Na velkých stolech bylo víno , krocani a dýnové koláče . Posadilisme se s přáteli k jednomu stolu a já měl čestné místo na konci s samostatným krocanem na talíři . Jack pak zvedl sleničku vína a celí bar zvolal , štastné Díkuvzdání . Já sem jen nežně nasál vůni krocana a blaženě jsem zvolal ´´ Štastné Díkuvzdání´´.

( omlouvámse za chyby a doufám že se vám muj příběh líbil)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru