• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dream Evil

DeletedUser

Guest
Posloucháte někdo tuto metalovou skupinu??Je celkem dobrá a tak je moje nejoblíbenější :hoj:.Jaká písnička se odnich nejvíc líbí?Mě M.O.M(viz.můj podpis)
Edit:Založil sem i sociální skupinu
EDIT2:Smazal sem PS :hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Táááákže kritika: Co ten podpis? Dost starý. Ke skupině. No, zajímavý ale Green Day sou prostě best... Žeru tam tu elektrickou kytaru, to se mě líbí asi na všech písničkách. A když něco "silnějšího" tak (u mě) vítězí http://www.youtube.com/watch?v=2QU7AF-ecHw.
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pardon že to není k tématu ale nedokážu pochopit jak si někdo může myslet že Hip Hop a Rap poslouchají jen namachrování a rozmazlení frackové.Třeba já poslouchám Rap a nejsem namachrovanej ani rozmazlenej a už vůbec ne fracek -docela mě to uráží. Navíc pokud vím tak hip hop není druh hudby ale je to kultura do které patří: Mcing(Rap)- MC=Master of Ceremony,Graffiti,DJing,Breakdance,Beatbox.
 

DeletedUser

Guest
Pardon že to není k tématu ale nedokážu pochopit jak si někdo může myslet že Hip Hop a Rap poslouchají jen namachrování a rozmazlení frackové.Třeba já poslouchám Rap a nejsem namachrovanej ani rozmazlenej a už vůbec ne fracek -docela mě to uráží. Navíc pokud vím tak hip hop není druh hudby ale je to kultura do které patří: Mcing(Rap)- MC=Master of Ceremony,Graffiti,DJing,Breakdance,Beatbox.
Jak mám vědět že ty to nejsi?Znám plno takovejch lidí co poslouchaj hip hop a rap a sou takový jaký mám v podpise
 

DeletedUser

Guest
Hip hop a rap poslouchají jenom namachrovaný a rozmazlený frackové.

Myslím že ten podpis říká že takový jsou všichni.
 

DeletedUser

Guest
Pardon že to není k tématu ale nedokážu pochopit jak si někdo může myslet že Hip Hop a Rap poslouchají jen namachrování a rozmazlení frackové.Třeba já poslouchám Rap a nejsem namachrovanej ani rozmazlenej a už vůbec ne fracek -docela mě to uráží. Navíc pokud vím tak hip hop není druh hudby ale je to kultura do které patří: Mcing(Rap)- MC=Master of Ceremony,Graffiti,DJing,Breakdance,Beatbox.

Hip Hop JE druh hudby o kterem si danna socialni skupina (obecne skupina lidi) mysli, ze je uzasny a spolu se stylem oblekani, slovnikem ktery pouzivaji atd.. definuji subkulturu.
Takze budto jsi soucasti teto subkultury a nosis kalhoty s rozrokem u kolen a ksiltovku (nebo co ze to hoperi nosi) a nebo je to pro tebe jen hudba.
Stotoznovat se s hip hopem jako s kutlurou (a nikoliv ho chapat jen jako hudbu) a zaroven nebyt soucasti teto subkultury jde dost tezko.
 
Nahoru