• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duel: james-m vs. batman19

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A mám to udělat tímto způsobem (ten červený brush co tam teď je dát na žluto a za to dát hnědé pozadí)?
Nebo jak?
 

DeletedUser

Guest
cele pozadie zafarby žltou farbou, daj tam aj hnedu... daj si novu priesvitnu vrstvu a časť pozadia zamaľuj bielym brushom, a režim vrstvy daj na priesvitné.. zas daj novu prisvitnu vrstvu a kus časť zafarby bielou farbou a daj zas priesvitný režim.. alebo najprv daj priesvitnu režim daš na priesvitnost a potom zamaluj
 

DeletedUser

Guest
cele pozadie zafarby žltou farbou, daj tam aj hnedu... daj si novu priesvitnu vrstvu a časť pozadia zamaľuj bielym brushom, a režim vrstvy daj na priesvitné.. zas daj novu prisvitnu vrstvu a kus časť zafarby bielou farbou a daj zas priesvitný režim.. alebo najprv daj priesvitnu režim daš na priesvitnost a potom zamaluj

Díky moc, nějak se s tím poperu (vyzkouším vše :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nature, co na to říkáš?Přijde mi to takové suché.....to pozadí.
needforspeedmwsig.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím tento duel pozastavte. bohužel nemám moc času a mám podělaný PC tak píšu z noťasu/mobilu. a banotebooku GIMP mít nemůžu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru