• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DUEL S Chladnokrevná Aretha

DeletedUser

Guest
Vie niekto poradiť ako ju poraziť 3x za sebou?Posledné musí byť bezvedomie.Prvý duel skončil bez trefy u obidvoch takže som prehral,vymenil som mierenie a zrazu ma trafila vo všetkých ranách ako aj ja ju.Vyhrala o 10 damage *V2* Najprv rozmýšlam ako je možné že sme sa pri prvom netrafili ani jeden a pri druhom obaja všetko triafame.Teraz doplnujem zdravie sušienkami a pridám do výstupka ale neverím že tri duely nejak prežijem...úloha jak svina *V15*
 

DeletedUser

Guest
Rady:
Aretha míří a uhýbá přesně jako ty (má stejné duelové nastavení).

Nejjednoduší ( a možná neférový způsob :-), ale legální ) způsob jak ji, či jakkékoliv NPC porazit je
1) vystoupit z města
2) obléci se na vystupování, přesnost a úhyb
3) neustále klikat na vyzvat k duelu, dokud náhodou nevyhraješ :-)
 

DeletedUser

Guest
Takže ak by som mal 0 úhyb a 0 presnosť tak ma netrafí a ani sa neuhne? ak má rovnaké nastavenie ako ja?
 

DeletedUser

Guest
je to tak trochu o štěstí, proto si vyber oblečení na vystupování, což je jí v obraně k ničemu

doplním k Boneheadovi:
sundej všechno, co má taktiku...
vzhledem k tomu, že míří stejně jako ty, nastav zásahy do rukou...
a nezapomeň, že v duelovém nastavení stojí obrázek protivníka proti tobě čelem (takže vlevo střílíš do pravé ruky), takže si pořádně přečti, kam střílíš a nastav podle toho uhýbání...
a neboj se, já ji porazila i s buildem na střílení a skrývání (jen první duel jsem musela dát 3x, ostatní dva už byly snadné)
 

DeletedUser

Guest
tsss jak malina všetky 3 duely...prvé dva som išiel po rukách,posledný s nabrošenou zbraní a ramena :D Ešte raz dík
A ešte malý edit.Je nejaký rozdiel ako ukončiť kočovný cirkus? Sú tam 2 možnosti za obidve je 7500 xp aj ocelová bedna...či je možnosť že by bola jedna lepšia ako druhá...napr.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tady máš můj 2. a 3. duel na S2

[report=24867855c0f55e570b]Duel NPC: BICHIREK proti Chladnokrevná Aretha[/report]
[report=24885391daaa75c103]Duel NPC: BICHIREK proti Chladnokrevná Aretha[/report]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je nejaký rozdiel ako ukončiť kočovný cirkus? Sú tam 2 možnosti za obidve je 7500 xp aj ocelová bedna...či je možnosť že by bola jedna lepšia ako druhá...napr.

Domnívám se, že již je jen jeden způsob. Pokoušel jsem se otevřít i ten druhý způsob, ale neobjevil se. Nereš to a vyřeš to, jak ti to přijde:-)
 

DeletedUser

Guest
Chladnokrevná Aretha

Tak já nevím už se snažím zabít hodně dlouho, ale pořád nic. Teď během 2 hodin jsem jí sebral 4399 života a stále žije. Tak jak nato? Díky za radu.
 

DeletedUser

Guest
Aretha má v posledním duelu 1000 zdraví a jako u všech NPC, které musíš poslat do mdlob ji musíš zabít během jediného duelu. (To znamená, že na začátku každého duelu má 1000 zdraví a to musíš sejmout.)
Předpokládám, že v tom je tvůj problém
 
Rady:
Aretha míří a uhýbá přesně jako ty (má stejné duelové nastavení).

Nejjednoduší ( a možná neférový způsob :-), ale legální ) způsob jak ji, či jakkékoliv NPC porazit je
1) vystoupit z města
2) obléci se na vystupování, přesnost a úhyb
3) neustále klikat na vyzvat k duelu, dokud náhodou nevyhraješ :-)


Díky za radu - jedině s ní jsem byla schopná "Arethu" ukončit. Už jsem nevěděla kudy kam:hoj:
 

DeletedUser13667

Guest
Tuto praktiku používám také :). Ještě je dobré vědět že je lepší nemít už žádnou energii a žádné peníze u sebe.
 

DeletedUser6108

Guest
Ahoj. Budu kvůli té obludě muset provést trochu reskill. Nejsem vůbec zaměřená na duely. Kam mi doporučíte převest body?
 

Pawn

Člen týmu
Nejlépe do těch duelovych? :D Já bych to naházel do Přesnosti/Střílet(Síla úderu) a Vystupování, ohledně arethy, ale dle mého se dá porazit s jakýmkolima bodama, když má stejný nastavení jako máš ty a stejné body jak je máš rozdělené ty.
 

DeletedUser6108

Guest
Nejlépe do těch duelovych? :D Já bych to naházel do Přesnosti/Střílet(Síla úderu) a Vystupování, ohledně arethy, ale dle mého se dá porazit s jakýmkolima bodama, když má stejný nastavení jako máš ty a stejné body jak je máš rozdělené ty.
Porážet ji porážím. Ale vždycky jí dám tak maximálně mínus 200 hp a má se uspat.
 

Pawn

Člen týmu
Ji jako trefíš pouze 1x, nebo máš tak nízko střílet/sílu úderu a dáš ji to za všechny údery? Tak ohledně toho přidat na střílet/síle .. a pokud je to přesností tak nejdřív zkusit přenastavit.. já mam přesnost okolo 150 a stejně sem ji netrefoval.. nakonec sem to seskládal tak že sem ji vždy střelil a viděl kam zasáh a pak to zkombinoval ... :) Má 1000 hp , to půjde ;)
 

DeletedUser

Guest
ja som nastavil mierenie na prave rameno a vsetko uhybanie do prava som si dal. Pouzil som marmeladu ta mi dala strilet a presnost + 15. Chladnokrevná Aretha omdlel. D58xx vyhrál duel. Chladnokrevná Aretha bohužel u sebe neměl žádné peníze, proto D58xx nedostal nic. Zobrala mi - 277 životůa ja jej 1000zivota
 
Nahoru