• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelant bitvař?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím začínám na dakotě a jsem duelant ale nevím jestli to má smysl chodím hlavně na bitvy a proto jsem do ted hrál za vojáka.Ale za duelanta to zkouším poprvé.Tak jsem se chtěl zeptat jestli z něj dá udělat i tank třeba (5000hp)?





A ještě jsem se chtěl zepat proč nemůžu dát náhled pevností a to jsem level 11 a jsem i ve městě?
 

DeletedUser14443

Guest
protože se musíš vždy přihlásit, jinak tank ano dá se. Musíš být, ale vyšší level.
 

DeletedUser

Guest
protože se musíš vždy přihlásit, ...

Nechápu na to aby ti fungoval náhled musíš být příhlášen kam? Do hry? (samozřejmě) Do bitvy (proboha ne)


Na to aby fungoval náhled pevnosti musíš projít tutoriál, do té doby se na to nedá kliknout, jiná podmínka by tam snad být neměla.

Dá se to obejít, v nastavení můžeš k náhledu pevnosti přiřadit klávesouvou zkratku. Přes tu lze pak náhled pevnosti otevřít i bez splněného tutorialu.
 

DeletedUser

Guest
Ano děkuji za odpověd je to od levelu 13 jsem se dozvěděl.
 

DeletedUser16495

Guest
Duelant bitvář je super i díky bonusu kritického zásahu :)
 

DeletedUser

Guest
Duelant jako bitvař - to jde!! Ale nezapomeň sice můžeš mít více HP ale nezapomeň že ti bude chybět :lovec: přestnost a úhyby... Nějak si to dobře propracuj bodíky, třeba přes TW-DB. Pokud nechceš dělat úkoly?? a jen bitvařit !! Já jsem vojákem na Dakotě a nedělám úkoly jen si Ty bodíky naměřuji abych to měl jen na bitvy ( HP, přestnost, uhyby, atd..). A na Coloradu jsem Duelantem a tam převážně dělám ( střílení, přestnost, atd...).
 

DeletedUser

Guest
já jsem také byl na jiném serveru dobrý voják také bitvař ted jsem se rozhodl pro dobrodruha protože rád plnim úkoly jsem level 14 a už se začínám nudit de nějak přehodit z dobrodruha na vojáka nebo musim smazat účet a začít od znova??
 
Pre duelanta build tank určite nieje dobrá voľba, skôr by som ti poradil zvýšiť vést, prípadne 50% skrývanie a 50% vytrvalosť, atribúty do sily (hp + vytrvalosť). Časom budeš určite v top spôsobeného poškodenia :)
 

DeletedUser17580

Guest
Já bych charakter duelant volil snad jen kvůli bonusu kritického zásahu na bitvy. Nejvíce mám nahráno za vojáka (cca 2,5 roku) a musím říct, že jeho bonusy se mi osvědčily, co se týká agresivního stylu hraní (duely, bitvy) nejlépe. Jednak má voják bonus do HP, ale také má bonus taktiky v duelu.

Sečteno podtrženo, s vojákem můžeš vytvořit poměrně pěkné rozpoložení bodů, kdy budeš moci solidně duelovat a při bitvě vydržím i nějakou tu ránu.

S duelantem je to na bitvách spíše takové, že se drží v pozadí a odstřeluje nepřátelské tanky. Takže pokud jedeš duelanta (já osobně bych jel střelce), tak bych strkal hodně body do přesnosti. Jednak se trefíš pěkně v duelu, ale také provrtáš ramena pár nepřátelům na bitvě. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru