• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelant na úkoly

  • Zakladatel vlákna Mr.Adventurer
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtěl sem se zeptat kam dávat schopnosti pro duelanta aby mohl bez problému plnit úkoly a taky aby byl dobrej v duelech.
 

DeletedUser

Guest
nebudes mit sanci bejt tak dobrej na duely kdyz pujdes do ukolu...byt tebou tak si vyberu duely nebo ukoly...
 

DeletedUser

Guest
zase te musim varovat ze jit jenom na ukoly neni dobre...ja bych bral duely kord kdyz mas duelanta...ukoly ti po nejakem case dojdou...stalo se to kamaradovi a vubec nevedel co ma delat
 
Vezmi to zlatou střední cestou, v mládí postavy plň úkoly nasbírej z nich expy, prachy, předměty a body. Prvních 20 úrovní do síly a vytrvalosti, dalších dvacet do charismy a vedení, dalších 20 úrovní do pohyblivosti a skrývání. Kup si do začátku farmářskou sadu včetně vidlí, pak si doplňuj vhodně šatník včetně kalhot a opasků. Sháněj si taky ostatní sadové věci a hlavně gentlemanskou, tu pak v pravý čas vyměníš za svůj dosavadní dres.

Do třicáté úrovně s průměrnou aktivitou stačíš držet krok v poměru den=level. Takže za měsíc jsi na třicátém levlu. I další postup, pokud nezakysneš je celkem rychlý. Sleduj co máš v úkolech za práce a sháněj si dopředu oblečení, pak už jen budeš přímo navazovat na úkoly bez zdržení, a díky nim se zase rychleji dostaneš dále.

Od šedesáté úrovně doplňuj atributy a schopnosti podle aktuální potřeby v úkolech, pořád to ale bude vést-skrývání-vytrvalost. Od šedesáté úrovně začíná druhá fáze, hurá do bojů o pevnosti. Abych to upřesnil, do té šedesáté úrovně se tak nějak staráš o sebe, pracuješ na úkolech a sháníš prachy na výbavu. Já osobně jsem si vždy koupil co jsem chtěl, nikdy nebyla o prachy nouze, dokonce mi i zbývaly, teď vybydou i na kalhoty a opasky.

Takže se pustíš do těch bojů, poplníš si mezi tím úkoly, příhodně si pořídíš zlaté zbraně. S těmi pak porazíš v úkolech ostřejší protivníky. Nejdříve zlatou šavli (posléze i kvér), používat budeš nejdříve šavli, jelikož máš pro ni předeslané body. Až s tím vším skončíš, pak si to rozhodneš co budeš používat. Přejdeš osmdesátou/devadesátou úroveň, přehodíš za našetřených 250.000 usd schopnosti tam kam uznáš za vhodné a podle toho dále působíš.

Jednoduché jak facka, jediné co je třeba, aby ta ruka byla tvoje...
 

DeletedUser6989

Guest
Po posledním updatu přibyly práce,při kterých je 2X houževnatost,nebo 2X reflexy (docela užitečné duelové schopnosti-bohužel pro pevnosti nepoužitelné).Navíc přibyly opasky a kalhoty,které ti přidají spoustu schopností ať už duelových nebo pracovních.Proto i kdyby si dával body jen do přesnosti můžeš získat spoustu pracovních bodů za gentelmanskou sadu,popř. kalhoty a pásek.Nezapomeň že min. 120 atributů ti něco přidá,ať už je rozdělíš jakkoliv.
Osobně bych ti poradil dávat schopnosti na Reflexy,Houževnatost,Střílet (na střílet je více prací než na sílu úderu),a atributy na charisma,a zručnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru