• V úterý 30.6. proběhne aktualizace na verzi 2.128. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Duelant

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

"Šerif Johny Fitzburn si stěžoval, že mu tady děláte pěkný nepořádek ve městě. Asi se nemůžete dočkat, až někomu zasadíte kulku mezi oči.. Navrhl mi, že bych mu mohl prostřednictvím turnaje pomoci od pár banditů, kteří se vracejí každý měsíc drancovat vesnici, zabíjet a krást zásoby. Nemohou si dovolit ztratit své poslední osivo, příští rok by neměli co zasít. Naposledy tady byli večer, když jste po bujarých oslavách pospávali, určitě ještě najdete stopy - jeli směrem za řeku. Vydejte se za nimi, šerif na některé vypsal tučné odměny, přivezte těla a jsou Vaše. Ale nezapomínejte, že ne vždy je tam v divočině jediným nepřítelem právě bandita, pár chlápků se bavilo, že pro tu odměnu udělají naprosto vše.."


"Ty tam, nevypadáš jako rváč. Jmenuji se Clif, před chvilkou jsem mluvil s jedním sympatickým vojákem, prý budou vyhlašovat u šerifa odměny, Tvá výstroj skoro volá po výměně, měl by ses tam zastavit, třeba Ti z toho něco kápne. Ten turnaj moc lidí asi nepřežije, pár duelantů se rozhodlo pronásledovat chudáky dělníky, že prý šerif nepozná, jestli to jsou ti bandité. Myslím, že když je napadneš za zálohy a pokazíš jim plány, zvýšíš si šance. Abych nezapomněl, jestli vyhraješ, vzpomeň si na mne a kup mi doutník, dlouho jsem žádný neměl, těžko se shánějí, když se nemohu volně ukazovat kvůli šerifovi ve městě.. Už musím zmizet, ale Ty si mne jistě najdeš.."

Cíl: Dostat se mezi 15 nejlepších a poslat do kómatu co nejvíce soupeřů (NE NPC)!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.