• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duelant

DeletedUser18915

Guest
Zdravím,

Rád bych se vrátil po dlouhé době na The West. Už si však nic nepamatuju a rozmisťování bodů mi nikdy moc nešlo, nevím jaké a jak správně je rozdělovat. Dříve jsem hrál za vojáka, ale chtěl bych pro změnu zkusit duelanta se střelnými zbraněmi. Poradil by mi prosím někdo jak rozdělit body abych to nepokazil hned ze začátku? Hrál jsem dřív na Eldorádu. Je mnoho druhů Duelantů to vím, ale tak pokud by jste mi nějaký doporučili za který se vám dobře hrálo tak bych to moc ocenil. Díky, snad se někdo ozve.
 
Ano, možností je mnoho. Nyní však platí to, že základem je dobrá sada oblečení. Pro střelce je nyní nejlepší Hardin nebo McCanles. Uvažovat by se dalo i o některých dalších, ale tyto dvě jsou nejlepší. A se schopnostmi je to už poměrně jednodušší. Atributy se nejvíc vyplatí dávat do zručnosti a body schopností do uhýbání a případně přesnosti nebo střelby.
 

DeletedUser18915

Guest
Takže přesnost, uhýbání, střelba a zručnost. Díky moc. Zdraví a houževnatost bych neměl dávat? Abych v soubojích tak rychle neodpadával.
 
Houževnatost ti moc nepomůže, leda bys tam měl opravdu hodně bodů a pak by stejně zabírala jen proti chladným zbraním.
Zdraví můžeš taky nějaké dát, pokud nechceš mít kolem 1600. Ale pokud se tě rozhodne někdo uspat, stejně tomu nezabráníš ani s 10k HP :)
 

DeletedUser18865

Guest
můžete mi doporučit nějaký schopnosti a sady oblečení když jsem voják?
 
V podstatě ani na charakteru moc nezáleží, resp. každý styl hry se dá hrát za každý charakter a není to tak, že by nějaké schopnosti nebo sady byly jen pro některý charakter a pro ostatní by byly tabu.
 
Nahoru