• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duelanti

DeletedUser

Guest
Stejně nikdo nikdy neurčí zodpovědně nejlepšího duelanta.
Duelovku, expy i vyhrané duely někteří zdědily ještě z dob přátelských duelů a i když je to už zakázáno, nevěřím že neexistují i teď. Navíc pokud neni motivace, i nejlepší duel zůstává neohodnocený.
Procenta prohra-výhra nic neříkají, 100% má ten,kdo jednou dueloval a vyhrál :-)
O prvním místě v tabulce navíc rozhoduje i doba hraní. O kvalitě rozhoduje i kvalita protivníka.
V turnaji se zase počítá vojákova specifická obrana, takže i turnaj je neoběktivní.
_______________________
Moje statistika je taková :
Level: 68
Duelovka: 92
Zemřel v duelu: 9
Zabil v duelu: 487
Absolvoval duely: 2488
Vyhrané duely: 2467
Prohrané duely: 85
 

DeletedUser9990

Guest
Kdybys byl na s6, tak nněco zažiješ :)))

Já mít tolik proher co ty,tak jdu raději hrát piškovorky s mrňatama! Někomu prostě tato hra nejde,tak si to konečně přiznej,to není ostuda,opravdu ne. :angel:

Kachny.....kachny.....kachny.....kachny.....všude samé kachny,nikde žádná McKachna.
 
osobne nevim kdo je nejlepsi duelant, ale kazdopadne to bude nekdo, kdo bude na absolutni spici (tj. s duelovkou pod dve ste bych sem vubec nelezl ..).
Pokud si nejake pidi lvl hracu (vse pod lvl 100) hraji na co nejlepsi pomer vyhra/prohra, budiz jsou to jejich priority, ale rozhodne pocet porazenych delniku s klicem v ruce neni znamkou kvalitniho duelanta.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9727

Guest
Přesně jak píše IGHAS, tak za 1) na s6 jsou podle mě ti nejlepší duelanti, tudíž nemužu vyhrávat všechno
za 2) předělával jsem se na pevnosti, předtím jsem měl asi o 70 proher méně za 3) když vidím tvé statistiky, tak je mi zle, ty moc dobrej nebude, když tam mlátíš dělníka za 20 XP, já můžu hrdě říct, že jsem porazil všechny nejlepší hráče na s6, jasně někdy to nevyšlo, ale většinou dostali.

Jestli si myslíš, že yeš lepší, než třeba Merkel, tak to se chlapče hodně pleteš :DDD Ono je něco jinýho utočit na malý levely a dostávat pár XP a nebo mlátit ty nejlepší, ale být na špici duelantů, to radši budu první, než mlátit chudáky a mít málo proher :DDD Se prosím tě vzpamatuj ....
 

DeletedUser1442

Guest
Přesně jak píše IGHAS, tak za 1) na s6 jsou podle mě ti nejlepší duelanti, tudíž nemužu vyhrávat všechno
za 2) předělával jsem se na pevnosti, předtím jsem měl asi o 70 proher méně za 3) když vidím tvé statistiky, tak je mi zle, ty moc dobrej nebude, když tam mlátíš dělníka za 20 XP, já můžu hrdě říct, že jsem porazil všechny nejlepší hráče na s6, jasně někdy to nevyšlo, ale většinou dostali.

Jestli si myslíš, že yeš lepší, než třeba Merkel, tak to se chlapče hodně pleteš :DDD Ono je něco jinýho utočit na malý levely a dostávat pár XP a nebo mlátit ty nejlepší, ale být na špici duelantů, to radši budu první, než mlátit chudáky a mít málo proher :DDD Se prosím tě vzpamatuj ....

Naprostý souhlas, rasit dělníky dokáže každý amatér.
 

DeletedUser1442

Guest
Samozřejmě nemyslím dělníka, který má duelovku 60, to už rozhodně není dělník.
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě nemyslím dělníka, který má duelovku 60, to už rozhodně není dělník.

buď nevíš jak tu fungují duelové úrovně a nebo nevím... pokud jen a 60. lvl tak bude mít duelovku 60 a rozhodně i tak může být těžší zrasit jak duelanta, který dává jak na dueli, tak na úkoly a prostě to dává všude možně a nemožně
 
Tak samozdřejmě se každej snaží co nejmíň prohrávat, ale pokud je silná konkurence tak i třeba 500 proher na 1000 výher je výtečná bilance, záleží strašně na soupeřích, samozdřejmě, kdo má za jeden duel míň jak 150expů v přepočtu, tak to je podle mě srab, jako chodit na malej levl jen koli penězům nebo abych mu uškodil, či ho uspal, to není na medaily ani omylem.

Cílem duelů a největší motivace jsou asi zkušenosti, jinak by to 90% hráčů ani nedělalo a nejvíc zkušeností se obvykle dostává za větší levly, tudíž za ty nejlepší nebo lepší než jsem já ( nemusí být nutně lepší, ale je větší a už za sebou něco má, tudíž zkušený), proto by jedním z důležitých faktorů mělo být počet získaných zkušeností za duely, duelová úroveň, počet zkušeností za jeden duel a vedlejší počet výher proher, samozdřejmě, čím míň proher a výher za stejný počet nasbíraných zkušeností, tím větší frajer to je, ale ono se to začne lámat a začnou ubývat zkušenosti za duel když jste dlouho první a ostatním se vzdalujete mílovými kroky, takže zaručeně zase nejde říct, že když má hodně duelů a stejně zkušeností, tak je to špatný duelant, to by měl ukázat žebříček a délka strávená na prvních místech v něm.

To co mě právě nejvíc zajímá, jsou ti hráči, co hrají na jiných světech a obsazují už nějakej pátek ty první příčky, jak jsou na tom se zkušenostma, dobou strávenou na prvních příčkách atd atd, aby člověk taky pomalu po třech letech hraní věděl jak si vede oproti ostatním, když už na svém světě zná každého a skoro s každým kdo byl v jeho dosahu měl x duelů, snad je to pochopitelné.

PS: někdo to může brát jako vytahování, jo já to beru, holt vás to tolik nebavilo a nebo vám to nešlo a tak radši budete nadávat těm co to jde, podstatou tohoto tématu je ale soutěživost i mimo svůj svět, sice jen slovní dejme tomu, ale je to jistej druh soutěže, pochybuji že tu vyhlásíme nějakýho vítěze, je totiž dost nepravděpodobné, že jsem napíšou nejlepší tři duelanti ze všech světů, aby předvedli na papíře jak se snažili za ty roky, tak to klidně můžem brát pro zábavu a pokec o duelech a trochu se hecovat :klubun:
 

DeletedUser1442

Guest
buď nevíš jak tu fungují duelové úrovně a nebo nevím... pokud jen a 60. lvl tak bude mít duelovku 60 a rozhodně i tak může být těžší zrasit jak duelanta, který dává jak na dueli, tak na úkoly a prostě to dává všude možně a nemožně
Samozřejmě myslím duelovku 60 tím způsobem, že jí má o tolik vyšší než skotečný lvl. Nejsem lama ( alespoň ne tak velká).
 

DeletedUser9990

Guest
Tak zrovna nyní mě "sejmul" dělník.No je "pouze" druhý v síle úderu na našem S.
Jak je vidět,tak zde většině dětí chybí smysl pro humor a dále ještě maličkost.To,že záměrně mám málo exp. z duelů vůbec nevypovídá nic o tom koho dueluji,ale jak často dueluji a to,že ZÁMĚRNĚ držím duel motivaci na naprostém minimu.Na našem S drží duelovku hodně nízko celkem hodně lidí.

Nechce se mi věřit,že všichni zde přítomní až asi na jednu vyjímku nedokáží pochopit do očí bijící NADSÁZKU!?
 
>osobnost: jak se chces proboha porovnavat s nejlepsimi duelanty, kdyz ty na tebe nemuzou, protoze mas moc malou duelovku ? Z mych zkusenosti tusim, ze max cca 10 procent hracu se PLNE (schopnostma) soustredi na duely, zbytek to jen poruznu smrdla (zejmena ve spodni casti zebricku) a mel bys se snadno porazet (ciste matematicky jsi na sta random duelu potkal jen 10 vyrovnanych souperu a pokud to s nima budes mit 50/50, tak bys mel 5x prohrat ... mmt kouknu se do tveho podpisu, ono to sedi, jak prdel na hrnec - ale ted trosku prehanim, protoze te samozdrejne bude obcas porazet i random (u trochu) horsich souperu)... Ano mas muj respekt, za ten uchylnej cil co nejlepsi pomer vyher/proher, ale dobri duelanti se lovi v uplne jinech vodach ...
 

DeletedUser

Guest
tak si dejme příklad. Vemte si hráče Hyron z S7
img.php

Všechny body v duelových dovednostech. Kamarádíček JK7 mu sehnal Alensův peprbox (Nyní má Athosáka) a dueluje zásadně jen tak, aby nezískaval žádne zkušenosti (to je dueluje nejslabší hráče a s nízkou duelovkou), čemuž odpovídá fakt, že na 2000 vyhraných duelů má jen +24 duelovku.

Je to podle vášich pravidel dobrý duelant?
 

DeletedUser9727

Guest
Nejlepší duelant je ten, kdo dokáže kohokoli z top 50 duelantů porazit. Samozřejmě, že někdy se to nepovede, ale měl by mít síly na tyto soupeře a ne tam mlátit hráče s 9xp na duel, to se na mě nezlob, ale ten hráč moc silnej nebude, když např. u mě mají 9XP hráči pro mě o 15 - 30 levelů méně, než já, to to je mám jako mlátit? Vždyt to je o 50 duelových bodu méně, to dostanou sadu, jak nic :))
 

DeletedUser9990

Guest
Když jsem ještě před více než půl rokem hrál na Arizoně (duelový žebříček mě samozřejmě vůbec nezajímal) a naprosto bez problémů jsem dokázal porazit hráče z top 15 duelantů.Duelový žebříček vypovídá pouze o aktivitě duelantů a o max. možnosti držení exp. za duel.

Na S-9 je na mě vypsán wanted (na mrtvého) asi 3,5měs a už jsem měl i tu čest s hráčem s nejvyšší střelbou na S,který na mě snadno dosáhne.

Ještě jednou a naposledy,kdo nepochopil,že 90% toho co jsem zde předtím psal je nadsázka,tak není o čem mluvit!

Nebo jste si snad mysleli,že chci mít svůj nick na úvodní stránce jako mistr duelant CZ Světů?

Více nadhledu a inteligentního humoru by Vám neuškodilo.
Mějte se.
 
tak porazit jednoho z první 15 není umění :::))::, ale pravidelně porážet prvních 15 až na jednoho, to bych smeknul, já nevím že se furt obhajuješ, porážet menší a levlově slabší není žádnej zázrak a dovede to každej, u nás na s6 máme ariel, mám duelovku necelých 110 a 3100 vyhraných a 53 prohraných a stačil by mi jeden nanejvýš dva duely a měla by hotel, viděl jsem spoustu duelů co mi posílali hráči, na které chodí a je to děsná frajeřina, chodit na hráče s 60 levlama a duelovkou 100, když ona má njěakých 80-85 levů a duelovku 110, to fakt dovede každej s převahou 20 atributů a 60 schopnostma :D, jsi borec!! :::))::
 

DeletedUser

Guest
tak si dejme příklad. Vemte si hráče Hyron z S7
img.php

Všechny body v duelových dovednostech. Kamarádíček JK7 mu sehnal Alensův peprbox (Nyní má Athosáka) a dueluje zásadně jen tak, aby nezískaval žádne zkušenosti (to je dueluje nejslabší hráče a s nízkou duelovkou), čemuž odpovídá fakt, že na 2000 vyhraných duelů má jen +24 duelovku.

Je to podle vášich pravidel dobrý duelant?

Tak o tom hráči Ti můžu říct docela dost, dost o něm vím :::))::

Vše v duelových dovednostech, ano, to jistě má, stejně jako každej duelant co chce vyhrávat.
Ale o jeho svítících zbraních víš úplný kulový. Alensuv peperbox ho stál na trhu asi 150 000 , Athos víc jak 70 000 , Hackeberiho prak asi 20 000 a ostatní zbraně mezi tím (Bouwiho dýka, Drakeova bambitka atd) tak 30 000 - 35 000 doláčů. Vše koupil bez jakékoli pomoci za poctivě nakradenou hotovost, nebo za odměny od šeryfa. Hyron má prostě rád dobré zbraně, tak si je pořizuje . My ostatní mu je závidíme a tak se alespoň utěšujeme, že je neschopnej a že mu je sehnal JK7.

Duelovku drží dole motivace, je lepší se bavit duelama stále, než vyběhnout s duelovkou do astronomické výšky, mezi hráče o 30 atributů silnějších se zbraněma , co Tě uspí na pár ran a oblečením několikrát silnějším, než si lze obléknout sám.
 
Nahoru