• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duelanti

ale o to jde né, sekat ty nejlepší s tím nejlepším vybavením a nejlepšíma zkušenostma, o prachy nejde, pokud si ušetříš na pořádný vybavení a to není moc prachů, tak pak jsou ti na nic víceméně :radní:
 
Duelovku drží dole motivace, je lepší se bavit duelama stále, než vyběhnout s duelovkou do astronomické výšky, mezi hráče o 30 atributů silnějších se zbraněma , co Tě uspí na pár ran a oblečením několikrát silnějším, než si lze obléknout sám.

Myslím si to samé, i jiní hráči se taky snažili držet duelovku dole. Někdo dueloval tak často, že mu motivace klesala, jiný zase vůbec nepracoval, aby nezíkával expy za práci. Mě dost štve, že mi rostla duelovka, v mezidobí ustanovení konečného levlu na 120 z 99. To mám navíc takových dvacet levlů ale i ta zkušenost se neprojevila. Teď sám nevím jestli je to dobře anebo špatně.
 

DeletedUser

Guest
ale o to jde né, sekat ty nejlepší s tím nejlepším vybavením a nejlepšíma zkušenostma, o prachy nejde, pokud si ušetříš na pořádný vybavení a to není moc prachů, tak pak jsou ti na nic víceméně :radní:

Teoreticky o to jde, matematicky to neni možné. Všichni borci, co mluví o útočení na silnější buď kecaj, nebo si vyberou cíl v době, kdy je neoblečený, nepřipravený. Můžeš porážet hráče z čela tabulky, ale těžko od nich můžeš být vzdálen o 30 a víc atributů.
I já kdysi byl na čele na světě 1, vyškrábal jsem se na 5 místo a to jsem na světě začínal hrát v době, kdy ti první měli náskok snad 50 levlů , takže vím že to jde a vím jaká tam je situace.
 

DeletedUser1442

Guest
Teoreticky o to jde, matematicky to neni možné. Všichni borci, co mluví o útočení na silnější buď kecaj, nebo si vyberou cíl v době, kdy je neoblečený, nepřipravený. Můžeš porážet hráče z čela tabulky, ale těžko od nich můžeš být vzdálen o 30 a víc atributů.
I já kdysi byl na čele na světě 1, vyškrábal jsem se na 5 místo a to jsem na světě začínal hrát v době, kdy ti první měli náskok snad 50 levlů , takže vím že to jde a vím jaká tam je situace.

No nevím, na s7 pravidelně naklepávám šunky Velkýmu Johnymu, Bonehead zase mě.
Záleží taky na duelovém buildu.
 

DeletedUser

Guest
No nevím, na s7 pravidelně naklepávám šunky Velkýmu Johnymu, Bonehead zase mě.
Záleží taky na duelovém buildu.

Mluvíš o vyrovnaných hráčích, Ty jemu, on tobě, třetí oběma a oba třetímu, občas někomu vyjde třeba i obrana, ale jak by dopadl hráč o 30 a víc lvl menší ? Asi bez šance a proti odporákům už vubec (možná v útoku někoho porazí, ale v dlouhodobém souboji neobstojí), prostě mu chybí body na rozdělení a nemusí to být jen jeho vinou...
 

DeletedUser1442

Guest
No nevím, na některé hráče jsem chodil i když jsem měl o 15 lvl míň.
 
netvrdím že o 30 levlu většího hráče porazím, takovej zatím na mém světě ani není, naštěstí, ale o to, když už maj všichni skoro 120, teda ty na předních příčkkách v duelech je porážet pravidelně a to je možné a není to nic extra složitýho a obvykle jsou to nejférovější a nejvyrovananější bitky, než jak tu mají někteří 2500 vyhraných duelů a duelovej levl 30, já ho mám víc jak 6x větší za polovinu vyhraných duelů, furt nevidíte ten rozdíl? Nebo se tak moc bojíte, že na vyšší duelovém levlu vác začnou sekat? tak jste potom ustrašení poutníci a né duelanti :::))::
 
...než jak tu mají někteří 2500 vyhraných duelů a duelovej levl 30, já ho mám víc jak 6x větší za polovinu vyhraných duelů, furt nevidíte ten rozdíl? Nebo se tak moc bojíte, že na vyšší duelovém levlu vác začnou sekat? tak jste potom ustrašení poutníci a né duelanti :::))::

To nic neznamená, prostě si´s počkal a až měli hráči rozdílnou duelovku, tak jsi je začal duelovat. Pak se z nich sypali expy jak divé. Ono je rozdíl když se utkají dva hráči v duelu, oba s úrovní 100. Jenže jednomu padne 30 expů a druhému 700. Takže oba porazíte relativně rovnoceného soupeře, jenže ty si z toho odneseš více bodů. A není se čemu divit, spousta dobrých duelantů si počase, a v dnešní době obvzláště, mění schopnosti na úkoly a práce (hledají předměty). Když pak mezi ně příjde někdo čerstvý, tak to pak začne vítězit, to je jasné, ale na chlubení to zrovna není.
 
nevím jestli jsem to správně pochopil, přijde někdo čerstvý a ten začne vítězit, no za ten necelej rok co jsem první v duelech se tam vystřídalo mnoho vyzyvatelů, ale žádnej, kterej by nakonec zvrátil vítězství pouze ve svůj prospěch, tak máš pravdu, je hezký získat ze stejně velkýho hráče levlově, ale většího duelově hodně zkušeností, ale pokud jste oba na stejném levlu, tak jakej to má význam? nepředběhneš ho v žebříčku a když tak to potrvá strašně dlouho, nevím nějak se mi příčí představa duelovat hráče jen kůli poměru vyhraných a prohraných, to duely ztrácejí efektivitu, když za dobrou práci dostaneš za 24 energie nějakých 150-180 expů a ze dvou duelů po 30exp je to 60 expů, tak je to podle mě vyhozená energie do luftu a víc expů to nebude, kdyby bylo tak na 2500 duelů musíš mít duelovku tak 350, takže je to naprosto neefektivní a zbytečné duelovat malé hráče, pak se akorát chlubit, že vyhraju 98% duelů, ale za tím by mělo být napsáno velkým písmem, že těch 98% je nad neduelanty a hráči, kteří se duelům absolutně nevěnují, tudíž by se to dalo srovnat, jako když si vezmu mercedes a budu soutěžit s trabantama, trabanat mě nikdy nepředjede, pokud nemám poruchu a chtěl bych vidět kdo by na takovej závod přišel a kdo by takovýho řidiče chtěl do stáje, ale když bude soutěžit mercedes, bavorák, audi, alfa romeo a další tak na to se přijde podívat každej, uvidí tam souboj borců, který nedaj druhýmu ani centimetr silnice a ukáže se na cílový rovince první jen jeden a bude to ten, který byl nejšikovnější a nejrychlejší a to je potom soutěž, snad tento příklad konečně otevře oči i těm hráčům, co tu bojují za poměr vyhraných a prohraných :klubun:
 

DeletedUser9990

Guest
Nikomu bych nepřál aby na něj byl vypsán tolik měsíců "wanted".Neustále jste ve stresu,stále musíte myslet,jestli Vás nějaký machr neposlal do mdlob,když jste přes noc v práci,kde zrovna vyhazujete opilé bitkaře z podniku,tak se najednou zarazíte a říkáte si,co ten "The West" a borci duelati,kteří Vám jdou po krku daleko více než reální lidé ve dveřích,které právě vytlačujete z baru.
Je to obrovský stres a zátěž na psychickou odolnost.
Je to PEKLO!
 
nevím jestli jsem to správně pochopil, přijde někdo čerstvý a ten začne vítězit, no za ten necelej rok co jsem první v duelech se tam vystřídalo mnoho vyzyvatelů, ale žádnej, kterej by nakonec zvrátil vítězství pouze ve svůj prospěch, tak máš pravdu, je hezký získat ze stejně velkýho hráče levlově, ale většího duelově hodně zkušeností, ale pokud jste oba na stejném levlu, tak jakej to má význam? nepředběhneš ho v žebříčku a když tak to potrvá strašně dlouho...

No já třeba hraju pro hru samotnou. Jsem herní typ - klasický hráč RPG a žebříček je pro mně jen (umělý) indikátor. Z toho důvodu dueluju jen na likvidaci nepřítele. Peníze vyhrané z duelu se hodí vždy, expy jsou kontraproduktivní a ten žebříček jde mimo mně. Takže jestli získám 30 anebo 300 expů, to mi je celkém jedno, důležité je že jsem vypráskal při nájezdu co nejvíce lidí a samozřejmě způsobil podstatné škody.

Sleduju že na nových světech jsou právě takoví hráči, o nichž jsem mluvil v předchozím příspěvku. První typ jsou starousedlíci s velkou duelovkou a proti nim druzí, takoví co dorostli do nějakého stádia a pak začli kosit. Takto získávají ohromné množství zkušeností a celkem bez velkých obětí. Každopádně to neodsuzuju, já mám taky našlápnuto.

PS: teď budu mít level 120 a zase uvažuju nad tím, jak mi proroste duelovka a nic z toho nebude...
 
ti nový co dorostli mám nejradši, dycky přijdou, zkusí dva duely, obvykle když nedostanou koma, tak prohrajou o třídu a pak už nepřijdou :D, ty starší co tu jsou už vědí o co asi jde a s těma to jde právě mnohdy trochu hůře, už mě poznají a vědí co si můžou a nemůžou dovolit a obvykle přijdou s něčím co tu ještě nebylo, občas to na chvilku zabere, ale pak se to vrátí zase zpět, je to celkem sranda. Jinak jsem spíše soutěživějšího rázu, takže rád s někým soutěžím a testuji jak je dobrý :)
 
Nikomu bych nepřál aby na něj byl vypsán tolik měsíců "wanted".Neustále jste ve stresu,stále musíte myslet,jestli Vás nějaký machr neposlal do mdlob,když jste přes noc v práci,kde zrovna vyhazujete opilé bitkaře z podniku,tak se najednou zarazíte a říkáte si,co ten "The West" a borci duelati,kteří Vám jdou po krku daleko více než reální lidé ve dveřích,které právě vytlačujete z baru.
Je to obrovský stres a zátěž na psychickou odolnost.
Je to PEKLO!

Čuju že to máš tuhé, no ale od toho jsou hry - aby jsi se odreagoval. Mě právě takové akce baví, já v reálu bitky nemám. Tady si právě dovolíš, co normálně neděláš. V práci srovnáváš jogurty do regálu a na westu pak posíláš soupeře do penálu. Živý soupeř to je jiné pošušňáníčko než umělá inteligence.
 

DeletedUser

Guest
2500 vyhraných duelů Ti Merkele nehne duelovkou, pokud nechceš ani o kousek. Motivaci snížíš na minimum u NPC duelantů (motivace 0 znamená i 0 exp i za největšího řízka, duelovka se počítá z exp) a pak už jen kosíš a kosíš. A kosíš sobě rovné, se stejnými možnostmi v oblékání, podobným počtem rozdělených bodů....vžij se do role hráče, kterej začne hrát o mnoho později a místa v žebříčcích jsou rozdána... jasně že ty duelanty doženeš, pokud mákneš, ale až v době, kdy je zastaví max lvl, dříve 99, teď 120, protože pokud budeš duelovat od začátku a poctivě , duelovka Tě předjede a později už budeš muset stejně cíle vybírat jen z těch, co na duely nejsou stavění a hra tě nepustí ani na stejně dobré duelisty jen proto, že oni mají duelovku o hodně menší, ale souboj s nimi by byl vyrovnanej.
 
však se ale bavíme každej o nečem jiném, toto téma jsem zakládal pro ty tříletý dědky co tu hrajou děsně dlouho a zajímalo mě, jak jsou na tom v duelech atd, kdybych teď začínal, tak nebudu duelovat nejspíš do 115 levlu, budu chodit na bitvy a dělat všechny možný úkoly a začnu duelovat až budu mít přibližně stejně levlů jak ostatní, jinak se nechytám logicky.

jinak mi přijde jako totální blbost duelovat největší borce za 0 expů, to je vyhozená energie, dueluji snad dobrýho hráče pro expy a né pro ten pocit že ho porazím a nic, je sice blbý mít vysokou duelovku, některý malý hráče už prostě nezdueluješ, ale zas si můžeš říct, že tolik duelantů co běhá s duelovkou přes 300 moc nebude a to hřeje víc než že porazím jednoho dobrýho, za tu dobu co hraji jich byli desitky :::))::
 
jinak mi přijde jako totální blbost duelovat největší borce za 0 expů, to je vyhozená energie, dueluji snad dobrýho hráče pro expy a né pro ten pocit že ho porazím a nic, je sice blbý mít vysokou duelovku, některý malý hráče už prostě nezdueluješ, ale zas si můžeš říct, že tolik duelantů co běhá s duelovkou přes 300 moc nebude a to hřeje víc než že porazím jednoho dobrýho, za tu dobu co hraji jich byli desitky :::))::

Však to je hra, kde účelem je těpnout kyjem přes hlavu všechny soupeře. Jak bych chtěl těpat statistiku, tak hraju fotbalový manažer. Když ho porazím tak jsem zvítězil. V reálu taky nezískáváš při boji nějakou zkušenost, ty musíš zničit nepřítele, potažmo cosi ukořistit.
 

DeletedUser

Guest
jsem vojak pevnostnik 70% casu na serveru so zdravim od 7 do 9 tisic s 10 levelovou prestavkou medzi levelmi 110 az 120 kde sem delal utocne duely (taky od 90 do99)

me statistiky :
86 ginli 87736 418 325 93 Sršňe

Absolvoval bitvu o pevnost: 508
Vyhrál bitvu o pevnost: 413
Zemřel v duelu: 24
Zabil v duelu: 66
Absolvoval duely: 382
Vyhrané duely: 418
Prohrané duely: 325
Vítězství v duelu na jednu ránu: 3

ano mala diference ale ted me okolo fortu souperi neduelujou . jako vojak i kdyz megatank mam 75% uspesnost v duelech i oproti cistokrevnejm odporakum

je skoda, ze se nemuzu setkat s merkelem v duelu - nedobehnu ho protoze nevyzyvam hrace, ale kachna bude moct kdyz prestopi :-p
 

DeletedUser9727

Guest
Já tě ginli zkusím buchnout :)) snad tvuj pevnej štít propálím :))
 
Nahoru