• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duelová úroveň

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
mna by zaujimalo ako sa zvisuje duelova uroven podla coho??
 

DeletedUser

Guest
Duelová úroveň se zvyšuje se zkušenostma, které dostaneš z duelů.
 

DeletedUser

Guest
Ne, jde opravdu a čiste jen o to, kolik expů z duelů získáš.

Pokud jich absolvuješ 100 a všechny prohraješ, tvoje duelovka se nezvedne ani o ťuk.
 

DeletedUser

Guest
kolik potřebuji zkušeností když chci na další Duelovou úroveň
 

DeletedUser

Guest
To je ruzné, je to opet expová pyramida.
Přesné hodnoty neznám.
 

DeletedUser1673

Guest
Bylo by fajn, kdyby ta pyramida byla někde ke shlédnutí, Ezro Goodmane :)
 

DeletedUser

Guest
Ono je ale docela těžký ji sestavit, protože duelová úroveň se zvedá i s tvojí normální úrovní, takže výsledku se stejně pořádně nedobéreš.
 

DeletedUser

Guest
Sestavit se dá (přibližně) :)

První sloupec: rozdíl vaší duelové úrovně a normální úrovně
Druhý sloupec: počet zkušeností získaných z duelů potřebný pro získání onoho rozdílu

1 - 47
2 - 148
3 - 290
4 - 468
5 - 679
6 - 920
7 - 1189
8 - 1486
9 - 1808
10 - 2155
11 - 2526
12 - 2922
13 - 3339
14 - 3781
15 - 4241
16 - 4724
17 - 5221
18 - 5837
19 - 6313
20 - 6864

Poznámka: čím vyšší úroveň, tím menší přesnost z důvodu nedostatku dat na porovnávání.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsi si jistý, že bys to potřeboval? Ty čísla udávají o kolik máš vyšší duelovou úroveň, než je tvoje normální. Tvoje je vyšší o 4

Na žádném světě ještě není tolik zkušených duelantů, aby se daly jejich úrovně a počet zkušeností nějak srovnat a získat přesnější výsledek u rozdílů vyšších než 20.
 

DeletedUser

Guest
Já mám rozdíl 9.
Chtělo by to vytvořit ukazatel duelových zkušeností.
Máme ukazatel celkových zkušeností. Tak by nebylo na škodu zavést i ukazatel kde by se ti ukazovali zkušenosti na další duelovou úroveň.
 

DeletedUser

Guest
V úkolech, kde to máš zadané to jde, jednoduše klikneš na splnit úkol a tím vyzveš NPC (nádeníci, hrobník, indián, daltonovci...podle úkolu)
 

DeletedUser

Guest
Mám jeden nápad: Je žebříček, tam jsou i duely, kolik jsi prohrál a tak, ale nedá se tam vyhledávat jméno hráče a stupeň. Ale proč?
 

DeletedUser

Guest
tá se tam vyhledávat i jméno hráče i stupeň
musíš si dát žebříček a tam duely a tam to jde

spíš by byl lepší nápat, kdyby tam byl sloupeček kolik hráčů jsi poslal do mdlob a kolik hráčů poslalo tebe do mdlob
 

DeletedUser

Guest
aha sry já jsem totiž tohle viděl na s1 nebo kde a tam to asi nejde nebo co nebo asi ještě nejsem totiž ve městě tak proto... :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru